صفحه 188 از 188 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,873 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود.

پیشنهاد میکنم حتما با ادمیشن - مستقل از تماس با استاد - تلفنی تماس بگیرید و سوال کنید. خیلی خوب است که اسم فرد پشت تلفن را هم سوال کنید و از او قول بگیرید شما را با ایمیل در جریان کار قرار دهند. معمولا پای تلفن وقتی معرفی میشوند و قول شخصی میدهند متعهد هستند که پیگیری کنند.

پایدار و موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sellool نمایش پست ها
    سپاسگزارم دوست گرامی.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام برادران و خواهران گرامی،
    من فعلا از دو دانشگاه Idaho آمریکا و Brandenburg University of Technology (BTU) آلمان برای دکتری برق قدرت دعوت به مصاحبه شدم. کدام گزینه بهتری است؟ مرسی
    ویرایش توسط Plus_Energy : September 16th, 2023 در ساعت 07:31 PM
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام برادران و خواهران گرامی،
    من فعلا از دو دانشگاه Idaho آمریکا و Brandenburg University of Technology (BTU) آلمان برای دکتری برق قدرت دعوت به مصاحبه شدم. کدام گزینه بهتری است؟ مرسی
    سلام دوست عزیز
    هیچ بورسی وجود داره؟ اگه نه چون آلمان هزینه دانشگاه نداره و شرایط کار دانشجویی بهتری داره آلمان پیشنهاد می کنم ضمنا آینده خوبی از نظر کاری خواهید داشت اما اگه براتون هزینه مهم نیست امریکا گزینه خوبی هست رتبش بهتر هست دانشگاه های زیادی داره (اگرچه آلمان هم دانشگاه زیاد داره) بعد اتمام دکترا می تونید راحت تر شغل آکادمیک پیدا کنید. اگر بورس دارید هر کدوم بورس داره اون انتخاب کنید ولی اگه هر دو بورس دارند زیاد فرقی نمی کنه شاید چون دانشگاه idaho رتبه بهتری داره این دانشگاه پیشنهاد کنم. خودم در شرایط برابر چون آلمان به ایران نزدیکتر هست آلمان انتخاب می کنم هزینه و زمان رفت و آمد کمتر میشه. تا آلمان 7 یا 8 ساعت راه هست ولی تا امریکا نزدیک 16 ساعت. شاید اول زیاد به چشم نیاد بگید تحمل می کنم ولی وقتی سن بره بالا دوست دارید خانودتون ببینید (حتی اگه ازدواج کرده باشید) ضمنا آلمان سطح رفاه بیشتری رو برای مردمش فراهم می کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)