صفحه 144 از 144 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,439 , از مجموع 1439

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    .
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    ارزش داشتن یا نداشتن مالزی رفتن رو هیچ کسی نمیتونه برای شما مشخص کنه جز خودتون
    ارزش داشتن یا نداشتن یه صحبت کلیه و به خیلی چیزا و عوامل خیلی زیاد و مهمی بستگی داره
    از کشور و آب و هوا و حقوق و شرایط زندگی و ویزا و .... بگیر تا آینده و زبان و رنک دانشگاه و فیلد کاری استاد و شرایط اخیر شما و .....

در مورد اینکه میشه اپلای گرفت یا نه
    بله میشه گرفت بسته به رزومه تون البته
    قاعدتا اگه رزومه ی مناسبی در حد دانشگاه مورد نظرتون داشته باشید میتونید به هدفتون برسید (سوای اینکه انجام این کار برای شرایط شما انتخاب درستی هست یا نه)

این لینک پست شماره 146 رو هم بخونید امیدوارم به صورت کلی بهتون کمک کنه

موفق باشید
    مچکرم از توضیح شما ...
    بیشتر خود دانشگاه برام مهم هست. اینکه با شرایط مشابه هم میشه آلمان اپلای گرفت و هزینه دانشگاه های اونجا مجانی هست.
    اینکه من شنیدم مدرک مالزی رو خیلی از دانشگاه های ایران قبول نمی کنند و یا بی تفاوت ازش می گذرند. نمی خوام این همه برم و بخونم و بعدش بی اهمیت باشه ...

ApplyAbroad Guru ali728 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط foeng نمایش پست ها
    مچکرم از توضیح شما ...
    بیشتر خود دانشگاه برام مهم هست. اینکه با شرایط مشابه هم میشه آلمان اپلای گرفت و هزینه دانشگاه های اونجا مجانی هست.
    اینکه من شنیدم مدرک مالزی رو خیلی از دانشگاه های ایران قبول نمی کنند و یا بی تفاوت ازش می گذرند. نمی خوام این همه برم و بخونم و بعدش بی اهمیت باشه ...

خواهش میکنم

بازم با حرفتون موافق نیستم که فقط خود دانشگاه براتون مهمه (این جمله خیلی خطرناکه و واقعا ممکنه بهتون در داستان مهاجرت خیلی ضربه بزنه. همچین تفکری رو نداشته باشید)
    ولی در کل میتونید به راحتی لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم رو از سایت خود وزارت علوم و یا با سرچ گوگل پیدا کنید
    اسم دانشگاه مالزی مورد نظرتون رو چک کنید و ببینید مورد تایید هست یا نه
    اگه هست دیگه خیالتون راحت باشه و به حرف های شنیده هم توجهی نکنید
    هرچند در نهایت اعتبار و رنک دانشگاه سوای تایید وزارت علوم برای اینده تون در سیستم امورشی ایران مهمه
    اون بسته به خودتون و رزومه تون داره

درضمن شاید از الان این تصمیمتون که میخوایید بعد دکترا به ایران برگردید زود باشه
    شما بعد ۴ یا ۵ سال زندگی توی اروپا و امریکا و .... یا همون مالزی ممکنه خیلی چیزهاتون عوض شه یا در مسیر عوض شدن قرار بگیره
    این حرفم اصلا در خلاف برگشتن بعد از تحصیل به کشور نیست (اتفاقا خیلی وقت ها همین کار بهترین کاره)

موفق باشید
    ! Madness, as you know, is like gravity, all it takes is a little push
    The Joker

