صفحه 155 از 188 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام
    دوستان من مدرک مهندسی هسته ای - راکتور دارم قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا دارم ،حتما هم بورسیه باید باشه ؟ چون وضعیت مالی باپول خودم نمی تونم !
    ممنون میشم راهنمایی کنید ، چگونه ؟؟؟

Junior Member

سلام.

دوستان من لیسانس مکانیک دارم. اما میخام برای لیسانس در رشته طراحی کفش در خارج از کشور اقدام کنم. اصلا سابقه طراحی ندارم. اما میخام چیزایی که لازمه یادبگیرم رو شروع کنم. میتونید راهنمایی کنید که کدوم کشور و دانشگاه برای این رشته بهتره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane74 نمایش پست ها
    سلام.

دوستان من لیسانس مکانیک دارم. اما میخام برای لیسانس در رشته طراحی کفش در خارج از کشور اقدام کنم. اصلا سابقه طراحی ندارم. اما میخام چیزایی که لازمه یادبگیرم رو شروع کنم. میتونید راهنمایی کنید که کدوم کشور و دانشگاه برای این رشته بهتره؟
    سلام

قاعدتا باید توی گوگل در مورد اسم رشتۀ مورد نظرتون جستجو کنید و ببینید آیا چنین رشتۀ بخصوصی برای تحصیل در مقطع لیسانس وجود داره یا نه. شاید هدف شما در رشته ای با عنوان Fashion and Design وجود داشته باشه.

من نگاه سریعی انداختم به گوگل و به این نتایج رسیدم که فکر میکنم برای شروع جستجو و مطالعۀ شما هم مناسب باشه:

https://www.google.com/search?q=unde...y,+shoe+design
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering(Iau-tnb)

سلام دوستان من تازه توی این انجمن عضو شدم با کلیییییییییی سوال
    من رشته ام مهندسی کامپیوتر نرم افزار هست سال دیگه درسم تموم میشه دانشجوی دانشگاه آزاد تهران هستم
    برای ادامه تحصیل چه کشور و چه دانشگاهی رو برای این رشته معرفی میکنید؟کجاها هزینه کمتر میخواد؟و شانس گرفتن بورس چقد هست؟
    از کی باید شروع کنم و اولین اقدام چیه؟

با سلام،
    بین (,UIUC(University Of illinois at Urbana)، Georgia Tech, University of Michigan anarbor, IIT,Carniege Mellionو Cornell کدام دانشگاه بهتر است برای اقدام برای Phd? (برق) ممنونم.

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

با سلام خدمت دوستان،

من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک هستم، می خوام ارشد رو اپلای بگیرم، و دکتری رو در دانشگاه هی تاپ کانادا-آمریکا باشم. الان ارشد رو ظاهراً شاید بتونم از دانشگاه های ترکیه و ایتالیا پذیرش بگیرم.

الان مسئله ای که شنیدم اینه که ظاهراً روش تحصیل در کشورای مثل کانادا-آمریکا با کشور ها اروپایی فرق داره. ظاهراً در کشور های اروپایی در مقطع ارشد تحصیل به شکل آموزش-محور هستش، یعنی سه ترم فقط درس می خونیم، یه ترم یه پروژه به عنوان پایاننامه کار میکنیم. در حالیکه در کشور های کانادا و .... تحصیل در ارشد به شکل تحقیق-محور هستش، یعنی درس زیاد نیست، بلکه کلا هدف تحقیق و ریسرچ و پروژه کار کردن هستش. الان در صورتیکه هدف نهایی تحصیل دکتری در کشور های مثل کانادا و آمریکا باشه، ارشد رو در کشور های اروپایی تحصیل کردن (در رشته مهندسی مکانیک) شانس گرفتن پذیرش رو در دکتری از دانشگاه های کانادایی آمریکایی کاهش میده؟

یعنی به دلیل تفاوت روش تحصیل کشور های اروپایی و کشور های آمریکای شمالی، اگر ارشد رو در اروپا تحصیل کنیم دکتری رو از کانادا-آمریکا به سختی پذیرش میدن؟ کار سخت تر میشه؟ حتی از یکی دو نفر شنیده بودم که دکتری رو به کانادا-آمریکا رفتن از ترکیه راحت تره تا از اروپا.

