صفحه 179 از 188 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

دوستان سلام
    من 34 سالمه و ارشد برق الکترونیک خوندم.
    معدل کاردانیم، 17.7
    کارشناسی ناپیوسته 16.93
    ارشد 16.7
    آیلتس دارم می خونم و حداقل 6.5 هستم
    حدود هشت سال هست که فارغ التحصیل شدم و تمام این دوره را شاغل در زمینه برنامه نویسی embedded بودم با بیمه.
    حالا می خوام برای دوره master مجدد یا PhD اقدام کنم ترجیحا در زمینه خودرو (شبکه، ADAS یا سیستم های جدید خودرو - حدود چهار سال از سابقه من در صنعت خودرو هست.)
    با این شرایط آیا دانشگاهی رو دوستان اطلاع دارید که در زمینه خودرو کار کنند؟ ترجیحا آمریکا و کانادا
    اگر بخوام برای دیگر فیلدها اقدام کنم، با توجه به اینکه مقاله ندارم و هشت سال از فارغ التحصیلی من می گذره، شانسی دارم؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من تا چند وقت دیگه پایان نامم رو دفاع میکنم.
    رشتم مکانیک گرایش طراحی کاربردی
    مقاله اون رو هم در میارم و شاید دو یا سه مقاله دیگه بتونم بنویسم.
    معدلم نزدیک به 17 هستش.
    دانشگاه آزاد قزوین هستم.
    برای زبان هم دارم اقدام میکنم که آیلتس رو بگیرم .
    برای دکتری چقد شانس دارم برای کشورای اروپایی؟؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladmtz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا چند وقت دیگه پایان نامم رو دفاع میکنم.
    رشتم مکانیک گرایش طراحی کاربردی
    مقاله اون رو هم در میارم و شاید دو یا سه مقاله دیگه بتونم بنویسم.
    معدلم نزدیک به 17 هستش.
    دانشگاه آزاد قزوین هستم.
    برای زبان هم دارم اقدام میکنم که آیلتس رو بگیرم .
    برای دکتری چقد شانس دارم برای کشورای اروپایی؟؟
    دوست عزیز دکترا در اروپا بصورت پوزیشن روی سایت دانشگاهها ادورتایز میشه. رزومه شما (اگر اون مقاله ها چاپ بشن و نیز نمره زبان مطلوب رو بیارید) رزومه خوبی محسوب میشه و شانس دارید. منتها باید روی کشور خاصی زوم نکنید و رنج گسترده ای از کشورها رو مدنظر قرار دهید تا شانستون بالا بره.
    شما تمام توانتون رو بگذارید مقالتون چاپ بشه چون خیلی شانس پذیرشتون رو بالا میبره.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز دکترا در اروپا بصورت پوزیشن روی سایت دانشگاهها ادورتایز میشه. رزومه شما (اگر اون مقاله ها چاپ بشن و نیز نمره زبان مطلوب رو بیارید) رزومه خوبی محسوب میشه و شانس دارید. منتها باید روی کشور خاصی زوم نکنید و رنج گسترده ای از کشورها رو مدنظر قرار دهید تا شانستون بالا بره.
    شما تمام توانتون رو بگذارید مقالتون چاپ بشه چون خیلی شانس پذیرشتون رو بالا میبره.
    موفق باشید
    ممنون از راهنمایی شما
    سطح دانشگاه های اروپایی به چه صورته؟ از ما خیلی بالاتر هستن؟؟ که زمان تحصیل به مشکل بخوریم؟

