صفحه 173 از 188 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام وقتتون بخیر
    من 18 سالمه و قصد تحصیل دندونپزشکی توی آلمان رو دارم ولی نمیدونم چجوری باید برای پذیرش اقدام کنم!
    معدل دیپلمم 18.5 بوده و زبان اینگلیسیم خوبه, پیگیر خوندن زبان آلمانی هم هستم
    خواستم لطف کنید راهنمایی کنید بگید که چجوری باید درخواست پذیرش بفرستم یا اگر موسسه یا وکیلی میشناسید, بگید بهم ممنون میشم!

اصلا به نظرتون آلمان خوبه؟ واسه دندون پزشکی راحت پذیرش میدن؟! نظری راجب روسیه یا جاهای دیگه ندارید؟

خیلی خیلی ممنون میشم جواب بدین..

Junior Member

سلام دوستان
    من از سه جا جواب گرفتم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم میشه لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمک کنین؟
    1- دانشگاه مانیتوبا کانادا: رنک 300، فاند سالیانه بعد از کسر شهریه 10500، اقامت بعد از تحصیل نسبتا راحت، زبان انگلیسی، بسیار سرد، دکتری 4 ساله و تقریبا با فشار کاری زیاد
    2- دانشگاه دیکن استرالیا: رنک 250، فاند خوب، اقامت بعد از تحصیل نسبتا راحت، زبان انگلیسی، اب و هوا عالی، دکتری ریسرچ و 3ساله
    3- دانشگاه DTU دانمارک: رنک 100،فاند عالی، اقامت نه چندان راحت بعد از تحصیل، نیاز به یادگیری زبان دانمارکی، اب و هوا قابل تحمل تر از کانادا، دکتری ریسرچ و 3ساله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی تهران

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام
    من کارشناسی ارشد روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی رو دارم
    32 سالمه
    4 سال هست که کار منابع انسانی میکنم و الان توی یکی از بهترین شرکت های ایران ارشد منابع انسانی هستم
    میخوام برای رفتن اقدام کنم ولی نمیدونم از طریق روانشناسی که فوق دارم اقدام کنم یا از طریق منابع انسانی که 4 سال حرفه ای توش کار کردم
    خودم نظرم ارشد منابع انسانی خوندنه
    نظر دوستان چی هست ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

من فکرمیکنم که شما تنها کسی باشید که پاسخ به این سوال را میداند به این دلیل که مساله پیچیده از این است که کسی بتواند با این دو متغیر که فرمودید نظری بدهد.

مثلا برنامه شما هم برای تحصیل و هم بعد از تحصیل چیست؟ ارشددوم یا دکتری؟ بعد از تحصیل میخواهید کار دانشگاهی کنید؟ یا بازهم وارد بازار کار غیر دانشگاهی شوید؟ چون فرض من این است که دکتری خواندن یعنی برنامه ریزی برای کار دانشگاهی. میخواهید برون ایران کار کنید یا برگردید؟ اگر ماندن کدام کشور؟

واقعا تصمیم پیچیده ای است بنا بر تعریف.

امید که تصمیمتان هر چه شد و هرچه باشد در اجرای آن موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidhr8 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی رو دارم
    32 سالمه
    4 سال هست که کار منابع انسانی میکنم و الان توی یکی از بهترین شرکت های ایران ارشد منابع انسانی هستم
    میخوام برای رفتن اقدام کنم ولی نمیدونم از طریق روانشناسی که فوق دارم اقدام کنم یا از طریق منابع انسانی که 4 سال حرفه ای توش کار کردم
    خودم نظرم ارشد منابع انسانی خوندنه
    نظر دوستان چی هست ؟
    ویرایش توسط susighton : October 12th, 2019 در ساعت 04:12 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mhell5959 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از سه جا جواب گرفتم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم میشه لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمک کنین؟
    1- دانشگاه مانیتوبا کانادا: رنک 300، فاند سالیانه بعد از کسر شهریه 10500، اقامت بعد از تحصیل نسبتا راحت، زبان انگلیسی، بسیار سرد، دکتری 4 ساله و تقریبا با فشار کاری زیاد
    2- دانشگاه دیکن استرالیا: رنک 250، فاند خوب، اقامت بعد از تحصیل نسبتا راحت، زبان انگلیسی، اب و هوا عالی، دکتری ریسرچ و 3ساله
    3- دانشگاه DTU دانمارک: رنک 100،فاند عالی، اقامت نه چندان راحت بعد از تحصیل، نیاز به یادگیری زبان دانمارکی، اب و هوا قابل تحمل تر از کانادا، دکتری ریسرچ و 3ساله
    سلام دوست عزیز
    نمیدونم الان که نظرمو میدم انتخابتونو کردید یا نه.

اگرچه بنده اطلاعاتم از دانشگاهای اروپایی هست ولی به راحتی میشه گفت DTU جز سه تا دانشگاه درجه یک دانمارک هست. البته خیلی مهمه رشته شما چی باشه چون نگفتید! ضمنا فاند یا حقوق ماهانه دانشگاه ها رو با هزینه کشور مقایسه کنید، دانمارک حقوق بالا میده ولی کشور گرونیه، اگرچه بازم نسبت درامد به هزینتون تو دانمارک احتمال خیلی زیاد بهتر از کانادا و استرالیا میشه. به نظرم مزیت دیگه دانمارک اینه که تو اروپاست و شما ویزای شنگن خواهید داشت و طبیعتا به سادگی بدون نیاز به ویزا میتونید هرجای اروپا خواستید برید ولی کانادا و استرالیا اینطور نخواهد بود. کانادا چندملیتی هست و کشور پرجمعیته ولی دانمارک کشور کوچیک و قطعا کمتر مهاجرپذیر نسبت به کانادا ولی از نظر امنیت و کیفیت زندگی و نسبت درامد به هزینه قطعا از کانادا و استرالیا برای دانشجو دکتری بهتره.

