نقل قول نوشته اصلی توسط prsa نمایش پست ها
سلام . من فارغ التحصیل رشته فیتوشیمی مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران هستم. خیلی علاقمندم که پذیرش تحصیلی و یا بورس بگیرم.معدل کلم 17/39 هست و مقاله هم در دست نوشتن دارم. هنوز آیلتس نگرفتم و میخوام اقدام کنم. میخوام بدونم کدوم کشور بهتر هست و چه دانشگاهی ؟و من از کجا باید شروع کنم؟البته از نظر مالی خیلی تمایل دارم که فاند دریافت بتونم بکنم و کمک هزینه تحصیلی.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم نظر باقی دوستان رو هم حتما بگیرید

جواب کامنت شماره 1495 توی همین صفحه حتما و حتما اولین جوابی هست که بهتون میدم.
مطمینم خودتون هم به عنوان یه کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با اون کامنت موافقید و میدونید که نمیشه بدون دونستن تموم دیتیل اون سوالا پیشنهاد خاصی رو کرد
اسم دانشگاه که پیشکش حتی محدوده کشور هم بدون جواب دقیق اون سوالا نمیتونه مشخص بشه (چند کامنت بالاتر یکی از دوستان خیلی منطقی نوشتند که نمیتونن کشورهایی با اب و هوای زمستونی رو تحمل کنند....این جزییات میتونه خیلی جزیی باشه ولی واقعا مهمه....محرد و متاهل بودن شما....پدر بودن و مادر بودن شما و .... و تا اخر......به اون لیست سوالات خیلی سوالات دیگه هم میشه اضافه کرد)

حالا از همه اینا که بگذریم
از کجا شروع کردنتون تقریبا معلومه. رزومه و مهدل خوبتون رو باید با نمره زبان بالا و پیگیری مقاله هاتون بهتر و بهتر کنید
در کنار همه اینها هم به سوالات بالا خوب فکر کنید ...شاید یکی از مهمتریناش این باشه که قصد برگشت به کشور رو دارید بعد تحصیلات یا دارید میرید که برید واسه همیشه
بعدشم میشه چک کردن پروسه های اپلای اون دانشگاه های هدفتون و فالو کردنشون تا رسیدن به هدفتون (برای مناطق مختلف و دانشگاه های متقاوت فروم های تخصصیش میتونه بهتونه خیلی ایده بده)

موفق باشید