نقل قول نوشته اصلی توسط wise_monkey نمایش پست ها
دوست عزیزم ممنونتم ولی متاسفانه اینطوری هام نیست. البته دو تا نکته رو نگفتم که قطعا باید اونها رو میگفتم. اول اینکه من لیسانسم از دانشگاه آزاده و دوم اینکه من میخوام برم سمت مالی مخصوصا میخوام روی asset pricing و risk managment کار کنم. بوکونی پریروز ردم کردن با اینکه حتی مدیر گروه MS finance هم بهم گفته بود که آزادی بودنت برات مشکلی ایجاد نمیکنه بیا. اینقدر خودم و بقیه مطمئن بودیم که من حتی استاد پایان نامه ام رو هم انتخاب کرده بودم و داشتم با ایشون حرف میزدم. الان همه اش نقش بر آب شده. نمیدونم چی شد که ردم کردن ولی به هر صورت فکر نمیکنم اگر حتی بوکونی حاضر نشده من رو قبول کنه دانشگاه های کانادا من رو رایگان پذیرش بدن.

خودم هم واقعا اگر به خودم باشه میرم کشور انگلیسی زبان و شهر بزرگ ولی اوضاع مالی متاسفانه جواب نمیده.

------------------------------

اصلاح:
خواستم اینجا بنویسم الان که بالا رو میخونم ممکنه به نظر برسه یه مقداری لحنم تند هستش. ولی من اصلا به هیچ وجه قصد بی احترامی بهتون رو ندارم خودم هم تو وبسایت های و فروم های خارجی، با اساتید و Alumni دانشگاه های مختلف که صحبت کردم همین نظر شما رو بهم دادن ولی الان که اپلای کردم میبینم حقیقت با اون چیزی که به من گفتن فرق داره. فکر میکنم به خاطر دانشگاه آزادی بودنم باشه که اگر اینه باید برم از اول یه لیسانس دیگه بگیرم که این جبران بشه چون من قصدم این بود که با فوق جبرانش کنم.
یکی از دوستان اینجا هست، تو همین فروم.
لیسانسش دانشگاه پیام نور بود، حسابداری، ارشدش هم دانشگاه ازاد بود.
بگرد پیداش میکنی،
ایشون یه بار دکتری اقتصاد دانشگاه هاوایی قبول شد ک همه عاشقشن برن اونجا،
یه بارم دانشگاه فک کنم اکلاهاما قبول شد ک رفت این دفعه.
مثل خارج از فروم برات نزنم.
من بر مبنای تجربه م صحبت میکنم! شما یکی از دانشگاههای کانادا ک کونکوردیا باشه رو ببینی، مثلا بری اقتصاد دانشجوهاشو ببینی، میبینی ک یه ایرانی داره ک
دانشگاه ازاد درس خوند (ازاد قزوین) فک کنم.
مثال زیاده.
شما هرجور صلاخ میدونید، برید جلو، امیدواورم ک به هدفتون برسید.
من بازم میگم، ربطی نداره به دانشگاه ازاد بودنتون.
ایرانو به دانشگاه شریف و امیرکبیر اونم تو حوزه های مهندسی میشناسن در مجموع.
شما برای دکتری ک نمیخای بری، میخای فوق بری، بووکونی بهترین جایه حهان ک نیستش! ایتالیاست، نصف بیشتر ایتالیاییا از کشورشون میخان فرار کنن!
شما تو همین فروم بگرد ،بچه هایی بودن جیمت 780 داشتن!!! خودت جساب کن ک نمرت بالاست 780 یعنی چی!
13 تادانشگاه اپلای کرد، 12 تاش ریجکت شد، یکیش ک یه دانشگاه گردن کلفت امریکایی هستش، با فاند خوب پذیرش گرفت.
بهت قول میدن، تا اخر عمرشم تو همون شهر میمونه از بس جایه خوبیه شهرش!
تلاش کن و زود خسته نشو!