صفحه 11 از 188 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام.. من دوست دارم تو یکی از کشورهای ایتالیا یا اسپانیا درس بخونم. لیسانس نرم افزار دارم ...حالا نمی دونم می شه رشته طراحی وب سایت یا گرافیک را در این دو کشور ادامه داد و خوند یا نه!!! از نظر کلیه هزینه های درسی و اقامتی هم چیزی نمی دونم فعلا. کسی اگه اطلاعاتی داره ممنون می شم راهنمایی کنه.
    المیرا

Junior Member

سلام من در حال حاضر دانش آموز سال دوم دبیرستان رشته ریاضی در بیرجند هستم و آشنا به کامپیوتر و شبکه و هک به طوری که خواهرم که در رشته آی تی در دانشگاه فارغ التحصیل شده بعضی موقع ها از من کم می آورد و الان کتاب های مقطع لیسانس کامپیوتر را مطالعه میکنم.می خواهم برای تحصیل در رشته کامپیوتر در مقطع لیسانس و فوق لیسانس به خارج بروم می خواستم بدانم که:
    1- اگر خواسته باشم به یک دانشگاهی بروم که آزمون زبان انگلیسی نداشته باشد یا حداقل در سطح متوسط آزمون زبان بگیرد به چه کشوری باید بروم؟
    2-اگر خواسته باشم با بورسیه وزارت علوم بروم باید معدل رشته ام چند باشد؟
    3- برای ادامه تحصیل در خارج باید از کی شروع به پیگیری کارهای اعزانم بکنم؟وباید به کجابروم؟
    4- اگر با هزینه شخصی خواسته باشم هزینه تحصیل در مقطع لیسانسن و فوق لیسانس تقریبا چه قدر می شود؟
    5- برای اعزام به چه مدارکی نیاز هست؟
    لطفا کمک کنید..

Junior Member

کمک برای انتخاب کشور و تحصیل
    سلام من ارشد روانشناسی صنعتی از دانشگاه ازاد خوراسگان دارم با معدل 51/14 و نمره پایان نامم 19. یه مقاله علمی پژوهشی دارم و همونو هم فرستادم به کنگره روانشناسی اروپا. ولی ارشدم با لیسانسم مرتبط نیست باید واسه کجا اقدام به گرفتن پذیرش کنم اول فاند باشه خیلی بهتره .می خواستم واسه آلمان اقدام کنم بهم گفتن چون رشته لیسانس و ارشدت مرتبط نیست نمی شه خواهششششششششششششش میکنم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام
    دوستان من لیسانس عمران از دانشگاه مازندران دارم با معدل 15، ارشدم رو هم علم و صنعت هستم سازه میخونم با معدل 16.24.
    متاسفانه مقاله ندارم میخام بدونم امکان پذیرش گرفتن با فاند دارم؟ اگر کسی تجربه داره کمک کنه بگه برا کدوم کشورا یا دانشگاه ها اقدام کنم.
    مرسی از همه

Junior Member

سلام دوستان

من کارشناسی ارشد پژوهش هنر دارم و 3 عنوان کتاب چاپ شده در زمینه هنر (ترجمه از انگلیسی به فارسی)، آیلتس 7 دارم و سابقه کار 8 ساله. الان تصمیم دارم که کارشناسی زبان انگلیسی رو بخونم. شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ جایی که در گرفتن ویزا خیلی برام دردسر درست نشه (در ضمن من یک فرزند هم دارم که قاعدتا همه جا با منه)؟ و آیا می تونم بورسیه کامل یا فاند بگیرم؟ چون شنیدم در رشته هایی که زیر مجموعه علوم انسانی هستند، اثر چاپ شده براشون خیلی مهمه و توی هم پذیرش و هم بورسیه تاثیر مثبتی داره. لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند، من رو راهنمایی کنند. ممنونم
    باید اضافه کنم که با توجه به شرایطی که در زندگی شخصی برام پیش اومده، رفتن از ایران برام یه امر حیاتیه و واقعا نیاز دارم که از تجربیات شما استفاده کنم.

(این سوال رو چند روز قبل توی بخش های دیگه هم پرسیدم و متاسفانه کسی جوابی بهش نداد، مجبور شدم باز هم اینجا تکرار کنم سوالم رو. امیدوارم که ایراد نگیرید از این کارم. خیلی به همفکری و کمک شما نیاز دارم. از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند، سپاسگزار می شم که کمک کنند.)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamititi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من لیسانس عمران از دانشگاه مازندران دارم با معدل 15، ارشدم رو هم علم و صنعت هستم سازه میخونم با معدل 16.24.
    متاسفانه مقاله ندارم میخام بدونم امکان پذیرش گرفتن با فاند دارم؟ اگر کسی تجربه داره کمک کنه بگه برا کدوم کشورا یا دانشگاه ها اقدام کنم.
    مرسی از همه
    به نظر من شما احتمالش هست که بتونید فاند بگیرید ولی خیلی زیاد شانس ندارید. در ضمن اگر نمره زبانتون رو بگید بهتر میشه قضاوت کرد.

