صفحه 152 از 188 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC-Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

فکر نمی کنم با مدرک مدیریت منابع انسانی کاری بتونید اروپا پیدا کنید با توجه به اینکه "
    بعد تحصیلم اونجا بمونم کار کنم و اقامت بگیرم. " . ولی میدونم دکترای زبان بگیرید برگردید ایران پوزیشن های خوبی می تونید تو دانشگاه بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moosamn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید برای بار دوم این پیام رو میزارم، چون پاسخی بهش داده نشده بود دوباره گذاشتمش

میخواستم راهنمایی ام کنید برای انتخاب کشور و مقطع تحصیلی

1ـکارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد دارم.
    2ـ تا چند وقته دیگه آیلتس هم میگیرم ( انشالله نمره حدود 7 و یا 7.5).
    3ـ در حال حاضر هم دانشجوی رشته مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهرانم.
    4ـ در رابطه با وضعیت مالی شاید بتونم هزینه یک سال تحصیل در اروپا رو تهیه کنم.
    5ـ معدل کارشناسیم هم 16.39 شده مجرد ام.
    راستش می خوام بعد تحصیلم اونجا بمونم کار کنم و اقامت بگیرم.

راستش خودم علاقه شدیدی به کامپیوتر دارم، اگر امکانش باشه حاضرم یه کارشناسی مجدد تو رشته کامپیوتر بگیرم.
    اگر اتریش یا آلمان اقدام کنم تو رشته مترجمی خوبه یا نه؟ چون کمی علاقه به این رشته دارم.
    لطفا در این رابطه راهنمایی کنید
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jnash نمایش پست ها
    فکر نمی کنم با مدرک مدیریت منابع انسانی کاری بتونید اروپا پیدا کنید با توجه به اینکه "
    بعد تحصیلم اونجا بمونم کار کنم و اقامت بگیرم. " . ولی میدونم دکترای زبان بگیرید برگردید ایران پوزیشن های خوبی می تونید تو دانشگاه بگیرید.
    تغیر رشته می تونم بدم و دوباره کارشناسی رو در رشته کامپیوتر بخونم؟
    اگر برای رشته کامپیوتر امتحان ورودی دارند قبل از امتحان سرفصل دروس امتحانی را اطلاع می دهند؟

سلام به همه دوستان

بعد از مدت خیلی طولانی باز گذرم به این فروم دوست داشتنی افتاده و الان میخوام برای دکتری یک کشور رو انتخاب کنم.
    ممنون میشم با توجه به این شرایط گزینه هایی که میتونن برای من مناسب باشن رو بفرمایید.
    کارشناسی: مهندسی مدیریت اجرایی(پیام نور) معدل 13.93
    ارشد: دانشجوی ترم ۲ کارافرینی(۱۲ واحد پاس شده با معدل 19.08 دانشگاه سیستان و بلوچستان)
    ایلتس رو ازمون ازمایشی دادم(دیباگران) و 6 گرفتم، اما تلاشم رو برای ۶.۵ تا ۷ میتونم انجام بدم

مقاله کنفرانسی داخلی: ۲
    مقاله کنفرانسی بین المللی: ۱
    ترجمه ۲ فصل کتاب
    مقاله ژورنالی: ۲ مورد سابمیت شده

علاقه دارم برای دکتری وارد حوزه های تخصصی بازاریابی دیجیتال بشم و کشورهای امریکا(مناطق خوش و اب و هوا)، استرالیا(و نیوزلند) و چین رو جز گزینه هام دارم.

با توجه به اینکه متاهل هم هستم و با احتمال بالایی توی یک سال اول سفر به هر کشور جدید توان کسب درامد ندارم، جوری باشه که هزینه زندگی متاهلی رو بتونم به عنوان بورس تحصیلی بگیرم.

پ.ن: این رو در نظر داشته باشید که تا موقع رفتن حداقل ۲ سال فرصت دارم و توی این مدت هم هر پیشنهادی که برای بهبود رزومه ام و افرایش امکان گرفتن بورس تحصیلی از یک دانشگاه خوب دارید رو ممنون میشم بهم بگید.
    ممنونم از همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    خسته نباشید
    من تازه عضو شدم. لیسانس مکانیک هستم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید برای تحصیل در امریکا و یا اینکه کدام کشور بهتره چیکار باید کنم و از کجا شروع کنم؟ایا با کار و درس میتونم اونجا زندگی کنم و از پس مخارجم بر بیام؟از کجا شروع کنم.زبان اتگلیسیم خوبه ولی مدرک ندارم.
    تروخدا راهنماییم کنیم.سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت ، آزاد

دوستان عزیز سلام و خسته نباشید ، نیاز به مشاوره دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