در این مورد (باز تاکید میکنم، در رشته مهندسی مکانیک و به کلی فنی مهندسی) کسی اطلاعاتی داره؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،

من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک هستم، می خوام ارشد رو اپلای بگیرم، و دکتری رو در دانشگاه هی تاپ کانادا-آمریکا باشم. الان ارشد رو ظاهراً شاید بتونم از دانشگاه های ترکیه و ایتالیا پذیرش بگیرم.

الان مسئله ای که شنیدم اینه که ظاهراً روش تحصیل در کشورای مثل کانادا-آمریکا با کشور ها اروپایی فرق داره. ظاهراً در کشور های اروپایی در مقطع ارشد تحصیل به شکل آموزش-محور هستش، یعنی سه ترم فقط درس می خونیم، یه ترم یه پروژه به عنوان پایاننامه کار میکنیم. در حالیکه در کشور های کانادا و .... تحصیل در ارشد به شکل تحقیق-محور هستش، یعنی درس زیاد نیست، بلکه کلا هدف تحقیق و ریسرچ و پروژه کار کردن هستش. الان در صورتیکه هدف نهایی تحصیل دکتری در کشور های مثل کانادا و آمریکا باشه، ارشد رو در کشور های اروپایی تحصیل کردن (در رشته مهندسی مکانیک) شانس گرفتن پذیرش رو در دکتری از دانشگاه های کانادایی آمریکایی کاهش میده؟

یعنی به دلیل تفاوت روش تحصیل کشور های اروپایی و کشور های آمریکای شمالی، اگر ارشد رو در اروپا تحصیل کنیم دکتری رو از کانادا-آمریکا به سختی پذیرش میدن؟ کار سخت تر میشه؟ حتی از یکی دو نفر شنیده بودم که دکتری رو به کانادا-آمریکا رفتن از ترکیه راحت تره تا از اروپا.

در این مورد (باز تاکید میکنم، در رشته مهندسی مکانیک و به کلی فنی مهندسی) کسی اطلاعاتی داره؟
    سیستم تحصیل در مقطع ارشد در این کشورهایی که اسم بردید، به طور کلی با هم تفاوت فاحشی ندارند. با این حال، بهتره مقطع ارشد در کشوری باشید که نهایتاً علاقه دارید برای مقطع دکترا به اون کشور برید.

Junior Member

ببخشید که مزاحمتون میشم من در رشته الکترونیک صنعتی در هنرستان تحصیل میکنم شرایط برام جورشده که بتونم در یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا تحصیل کنم به شرطی که این گرایش در ایران موجود نباشه وگرنه (فقط خرج تحصیل رو نمیدن) میخواستم ببینم برای تحصیل در گرایش الگترونیک مدار های دیجیتال (مثال ARM Programming) کدام کشور بهترینه المان یا فرانسه یا اسپانیا یا ....
    من الان بهترین نمررو در قسمت دروس تخصصی اوردم ولی نمره های دروس عمومیم مثل فارسی و دینی و عربی خوب نیست (به دلیل نبود علاقه)
    لطفا کمک کنید

Junior Member

دوستان کشوری هست که بشه کلا با 20یا 30 میلیون، ارشد رو خوند؟ رشته: مهندسی برق

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط aa1014 نمایش پست ها
    دوستان کشوری هست که بشه کلا با 20یا 30 میلیون، ارشد رو خوند؟ رشته: مهندسی برق
    با نرخ ارز امروز (دلار امریکا 3800 - یورو 4600) دارایی شما حداکثر میشه 8000 دلار امریکا/6500 یورو. اگر این مبلغ بخواد فقط صرف هزینۀ دانشگاه و زندگی بشه (و اپلای و ویزا و پرواز لحاظ نشه)، باز هم تصور میکنم هیچ کشوری وجود نداشته باشه که بتونید اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)