از نظر دسترسی به ایران اگر براتون رفت و امد مهم باشه طبیعتا دانمارک راحتتر هست. البته همه چیز به اولویت های خودتون بستگی داره و اینکه دقیقا حقوق و شرایط تحصیل چی هست و دقیقا رشته تحصیلیتون چیه و کدوم دانشگاه تو رشته شما شناخته شده تره. مثلا تا اونجاییکه میدونم بعضی از دانشگاه های دانمارک دو سال اول دکتری رو به عنوان حالت ارزیابی قرار میدن و حقوق کمتری میدن و بعد از گذروندن دو سال که معلوم شد که دانشجو واقعا سطحش خوبه و از پس امور محوله تو دوسال اول بر اومد از سال سوم حقوق قابل توجه میدن، باید این جزئیات رو حتما بدونید. در مورد استرالیا و کانادا هم حتما باید شرایط درامد و هزینشو بدونید. اینم مهمه که حقوق ماهانه بهتون میدن یا فاند. یا هر نوع منبع درامدی که دارید ثابت و دائمی تا انتهای دورتون هست یا نه؟ دانمارک که باید حقوق ماهانه باشه (ضمنا حواستون به مالیات باشه، دانمارک میگه چقد حقوق میده ولی درصد قابل توجهی مالیات کم میکنه حتما مالیاتو درنظر بگیرید)

موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی عمومی دانشگاه علامه طباطبایی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من فکرمیکنم که شما تنها کسی باشید که پاسخ به این سوال را میداند به این دلیل که مساله پیچیده از این است که کسی بتواند با این دو متغیر که فرمودید نظری بدهد.

مثلا برنامه شما هم برای تحصیل و هم بعد از تحصیل چیست؟ ارشددوم یا دکتری؟ بعد از تحصیل میخواهید کار دانشگاهی کنید؟ یا بازهم وارد بازار کار غیر دانشگاهی شوید؟ چون فرض من این است که دکتری خواندن یعنی برنامه ریزی برای کار دانشگاهی. میخواهید برون ایران کار کنید یا برگردید؟ اگر ماندن کدام کشور؟

واقعا تصمیم پیچیده ای است بنا بر تعریف.

امید که تصمیمتان هر چه شد و هرچه باشد در اجرای آن موفق باشید

اول که ممنون از شما بابت پاسختون
    دوم اینکه من دوست دارم توی همین فیلد منابع انسانی درس بخونم و کار کنم برای همین میخوام توی این فیلد منو راهنمایی کنید که چجوری و برای چه جاهایی میشه باتوجه به رزومه من اقدام کرد
    این رو هم بگم که شرکتی که من الان توش کار میکنم جزو تاپ 3 های ایران هست و میتونه کار کردن توش رزومه خوبی باشه ولی ممنون میشم شما دوستان حرفه ای من رو راهنمایی کنید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

چند دانشگاه بهتره اپلای کنیم؟ اگر بخوایم حتما سال دیگه بریم. چند دانشگاه از چند کشور؟
    I am still here. I am alive.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    چند دانشگاه بهتره اپلای کنیم؟ اگر بخوایم حتما سال دیگه بریم. چند دانشگاه از چند کشور؟
    این از آن سوال هاست که امکان جواب نداره. اگر حتما بخواهید سال دیگر بروید دانشگاههایی را باید انتخاب کنید که به رزومه تان بخوره و هر چه بیشتر اپلای کنید طبعا شانستون بالاتر میره. برای کانادا و امریکا اگر بخواهید حتما پذیرش بگیرید باید استاد پیدا کنید (تازه با این وضعیت ویزا پذیرش هم بگیرید نمیشه رفتن رو گارانتی کرد).

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این از آن سوال هاست که امکان جواب نداره. اگر حتما بخواهید سال دیگر بروید دانشگاههایی را باید انتخاب کنید که به رزومه تان بخوره و هر چه بیشتر اپلای کنید طبعا شانستون بالاتر میره. برای کانادا و امریکا اگر بخواهید حتما پذیرش بگیرید باید استاد پیدا کنید (تازه با این وضعیت ویزا پذیرش هم بگیرید نمیشه رفتن رو گارانتی کرد).
    امریکا رو نمیخام. کانادا هم simon fraser و alberta رو در نظر دارم.
    این ویزا شامل کانادا هم میشه؟
    I am still here. I am alive.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی پلیمر

سلام
    من دانشجوی ارشد شیمی پلیمر هستم دانشگاه دولتی.معدلم بالاست 19 .ترم 3
    معدل لیسانسم هم بالای 15
    میخوام برای دکترا یا ارشد دوباره اقدام کنم
    نمیدئنم کانادا یا اروپا یا امریکا کدوم بهتره؟
    واس رشته من کدوم دانشگاه ها تحقیق کنم؟
    اینکه هزینه تحصیلمو بدن برام مهم یعنی فول فاند میخوام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)