سلام... خواهش می کنم کمکم کنید ...ببخشید که این تاپیکو زدم یه مقدار فروم شلوغه و من نمی تونم جواب سوالامو پیدا کنم ...
من دیپلم ریاضی دارم با معدل حدود 13 پیش هم خوندم .... مشکل سربازی هم ندارم یعنی می تونم معافی بگیرم.. می خوام ببینم کدوم کشور می تونم برای لیسانس برم ؟ چه تفاوت های از نظر تحصیلی یا ویزا و ... هست ؟ از بین کانادا و آمریکا و آلمان و انگلستان کدومشونو میشه رفت ؟؟ کدومشون بورس داره ؟ آیا بورسه کامل می دن ؟ اگه نه هزینه ی زندگی و تحصیل چقدره ؟ چقدر طول می کشه مثلا از الان اگه اقدام کنیم تا زمان که بتونیم پذیرفته بشیمو یعنی الان کسی اقدام کنه واسه کی می تونه تو دانشگاه ثبت نام کنه و تحصیل کنه.... آیا انجام دادن مراحلشون سخته ؟آیا امکان داره نپذیرن ؟ مراحل اقدام تو کشورای مختلف فرق می کنه؟ چطور اقدام کنم ؟ چقدر زمان می بره ؟ رشته ی تحصیلیه من احتمالا یا پزشکی و یا زیست شناسی و یا شاید موسیقی باشه اما اگه موسیقی هم تحصیل نکنم می خوام در کنار درس ادامه بدم ....کدوم کشور رو مناسب می بینید (چه از بین اینایی که گفتم چه از غیر اینا) ؟؟؟ این کشور ها چه چیزایی رو می خوان ؟ مراحل انجامشون چطوریه ؟
ممنون می شم اگه به همه ی سوالام جواب بدین..
خواهش می کنم کمکم کنین اینم آیدیمه اگه لطف کنید و ادم کنین واقعا ممنون می شم .. اگه نه که این جا منتظر جواب های شما هستم ...مرسی
mp_mj2007