صفحه 149 از 188 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان
    من 37 ساله هستم ، دارای مدرک تحصیلی مهندسی استخراج معدن از دانشگاه شهید باهنر کرمان با معدل 12.27 ، 10 سال سابقه کار تایید شده در زمینه عمران و ژئوتکنیک دارم ، می خواستم یک مقصد اروپایی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد انتخاب کنم لطفا در مورد کشورهای اروپایی معروف به دارا بودن تحصیل رایگان و یا هر مقصد دیگری در اروپا که گرفتن پذیرش از آن راحت باشه و شهریه کمتری دریافت کنه برای من کامنت بگذارید و من را راهنمایی کنید ، ضمناً رشته تحصیلی در دوران ارشد هم میتونه رشته های گروه عمران و ژئوتکنیک باشه و هم میتونه گروه مدیریت و اقتصاد باشه ....

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

دوستان من، رشته من حقوق هست.می تونید راهنماییم کنید کدام دانشگاه ها در اروپا برای نیمسال دوم هم پذیرش دارن؟
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

Junior Member

سلام دوستان ، برای مقطع master ، رشته ی امنیت شبکه و اطلاعات چه دانشگاه ها و کشور هایی را پیشنهاد میکنید ؟ بهترین ها کدومند ؟ بهترین از لحاظ سطح علمی دانشگاه ، بهترین از لحاظ زندگی دانشجویی
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmirzaei نمایش پست ها
    با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان محترم. من خیلی مسمم هستم تو رشته دندانپزشکی تحصیل کنم ولی از سطح لیسانس میخوام شروع کنم . یعنی از ابتدا. همه جارو گشتم ولی نمیتونم جواب سوالمو پیدا کنم . میخواستم بدونم تو چه کشوری هزینه زندگی و تحصیل کمتر از 20 ملیون میشه و چطوری اقدام بکنم. اگه کمکم کنید مدیون میشم
    درود
    روسیه!
    اولا هزینه ها پایینه
    دوما اهمیت ویژه به پزشکی میدن (برخلاف جایی مثل کانادا)
    سوما توی روسیه پزشکی مثل ایران اشباع نیست و شانس کار خوب پیدا کردن هم دارید
    چهارما بورس خوب بهتون میدن (خوابگاه ها نامناسبه ولی با بورسی که میدن میشه یه جایی گرفت)
    پنجما... تو اپلای ابرود نمیتونید راهنمایی بیشتری بگیرید چون اینجا بیشتر بحث ها حول اممریکا و کاناداس و روسیه خاک خورده، میتونید به خودم پیام خصوصی بدید یا تو نت بگردید، اطلاعات خوبی پیدا میکنید...)
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza378h نمایش پست ها
    سلام
    من 18 سالم هست ، البته هنوز 18 سالم تمام نشده. دی ماه سال آینده 18 سالم تموم میشه
    امسال دیپلم میگیرم
    معدل سال اول و دومم بالای 19 هست و الآن هم به طور جدی دارم برای امتحانات سال سوم میخونم که بتونم معدل خوبی کسب کنم.
    منتهی خیلی دلم میخواد بتونم مقطع لیسانس رو در یک کشور خارجی بخونم...
    نهایت پولی که خانواده ام میتونن به من بدن 50 میلیون تومانه.
    اولا میخوام بدونم با این پول ، بهترین کشور برای زندگی من کدومه؟ آیا اصلا این پول کافی هست برای شروع؟ یا امیدی نداشته باشم؟
    اگر این پول کافی هست باید کنکور رو داخل ایران بدم؟
    اصلا میتونم با این مبلغ به تحصیل در خارج امیدوار باشم؟
    این رو هم بگم که قصد دارم در مقطع مهندسی کامپیوتر ادامه تحصیل بدم
    رزومه ی خاصی ندارم ، اما یکی دوتا ترجمه از خودم دارم (ترجمه ی رسمی نیست ، ترجمه ی روزنامه وار از روی یک کتابه)
    درود
    اول اینکه برای لیسانس فاندی بهتون تعلق نمیگیره و با 50 میلیون نمیدونم تا کی میتونید دووم بیارید؟
    در امریکا ابدا، در بعضی کشورهای انگلیسی زبان(اروپا) به سختی... از طرفی کشورهایی که ارزون (ارزون که نه برای ایرانی هیچ جا ارزون نیست) درمیاد به رشته شما نمیخوره و بهترین کشورهایی که شما برای کامپیوتر میتونید اقدام کنید با 50 میلیون نمیشه درش دووم اورد
    حالا میرسیم به مسئه رزومه این چیزی که شما عرض کردی اصلا رزومه حساب نمیشه درواقع هیچی حساب نمیشه! توصیه میکنم کمی در همین اپلای ابرود درخصوص رزومه بخونید، از اون جایی که عرض کردید معدلتون 19 بوده اگر توانایی داشته باشید و رزومه خوبی بتونید جمع کنید میتونید برای ارشد با فاند خوب برای کشور مناسب برای رشته کامپیوتر اقدام کنید (دقت کنید گفتم ارشد) اگر اصرار دارید حتما لیسانی رو خارج بگیرید به کشور خوبی امیدوار نباشید (از جهت هزینه) ولی خب بازم میتونید با تلاش زیاد شاید شاید شاید یه فاندی بگیرید که+50 خودتون بتونید لیسانستونو بگیرید (البته تمام دوره لیسانسو نمیتونید با این هزینه بگذرونید و باید از ایران ساپورت بشید!!)
    اگر همچنان کمکی خواستید میتونید بهم پیام خصوصی بدید... کمی شرایط مشابه داریم
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal_rni نمایش پست ها
    سلام.
    من الان پیش دانشگاهیم معدل دیپلمم بالای 17 هست معدل پیش دانشگاهیمم 17 یا 18 به بالا میشه.

