نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: بحث و تبادل نظر درمورد یافتن کار در خارج

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض بحث و تبادل نظر درمورد یافتن کار در خارج

در این تاپیک دوستان لطف بفرمایید نظرات ، تجربیات و اطلاعات خود در مورد یافتن کار،میزان درآمد، احتمال بیکاری و معرفی سایت های کاریابی و.. .بیان کنید تا به امید خدا با دیدی بازتر همگی به سمت آینده حرکت کنیم.

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد یافتن کار در خارج

سایت زیر رو من دیشب باهاش برخورد کردم. البته این سایت را یک دانشگاه آلمان معرفی کرده بود شما بعد از اینکه سرچ کردید اطلاعات کاملی از پوزیشن های شغلی مانند محل کار، میزان حقوق وسایر شرایط بدست خواهید آورد.
    مثلا، الان دستم اومد که رشته من بعد از دکتر تقریبا چقدر درآمد دارد(در اروپا) و از همه مهمتر اینکه صاحبان کمپانی ها و مشاغل از متقاضیان چه مهارت هایی را انتظار دارند و این کمک میکنه که ان شالله خودم را در این زمینه ها و مهارت ها بیشتر تقویت کنم.
    و اینکه اسمی نیاورده بودند که شما از کجا فارغ التحصیل شده اید و بیشتر بروی مهارت و تجربه تاکید دارند
    http://www.newscientistjobs.com/jobs/default.aspx
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر درمورد یافتن کار در خارج

مطالب زیر هم مفید است.

The decision to earn a doctorate pays off because it considerably lowers the risk of unemployment: in 2003, the unemployment rate for doctoral degree holders in Germany was only 3.2%, compared to 4.8% for university graduates and 9.8% for those without a degree.

The advantages that a doctorate can bring are not uniformly positive, however, as there are differences according to gender and subject fields:

* Unemployment following the completion of the doctorate is highest among graduates from humanities and social sciences (approx. 25-32%). This group also experiences the most difficulties in attaining leading positions.
    * Regardless of field, women experience more difficulties than men while transitioning into the work force: their unemployment rate (4.7%) was almost double that for men (2.5%)

You should keep in mind, however, that attractive employment rates do not mean much if you have chosen the wrong field for your interests, or if you have no plan B.

ادامه مطلب در لینک زیر:
    http://www.fu-berlin.de/sites/en/pro...ere/index.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)