نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام، من واسه انگلستان اقدام کرده بودم ولی به دلیل Reject شدن ویزا سر مسائل تحریم بانک مرکزی، نمیتونم برم.

الان میخوام واسه مستر تو زمینه Business اقدام کنم. معدلم 14.79 هست و IELTS 6.5

کدوم کشور یا دانشگاه رو پیشنهاد میکنین؟ نمیخوام هزینش زیاد باشه...
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    سلام، من واسه انگلستان اقدام کرده بودم ولی به دلیل Reject شدن ویزا سر مسائل تحریم بانک مرکزی، نمیتونم برم.

الان میخوام واسه مستر تو زمینه Business اقدام کنم. معدلم 14.79 هست و IELTS 6.5

کدوم کشور یا دانشگاه رو پیشنهاد میکنین؟ نمیخوام هزینش زیاد باشه...
    دوستم دیگه فک نککم گرون تر از انگلیس باشه! وقتی شما قصد اونجا رو داشتی یعنی از عهدش برمیاید دیگه. درسته؟
    اگه همون قد پول دارید سوید با اینکه پولی شده راحت تر بتون پذیرش میده چون متقاضیش کمتر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    دوستم دیگه فک نککم گرون تر از انگلیس باشه! وقتی شما قصد اونجا رو داشتی یعنی از عهدش برمیاید دیگه. درسته؟
    اگه همون قد پول دارید سوید با اینکه پولی شده راحت تر بتون پذیرش میده چون متقاضیش کمتر شده
    حق با شماست، انگلستان شاید گرون ترین کشور واسه زندگی و تحصیل باشه. اما با توجه به بالا رفتن شدید نرخ ارز و مهمتر از اون یه سری تجربیاتی که خودم این چند وقته به دست آوردم، ترجیح میدم به کشوری برم که هزینش کمتر باشه اما زندگی دانشجویی راحت تری داشته باشم. رک بگم، ریخت و پاش بیشتری بکنم.

در مورد سوئد، فکر کنم تاریخ Apply گذشته باشه. من زیاد وقت ندارم. چون مشمول هستم. و تقریبا 6 ماه تموم شده. باید همین انگلستان رو دیفر کنم، بعد اگه بشه یه جوری تا قبل شهریور پذیرش جای دیگه رو بگیرم.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)