من متولد 1373 هستم و کارت پایان خدمت دارم .
    کاردانی برق قدرت رو معدل نه چندان مناسب 15 گرفتم ( چون شاغل بودم وقت درس نداشتم ) و برای کارشناسی دارم میرم تهران جنوب قدرت رو ادامه بدم ( البته این در لیسانس میخوام درس بخونم تا 18-19 بیارم بالا معدل رو )

برای ارشد میخوام برم خارج کشور ادامه بدم ، شما برای برق قدرت چه کشوری رو پیشنهاد میکنید
    هزینه مناسبی رو داشته باشه ( سالانه 12 تومن ) که بشه بدون مشکل زندگی کرد

Junior Member

سلام دوستان اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
    اخیر توسط یکی از دو استاد راهنمای پروژه دکترایی در universite de lorraine برای پرم کردن فرم درخواست دعوت شده ام، ضمن اینکه دیگر استاد راهنمای پروژه یک ایرانی است و به ایشان هم ایمیل زدم و نظرشون رو در مورد اینکه با توجه به رزومه من درخواست رو پر کنم یا نه ایمیل زدم، ایشان هم بسیار از رزومه من خوشش اومده بود و گفتن که هرچه زودتر فرم رو پر کنم
    حالا میخواستم ببینم واقعا چیکار کنم آیا کسی هست که تجربه محیط دانشگاهی و زندگی فرانسه رو داشته باشه؟ و اینکه نظر شماها برای اپلای در این کشور چیست؟

با سلام
    من كارشناسي الكترونيك از دانشگاه سراسري با معدل ١٤.١٠ و كارشناسي ارشد از دانشگاه تربيت مدرس با معدل ١٦.٥٠ در رشته مهندسي برق گرايش كنترل دارم
    حدود ١٣ سال هم تجربه كاري دارم ، متاهلم و يك فرزند دارم و ٣٩ سالمه
    هدفم مهاجرت به يكي از كشورهاي اروپايي و يا كانادا و يا آمريكاست
    با توجه به فاصله اي كه از تحصيل من گذشته(١٣ سال) تصميم دارم مجدد برا ارشد اقدام كنم و سالي حدودا ٦٠ تا ٧٠ ميليون هم ميتونم هزينه كنم
    نمره زبان ندارم ولي انگليسيم در حد آيلتس ٦ و يا ٦.٥ هست،
    لطفا راهنماييم كنيد در رابطه با كشورهايي كه ميتونم اقدام كنم

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab1366 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم
    اخیر توسط یکی از دو استاد راهنمای پروژه دکترایی در universite de lorraine برای پرم کردن فرم درخواست دعوت شده ام، ضمن اینکه دیگر استاد راهنمای پروژه یک ایرانی است و به ایشان هم ایمیل زدم و نظرشون رو در مورد اینکه با توجه به رزومه من درخواست رو پر کنم یا نه ایمیل زدم، ایشان هم بسیار از رزومه من خوشش اومده بود و گفتن که هرچه زودتر فرم رو پر کنم
    حالا میخواستم ببینم واقعا چیکار کنم آیا کسی هست که تجربه محیط دانشگاهی و زندگی فرانسه رو داشته باشه؟ و اینکه نظر شماها برای اپلای در این کشور چیست؟
    سلام

شما باید در رابطه با این سوال قبل از اینکه اقدام کنید فکر می کردید!!!.

از لحاظ محیط اجتماعی(برخورد با خارجی ها) و بحث زبان(تسلط به انگلیسی) کشور جالبی نیست. صنعت مناسبی دارد ولی کار پیدا کردن و بحث پرداخت مالیات بالا ازاردهنده است. از لحاظ هزینه ها بستگی دارد در کدام منطقه باشید ولی کلا هزینه ها نسبتا بالا است. اگر بتوانید مدتی فرانسه باشید و رزومه خوبی درست کنید بعد به کشور دیگری بروید شانس بهتری برای کار و موقعیت های بهتر خواهدی داشت.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دیپلم

با عرض سلام خدمت دوستان
    من تازه وارد هستم و بلد نیستم تایپیک بزنم و تو سرچ هم چیزی دستگیرم نشد.
    من 30 سالمه و زمانی که دیپلم گرفتم شرایط ادامه تحصیل نداشتم ولی الان میتونم ...
    من دبپلم حسابداری دارم از کارو دانش
    چند وقت پیش یکی از دوستانم راجع به پذیرش رایگان برای دانشگاه تو اروپا صحبت کرد و تصمیم گرفتم تحقیق کنم که برای من عملی هست یا نه؟
    دقیقا نتونستم بفهمم چه مدارکی لازم داره و اصلا برای شرایط من میشه یا نه
    ممنون میشم منو راهنمایی کامل کنید.

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان کدوم کشورهای اروپایی به نسبت راحت تر به دانشجوی ارشد فاند میدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)