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    بنده فوق لیسانس مدیریت دارم با گرایش و تخصص تحقیق در عملیات . مد نظرم دانشگاههای اروپایی هستش چون حوصله GRE ندارم بخونم. کدوم دانشگاه رو در اروپا پیشنهاد میکنید. نمره آیلتس هم 6 شده. زمینه تحقیقاتی هم الگوریتم ژنتیک - بهینه سازی و تصمیم گیری چند متغیره هست. 3 تا مقاله کنفرانس بین المللی هم دارم . کدام کشور زود پذیرش میده؟ لطفت راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business Administration from QIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    بنده فوق لیسانس مدیریت دارم با گرایش و تخصص تحقیق در عملیات . مد نظرم دانشگاههای اروپایی هستش چون حوصله GRE ندارم بخونم. کدوم دانشگاه رو در اروپا پیشنهاد میکنید. نمره آیلتس هم 6 شده. زمینه تحقیقاتی هم الگوریتم ژنتیک - بهینه سازی و تصمیم گیری چند متغیره هست. 3 تا مقاله کنفرانس بین المللی هم دارم . کدام کشور زود پذیرش میده؟ لطفت راهنمایی کنید
    سلام، نمره زبانتون کمه. توی مدیریت اکثر دانشگاه ها تافل بالای 100 می خوان و آیلتس 7. به جز استرالیا و انگلیس، جی آر ای هم جز ملزوماته. روند اداری توی استرالیا و انگلیس و اسکاندیناوی هم سریعتر از امریکا و کاناداست. به نظرم با توجه به شرایطتون بهتره که بیشتر روی زبانتون کار کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    خواهش میکنم

بازم با حرفتون موافق نیستم که فقط خود دانشگاه براتون مهمه (این جمله خیلی خطرناکه و واقعا ممکنه بهتون در داستان مهاجرت خیلی ضربه بزنه. همچین تفکری رو نداشته باشید)
    ولی در کل میتونید به راحتی لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم رو از سایت خود وزارت علوم و یا با سرچ گوگل پیدا کنید
    اسم دانشگاه مالزی مورد نظرتون رو چک کنید و ببینید مورد تایید هست یا نه
    اگه هست دیگه خیالتون راحت باشه و به حرف های شنیده هم توجهی نکنید
    هرچند در نهایت اعتبار و رنک دانشگاه سوای تایید وزارت علوم برای اینده تون در سیستم امورشی ایران مهمه
    اون بسته به خودتون و رزومه تون داره

درضمن شاید از الان این تصمیمتون که میخوایید بعد دکترا به ایران برگردید زود باشه
    شما بعد ۴ یا ۵ سال زندگی توی اروپا و امریکا و .... یا همون مالزی ممکنه خیلی چیزهاتون عوض شه یا در مسیر عوض شدن قرار بگیره
    این حرفم اصلا در خلاف برگشتن بعد از تحصیل به کشور نیست (اتفاقا خیلی وقت ها همین کار بهترین کاره)

موفق باشید
    چرا؟ خب ببینید، ما داریم این همه تلاش می کنیم که بتونیم یک دانشگاه درست و حسابی بریم که بهمون ایده کار بده و بتونیم در اون مسیر ادامه بدیم و دیگه انتهاش اینه که بتونیم ازش پول در بیاریم.
    نظر من همیشه این بوده که دانشگاه بزرگ و اساتید خوب = موفقیت های بزرگ و صد البته تلاش دانشجو گزینه اول هست.
    راستش اونقدر گزینه ها زیاد و جورواجور هست که آدم می مونه. خیلی ها میگن اروپا (مثل آلمان که هزینه تحصیل صفر هست) رو انتخاب کن و هزینه ها تقریبا یکی میشه ...
    واقعا آدم نمی تونه تصمیم بگیره. مثلا هند با 40 میلیون میشه دکتری گرفت ولی فرضا فرضا آلمان رایگان هست ولی هزینه زندگی بالا ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

دوستان سلام، دانشجوی ارشد گرایش انرژی و معماری هستم، و برای دکتری می خوام گرایش های پایدار یا موارد مشابه رو بخونم، یه سوال در مورد شرایط پذیرش کشورهای اروپایی -کشورهای غیر انگلیسی زبان- داشتم، تو این کشورها اون طور که سایت دانشگاه ها رو چک می کردم برای کورس های انگلیسی آیلتس و تافل چندان بالا (در مقایسه با انگلستان و آمریکا مثلا ) نمی خوان و اکثرا آیتلس 6 یا حداکثر 6.5 دیدم تو شرایط پذیرش، زبان اون کشور رو هم کلا ندیدم مدرکشو بخوان، حالا با در نظر گرفتن این موضوع، برای گرفتن کمک هزینه و مسائلی از این قبیل کدوم یکی از این حالت ها بهتره:
    1- زبان انگلیسی در همون حدی که می خوان (6---6.5) و دانش متوسط به بالا (در حد B2) در زمینه زبان ملی اون کشور مقصد
    2- زبان انگلیسی عالی (بالای 7 --- 7.5) و دانش جزئی در زمینه زبان ملی اون کشور مقصد