میتونم به زودی آیتلس با نمره ی خوب و قابل قبول بگیرم. و قصد تحصیل در رشته ی روانشناسی رو دارم.
    اگر نخوام توی ایران دانشگاه برم (البته میتونم کنکور رو بدم و قبول شم ولی در همین حد) به نظرتون بهترین گزینه برای تحصیلم در مقطع کارشناسی چی میتونه باشه؟
    هزینه تا حدی برام مهمه و اگر مجبور باشم زبان اون کشور رو برای کارشناسی یاد بگیرم مثل کالج و دانشگاه های المان در مقطع لیسانس که به زبان المانی هستن، اگر بشه اون حد مورد قبول رو تا یکسال فرا گرفت مشکلی ندارم.
    اگر کسی تجربه داره یا اطلاعاتی داره حتی خیلی کم ممنون میشم کمکم کنه و در ضمن کلا بهم کشور ها و دانشگاه هایی که به این رشته بیشتر اهمیت میدن رو بهم بگید.
    درود
    معدل مناسب
    نیاز به رزومه دارید
    اگر هزینه براتون مهمه کشورهای درجه 1 رو نمیتونید برید (برای لیسانس)
    اما اگر لیسانس رو ایران بخونید یا یه کشور معمولی، برای ارشد اگر تلاش کنید یه کشور خوب میتونید فاند بگیرید.
    این مسئله زبان هم باید براتون بگم کشورهایی مثل آلمان روسیه کشورهای اسکاندیناویایی (که هر سه هزینه هاشون به نسبت جایی مثل امریکا خیلی مناسبه) بسته به خواست خودتون درحین تحصیل یا پیش از شروع تحصیل در دوره های زبانشون میتونید شرکت کنید.
    اگر نیاز به توضیحات بیشتر بود میتونید پیام خصوصی بدید.
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member lrn آواتار ها

سلام
    برا رشته برق چ کشوری مناسب هست !؟
    + چ شرایطی میخواد برا پذیرش
    + هزینه چ قد نیازه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lrn نمایش پست ها
    سلام
    برا رشته برق چ کشوری مناسب هست !؟
    + چ شرایطی میخواد برا پذیرش
    + هزینه چ قد نیازه
    رزومه تون رو بگذارید تا بشود گفت کدام کشور برای شما مناسب است.

Junior Member lrn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    رزومه تون رو بگذارید تا بشود گفت کدام کشور برای شما مناسب است.
    اخه هنوز یک سال از کارشناسی م مونده ( ولی خب از الان پیگیر شرایطم ک یه دانشگاه خوب پذیرش بگیرم )

رزومه :
    معدل فعلا 15 ( میتونم افزایش بدم این ترم های اخر )
    زبانم خوبه شهریور یا پاییز ازمون تافل میدم میتونم بالای 100 بیارم

همین .
    مقاله نداشتم و نمیدونم چطوری ارائه بدم

دیگه چی نیازه بگم !؟
    ویرایش توسط lrn : March 30th, 2017 در ساعت 07:40 AM

سلام
    برای تحصیل در مقطع دکترا در رشته شیمی دارویی با کسب بورسیه کامل کدام کشور گزینه مناسبی است؟
    پیشاپیش از پاسخگویتان متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)