Junior Member

سلام لطفاً در خصوص دانشگاه های و یا کالج های شهر کلگری برای ارشد یا سرتیفیکیت در زمینه مدیریت پروژه یا مدیریت ساخت بجز دانشگاه کلگری راهنمایی کنین دیگه چه دانشگاه ها و رشته هایی وجود داره که امکان ارشد مجدد داشته باشه و احتمال ویزا هم باشه. با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من مهندسی برق امیر کبیر هستم ترم4 معدل 17.5 زبان انگلیسیم خوبه(کنکور 90 زدم ، دیپلم زبانم دارم) البته چند وقتیه کار نکردم ولی ریکاوری میکنم
    بشدت علاقه مند به محیط های سرد و یخ ، مردم سرد و خلوت هستم (مثل فنلاند و نروژ)(البته تو ارتباط گرفتن خیلی ضعیف نیستم )
    پولدار نیستم ولی اوضاع خیلی بد هم نیست متوسطم
    هیچ علاقه ای به برق ندارم اگر بشه میخوام اقتصاد یا مدیریت صنعتی بخونم
    آدم سخت کوشی هستم ، یعنی به سختی عادت کردم (از بس معلم خوب و منابع خوب نداشتم ) نیاز باشه چند سال روزی 13 سال مطالعه متمرکز داشته باشم انجام میدم
    در زمینه شناخت کشور ها و شرایط واقعا اطلاعات بالایی ندارم ، دارم سعی میکنم اطلاعات کسب کنم ولی اینقدر موارد گسترده و متنوع هست سر درگم شدم
    اگر نسبت به شرایط بنده و موقعیت ها راهنمایی کاملی انجام بشه واقعا سپاسگزار و ممنون خواهم بود
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان. من خیلی گشتم اما پیدا نکردم خیلی کسانی رو که رشتشون آمار باشه مثل من.
    من دانشجوی سال آخر آمار هستم. (جزء سه دانشگاه اول ایران)
    معدلم هم 15.7 هستش.
    به نظر شما میتونم برای مقطع ارشد توی دانشگاه‌های خوب کانادا یا اروپا پذیرش بگیرم؟ پیشنهادی برای من دارید که چه کنم برای اپلای؟

سلام دوستان . من تازه عضو انجمنتون شدم مشاوره میخواستم .
    برای تحصیل در خارج معدل دیپلم 18.6 و تیزهوشان بودم و امروز نتیجه کنکورم اومد در منطقه 2 رتبه 6450 شدش . قطعا نمیتونم دندان پزشکی و پزشکی و دارو ورود کنم .
    به نظرتون بین دامپزشکی و پرستاری دانشگاه های تهران ( شهیید بشتی - تهران - ایران ) کدوم برای اپلای کردن مناسب تره و اگه رشته دیگه ایی هم مد نظرتون هست بگین بم
    خیلی ممنونم از لطفتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط senior_mehdi نمایش پست ها
    سلام دوستان . من تازه عضو انجمنتون شدم مشاوره میخواستم .
    برای تحصیل در خارج معدل دیپلم 18.6 و تیزهوشان بودم و امروز نتیجه کنکورم اومد در منطقه 2 رتبه 6450 شدش . قطعا نمیتونم دندان پزشکی و پزشکی و دارو ورود کنم .
    به نظرتون بین دامپزشکی و پرستاری دانشگاه های تهران ( شهیید بشتی - تهران - ایران ) کدوم برای اپلای کردن مناسب تره و اگه رشته دیگه ایی هم مد نظرتون هست بگین بم
    خیلی ممنونم از لطفتون
    سلام
    در کل برای رشته های علوم پزشکی فاند و بورس مناسبی هیچ جای دنیا پیدا نمیشود چون رشته های خدماتی هستند شاید اگر لیسانس را در دانشگاه انگلیسی زبان خوانده باشید بشود کاری کرد ولی در ایران و به زبان فارسی در دانشگاه های نامناسب ایران کار بسیار سخت است.
    رشته های علوم پایه و مهندسی و مالی برای اپلای مناسب تر هستند.
    برای اشتغال هم رشته های علوم پزشکی امتحان تایید صلاحیت در کشور مقصد دارند که البته پر هزینه و ریسک دار است.
    باز فرصت های تحقیقاتی در رشته علوم آزمایشگاهی از بقیه بهتر و برای اپلای جذاب تر است.برای اشتغال با شرایط گفته شده پرستاری و فیزیوتراپی مناسب تر هستند.
    سمت رادیولوژی به هیچ عنوان نرو! چون این رشته بر خلاف تمام دنیا تدریس میشود و برای اپلای کاربردی ندارد و برای اشتغال هم بایستی کلی واحد مجددا در کشور مقصد بگذرانید چون سیلابس این رشته در ایران متفاوت است.

سلام دوستان...

لیسانس گرافیک دارم
    با معدل 18 حدودا

یه دروه مستر یک ساله آنلاین در یک دانشگاه آمریکایی در فرانسه هم گذراندم (البته با موضوع کاملا متفاوت : روابط بین الملل، اقتصاد بین الممل و علوم اجتماعی)
    سال 88 فارغ التحصیل شدم و این مدت رو مشغول کار بودم.
    به صورت پروژه ای و ثابت

سوال اصلی ام اینه که با این سابقه چه رشته های می تونم برای مستر اپلای کنم... می گن کالج ریسکیه... و ترجیح می دم رشته ام خیلی عملی نباشه.... اگه اطلاعاتی دارید ممنون می شم بهم بگید
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)