کلا برای کورس انگلیسی (و مقطع دکتری) چقدر ارزشمنده که زبون خود اون کشور رو هم بلد باشیم؟... هدفم اروپاست و یه مقدار وقت آزاد دارم نمی دونم تو این زمان، انگلیسی رو بیشتر تقویت کنم از نظر رقابتی بهتره یا یکی دو تا زبان اروپایی رو شروع کنم؟ -آلمانی بیشتر تو ذهنم هست و یه مدتی هم هست که شروع کردم اما نه جدی-... نظر شما چیه؟

یه نکته ی دیگه هم که تو ذهنم هست اینه که انگلیسی اگه بالاتر بره هم جاهای دیگه به درد می خوره (آمریکا کانادا استرالیا) و هم تو خود ایران اگه بمونم قطعا مفیده، اما آلمانی (یا فرانسه) چی؟ به طور عمومی برای یه استاد تو آمریکا اهمیتی داره که دانشجوش در کنار انگلیسی آلمانی هم بلد باشه؟ یا تو خود ایران امتیاز محسوب می شه؟

ممنون از راهنمایی هاتون

Junior Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

نقل قول نوشته اصلی توسط reflection نمایش پست ها
    دوستان سلام، یه سوال در مورد شرایط پذیرش کشورهای اروپایی -کشورهای غیر انگلیسی زبان- داشتم، تو این کشورها اون طور که سایت دانشگاه ها رو چک می کردم برای کورس های انگلیسی آیلتس و تافل چندان بالا (در مقایسه با انگلستان و آمریکا مثلا ) نمی خوان و اکثرا آیتلس 6 یا حداکثر 6.5 دیدم تو شرایط پذیرش، زبان اون کشور رو هم کلا ندیدم مدرکشو بخوان، حالا با در نظر گرفتن این موضوع، برای گرفتن کمک هزینه و مسائلی از این قبیل کدوم یکی از این حالت ها بهتره:
    1- زبان انگلیسی در همون حدی که می خوان (6---6.5) و دانش متوسط به بالا (در حد B2) در زمینه زبان ملی اون کشور مقصد
    2- زبان انگلیسی عالی (بالای 7 --- 7.5) و دانش جزئی در زمینه زبان ملی اون کشور مقصد

کلا برای کورس انگلیسی (و مقطع دکتری) چقدر ارزشمنده که زبون خود اون کشور رو هم بلد باشیم؟... هدفم اروپاست و یه مقدار وقت آزاد دارم نمی دونم تو این زمان، انگلیسی رو بیشتر تقویت کنم از نظر رقابتی بهتره یا یکی دو تا زبان اروپایی رو شروع کنم، نظر شما چیه؟ ممنون
    گزينه ٢ مناسب تره. چون هر چقدر كه زبان (يا ساير شرايطى كه واسه پذيرش نياز داريد) از حداقل مطرح شده بالاتر باشه شانس دريافت كمك هزينه بيشتره. مثلاً اگه تو سايتشون نوشتن ما آيلتس ٦ ميخوايم ولى شما آيلتس ٧ داشته باشيد شانستون زياد ميشه. زبان كشور مورد نظر رو تا حد رفع نياز بلد باشيد ولى اگه كسى بخواد كار دانشجويى انجام بده بايد زبان اون كشور رو خوب بلد باشه
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

سلام من در حال تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی در دانشگاه رازی کرمانشاه هستم برای ارشد قصد رفتن از ایران رو دارم(صرفا ایتالیا و یا آلمان) دوست دارم رشتمو تغییر بدم(فشن یا طراحی داخلی)البته رشته خودمو اگه بشه ادامه میدم
    باید چه شرایطی داشته باشم؟با توجه به رشته های مورد نظرم چه کشورهایی رو پیشنهاد میدید؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید.

Junior Member

سلام با تشکر از سایت خوبتون میخواستم با توجه به شرایطم پیشنهادتون رو ارائه کنید
    لیسانس عمران ازاد کرج با ده سال سابقه کار معدل 15 همسرم لیسانس حسابداری ازاد کرج و دو فرزند خردسال دارم. در حال خواندن زبان هستیم اما امیدی به دریافت مدرک ندارم!!! نقدینگی حدود 100 میلیون
    آیا از طریق پذیرش دوره های زبان امکان مهاجرت وجود دارد
    از لطف شما دوستان پیشاپیش متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)