صفحه 5 از 188 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام
    من فوق دیپلم برق قدرت رو دارم و می خواستم که با دیپلم پذیرش بشم حالا می خواستم ببینم که در دانشگاه های فنلاند و نروژ کدوم یکی با دیپلم پذیرش دارند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی-دانشگاه علامه طباطبایی

سلام دوستان
    من فوق لیسانس مدیریت صنعتی هستم برای مقطع phd میخوام اقدام کنم ولی هنوز نتونستم کشوری رو انتخاب کنم چون کشورهای اروپایی رشته مدیریت رو کم اپلای میکنن همچنین مقطع دکترا، کشورهای آمریکایی هم مدرک جی مت و جی آر ای لازمه که متاسفانه ندارم کلاسهای تافل هم دارم میگذرونم. میخوام فاند هم بگیرم چون هزینه تحصیل و زندگی در اروپا و آمریکا بالاست نمیدونم از کجا شروع کنم اگر بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.

ممنونم از لطف spt
    یک مسئله دیگه که هست متاهلم اگر بخوام با همسرم برم چی؟ اون لیسانس معماری هست برای ادامه تحصیل اقدام کنه یا کار؟ اگر بعد از تحصیل بخوام همونجا زندگی کنیم کجا رو پیشنهاد میکنید؟ بازم ممنون از توجه تون
    ویرایش توسط shamim65 : December 19th, 2010 در ساعت 05:36 PM

Junior Member

سلام به همه دوستان. امیدوارم خوب باشید. من به تازگی عضو این سایت شدم و مشتاقانه به دنبال جواب سوالاتم هستم. لطفا مرا کمک کنید. ممنون
    و اما سوالات من؟
    اول خودمو معرفی می کنم چون فک کنم بهتر بتونید منو کمک کنید.
    من فوق لیسانس شیمی معدنی دارم و مشتاق به ادامه تحصیل در خارج از ایران هستم ولی خوب دنبال فاند هستم چون پولی در بساط ندارم. اما نمیدونم ایا با این وضعیت می تونم کاری کنم یا نه؟ در واقع شما کجا رو پیشنهاد می دهید؟ ممنون

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    عزيز من خوب شما اطلاعات بيشتري بده تا بچه ها بتونن بهتر كمك كنن.مثلا معدل؟ كدوم دانشگاه؟ مقاله دارين يا نه؟ نمره زبان و احيانا جي ار ايي؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

سلام دوستان یه راهنمایی خیلی میتونه کارگشا باشه ممنونتون میشم.
    لیسانس مکانیک جامدات دارم از علم وصنعت بامعدل 13.86
    ارشد خودرو از دانشگاه خواجه نصیر بامعدل 14.6
    نمره زبان هم Ielts:6.5 رو حداقل میتونم بیارم انشاا...
    یه مقاله تومرحله داوری ژورنال isi impact factor:0.5 ; که نمیشه روش حساب کرد.
    سابقه پژوهشی وکاری هم جز تدریس درمقطع دبیرستان والمپیاد دانش آموزی ندارم...
    ازنظر مالی حدوده 10 تومان دارم که اونم واسه هزینه اپلای و پس بی پولم
    بیشتر هم هدفم رفتن از ایرانه وخیلی هم نا امیدم وهیچ وقت به خودم ندیدم اپلای کنم والبته بعضی دوستان میگفتن که با gre بالا کمبود معدلتو جبران کن ولی معدل من ازcut off دانشگاهها پایین تره
    حالا به نظرتون همین ایران دنبال تدریس وماهی 1تومن درامدباشم یا اینکه سعی کنم واسه رفتن ؟(دوستان من از اونطرف دید واضحی ندارم که بخوام خودم تصمیم بگیرم .).
    خیلی خیلی ازتون ممنونم.......................

Junior Member thunder آواتار ها

پیش فرض مسئله این است!!! abet accredited universities

سلام به تازگی چیز جدیدی کشف کردم

بعضی دانشگاه ها abet accredited نیستن
    واسه ادامه تحصیل اونا مشکل زا میشن؟؟؟؟
    مثلا اگه مسترو اونجا بگیری و بعد واسه PHD جای دیگه ای اپلای کنی؟؟؟؟
    لطفا به من کمک کنین

Junior Member

سلام بچه ها ...
    اقا من میخوام بدونم واسه تحصیل در رشته موسیقی چه کشور هایی مناسبتر هستن و از این کشور ها هرکدوم حدود سالی چقدر هزینت میشه؟؟

Junior Member

Post مالزی یا کانادا برای مقطع کارشناسی?

سلام دوستان

خواستم بدونم برای مدرک کارشناسی برم مالزی یا کانادا؟ چون مالزی راحت تر از کانادا هست و هزینهشم کمتر، بد خرج دانشگاه برای مدرک لیسانس نمی‌ارزد تو کانادا بگیرم و هم چنین من تو رشته تجربی‌ بخوام برم تو کانادا باید اول four years life science بگیرم که بد بتونم برم تو رشتهٔ مورد علاقم که اینو تو مالزی بگیرم بد برم کانادا بهتره؟

Junior Member

خواهشاً یکی‌ جواب این سوال منو بده!
    من الان آخر ساله سوم دبیرستان رشته تجربیم

سالی‌ ۲۰ تومن می‌تونم بدم

تافل رو هم اگه خدا بخواد میگیرم با نمرهٔ خوب میگیرم

می‌خوام برم یکی‌ از رشته‌های تجربی‌ که نهیات ۵-۶ سال درس خوند بد شروع کرد کار کردن

چه کشوری و چه رشتی‌ رو‌ پیشنهاد می‌کنین؟
    بعضی‌ از دوستامم گفتم برای لیسانس کانادا بدرد نمی‌خوره فقط هزینهٔ زیادی باید بعدی

می‌خوام قبل از اینکه دیر بشه همه اطلاعات کافیو بگیرم و یه تصمیم درست بگیرم که پشیمون نشم واقعا به نظر شما نیاز دارم

خواهشاً کمکم کنید

سلام. می شه بگید بین نروژ و ایتالیا واسه مستر معماری کدومش بهتره؟ از همه نظر مخصوصا بازار کار و آینده و اقامت و اینا...
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)