صفحه 180 از 188 نخستنخست ... 80130170171172173174175176177178179180181182183184185186187188 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,791 تا 1,800 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام دوستان...<br><br>لیسانس گرافیک دارم<br>با معدل 18 حدودا<br>&nbsp;<br>یه دروه مستر یک ساله آنلاین در یک دانشگاه آمریکایی در فرانسه هم گذراندم (البته با موضوع کاملا متفاوت : روابط&nbsp; بین الملل، اقتصاد بین الممل و علوم اجتماعی)&nbsp;<br>سال 88 فارغ التحصیل شدم و این مدت رو مشغول کار بودم.<br>به صورت پروژه ای و ثابت<br><br>سوال اصلی ام اینه که با این سابقه چه رشته های می تونم برای مستر اپلای کنم... می گن کالج ریسکیه... و ترجیح می دم رشته ام خیلی عملی نباشه.... اگه اطلاعاتی دارید ممنون می شم بهم بگید<br>ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    می خواستم برای ترم مهر سال بعد از یکی از دانشگاه‌های انگلیس یا آمریکا فاند بگیرم. متاسفانه زبانم خیلی خوب نیست و ممکنه تا اسفند طول بکشه مدرک آیلتس را بگیرم. دانشگاه‌هایی هستند که بعد از اسفند مدارک را قبول کنند؟
    مختصری از رزومم:
    کارشناسی ارشد مکاترونیک از تربیت مدرس
    3 تا مقاله isi
    مدیر عامل یه شرکت دانش‌بنیان
    یه الگوریتم هم برای ریسایز کردن تصویر ابداع کردم و خیلی روش زحمت کشیدم. همه مقالات و تحصیلاتم یه طرف و این الگوریتم هم یک طرف...

نقل قول نوشته اصلی توسط Sellool نمایش پست ها
    دوستان سلام
    می خواستم برای ترم مهر سال بعد از یکی از دانشگاه‌های انگلیس یا آمریکا فاند بگیرم. متاسفانه زبانم خیلی خوب نیست و ممکنه تا اسفند طول بکشه مدرک آیلتس را بگیرم. دانشگاه‌هایی هستند که بعد از اسفند مدارک را قبول کنند؟
    مختصری از رزومم:
    کارشناسی ارشد مکاترونیک از تربیت مدرس
    3 تا مقاله isi
    مدیر عامل یه شرکت دانش‌بنیان
    یه الگوریتم هم برای ریسایز کردن تصویر ابداع کردم و خیلی روش زحمت کشیدم. همه مقالات و تحصیلاتم یه طرف و این الگوریتم هم یک طرف...
    سلام دوست عزیز توصیم اینه بهتره ابتدا انرژیتونو کامل صرف گرفتن مدرک زبان بزارید.برای اپلای نیازه که حتما مدرک زبانتونو آپلود کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز توصیم اینه بهتره ابتدا انرژیتونو کامل صرف گرفتن مدرک زبان بزارید.برای اپلای نیازه که حتما مدرک زبانتونو آپلود کنید
    دارم تمام تلاشمو می‌کنم که مدرک زبانمو بگیرم، ولی شنیدم برخی از دانشگاه‌ها که پوزیشن دکترا اعلام می‌کنن برای مدرک زبان وقت می‌دن...
    باید شرایط دانشگاه مورد نظر را مطالعه کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر-شهید باهنر کرمان

دوستان با مدرک دیپلم الان کجاها میشه نسبتا راحت رفت؟ برای تحصیل لیسانس تو رشته های خوب و به انگلیسی با هزینه کم؟
    من روسیه رو شنیدم.
    جای دیگه هست یا تمرکز کنم روی روسیه ؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

اگر نمیخواستی انگلیسی باشه ایتالیا خیلی خوب بود،مخصوصا چون کمک هزینه دولتی(بورس DSU) هم داره، زبان ایتالیایی هم زیاد سخت نیست، لغت ها شباهت زیادی به انگلیسی دارند و اگه انگلیسیتون خوب باشه راحت میتونید حفظ کنید، با این تفاوت که تلفظشون خیلی راحتتر و سرراست تر از انگلیسی هست، فقط شاید گرامرش کمی چالش برانگیز به نظر بیاد که اونم واقعا زیاد سخت نیست.
    در هر صورت ایتالیا به نظر من برای لیسانس، به زبان ایتالیایی البته، گزینه خیلی مناسبی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shifter نمایش پست ها
    دوستان با مدرک دیپلم الان کجاها میشه نسبتا راحت رفت؟ برای تحصیل لیسانس تو رشته های خوب و به انگلیسی با هزینه کم؟
    من روسیه رو شنیدم.
    جای دیگه هست یا تمرکز کنم روی روسیه ؟
    96 nine or six

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

سلام دوستان
    با کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی میشه برای ارشد و دکتری از دانشگاه های اروپا برای رشته اختر فیزیک و کیهان شناسی(به شرط داشتن مقاله ISI در زمینه فیزیک) پذیرش گرفت؟تاکید سوالم رو مدرک کارشناسیه که مترجمی زبان هست
    تا نیست نگردی ره هستت ندهند*****این مرتبه با همت پستت ندهند
    چون شمع قرار سوختن گر ندهی*****سر رشته روشنی بدستت ندهند

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی میشه برای ارشد و دکتری از دانشگاه های اروپا برای رشته اختر فیزیک و کیهان شناسی(به شرط داشتن مقاله ISI در زمینه فیزیک) پذیرش گرفت؟تاکید سوالم رو مدرک کارشناسیه که مترجمی زبان هست
    سلام

احتمالش بسیار پایین هست. رشته‌های علوم پایه و مهندسی و ... انعطاف پذیری خیلی کمی دارن در مورد پیشینه آکادمیک. حتی با داشتن مقاله ISI. مگر این که شاید سابقه پژوهشی خیلی خیلی قابل توجه باشه.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به احتمال قریب به یقین خیر.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

تشکر از شما دوستان،برای رشته های علوم انسانی چطور؟یعنی با کارشناسی زبان برای رشتهیی مثل جامعه شناسی یا فلسفه؟
    و یه سوال دیگه اینکه با کارشناسی کامپیوتر میشه برای فیزیک و کیهان شناسی اقدام کرد؟
    تا نیست نگردی ره هستت ندهند*****این مرتبه با همت پستت ندهند
    چون شمع قرار سوختن گر ندهی*****سر رشته روشنی بدستت ندهند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)