سلام
    من در ایران دیپلم کامپیوتر گرفتم
    اگه اشتباه نکنم معدلم هم 13-15 هست
    بعد از اون رفتم این دانشگاههای علمی کاربردی و 5 ترم هم خوندم ولی به دلیل مشکلاتی ادامه ندادم
    بهدش رفتم کلاسهای مهندسی شبکه و مدارک MCSE,MCITP رو گرفتم
    الان خیلی مشتاقم که ادامه بدم ولی نمیدونم که در کدوم کشور بهترین Performance رو برای شبکه داره
    اگه اطلاعاتی دارین لطفا کمک کنید
    در ضمن پول زیادی هم ندارم میتونم 1 2 سال خودم رو اداره کنم ولی بهدش باید کار کنم (این مسئله حیاطیه)
    ممنونم

Junior Member Moslemi آواتار ها

سلام دوستان. اگه سوالام خارج از موضوعه می بخشید چون مطالب زیاده و نتونستم جوابمو بگیرم. لطفا اگه تونستین جواب بدین. دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم.

من ترم آخر صنایع هستم الان(آبان 90) . هنوز هم هیچ اقدامی واسه اپلای ارشد نکردم غیر تافل که تا بهمن 90 میگیرم. فرض بر اینکه آخرین نمره دانشگاه من تا آخر بهمن 90 بیاد و من شش ماه وقت دارم بعد از اون تا دفترچه خدمت بفرستم که میشه آخر مرداد. من 28 مرداد 91 دفترچه خدمت میفرستم و بعدش حدود 3 ماه دیگه وقت دارم تا اعزام بشم که میشه 28 آبان 91 .
    1- اگر واسه پاییز 91 بخوام اپلای بگیرم تا کی وقت دارم مدارکم رو درست کنم و بفرستم به دانشگاه مقصد ؟
    2- من به ترم پاییز 91 اپلای کنم بهتره یا ترم دیگه ای هم قبل از اون شانس دارم ؟
    3- چه زمانی نتایج پذیرش برای ترم پاییز 91 اعلام میشه ؟ آیا زمان کافی برای انجام کارای خروج از کشور مثل وثیقه و غیره وجود داره ؟
    4- یه لطفی به من بکنید و یک برنامه یا پروسه زمانی برای کارهایی که باید انجام بدم (با توجه به شرایط من) بنویسید تا از سر در گمی در بیام . (برای ترم پاییز(91

و اگر ممکنه من رو به ویکی رجوع ندین که مطالبش رو زیاد خوندم و گیج شدم .

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط Moslemi نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه سوالام خارج از موضوعه می بخشید چون مطالب زیاده و نتونستم جوابمو بگیرم. لطفا اگه تونستین جواب بدین. دیگه نمی دونم چیکار باید بکنم.

من ترم آخر صنایع هستم الان(آبان 90) . هنوز هم هیچ اقدامی واسه اپلای ارشد نکردم غیر تافل که تا بهمن 90 میگیرم. فرض بر اینکه آخرین نمره دانشگاه من تا آخر بهمن 90 بیاد و من شش ماه وقت دارم بعد از اون تا دفترچه خدمت بفرستم که میشه آخر مرداد. من 28 مرداد 91 دفترچه خدمت میفرستم و بعدش حدود 3 ماه دیگه وقت دارم تا اعزام بشم که میشه 28 آبان 91 .
    1- اگر واسه پاییز 91 بخوام اپلای بگیرم تا کی وقت دارم مدارکم رو درست کنم و بفرستم به دانشگاه مقصد ؟
    2- من به ترم پاییز 91 اپلای کنم بهتره یا ترم دیگه ای هم قبل از اون شانس دارم ؟
    3- چه زمانی نتایج پذیرش برای ترم پاییز 91 اعلام میشه ؟ آیا زمان کافی برای انجام کارای خروج از کشور مثل وثیقه و غیره وجود داره ؟
    4- یه لطفی به من بکنید و یک برنامه یا پروسه زمانی برای کارهایی که باید انجام بدم (با توجه به شرایط من) بنویسید تا از سر در گمی در بیام . (برای ترم پاییز(91

و اگر ممکنه من رو به ویکی رجوع ندین که مطالبش رو زیاد خوندم و گیج شدم .
    بعضی از دوستانی که مشکل خدمت دارن همیشه به مالزی برای سوپاپ اطمینانشون نگاه می کنن. و دیدم که گاها موندگار شدن ، و بعضی ها هم از ابتدا قصدشون مالزی بوده.
    شما برای تهیه و ارسال مدارک برای دانشگاه های دولتی مالزی ترم دوم را از دست می دین چون همین روزا تموم می شه یا شده.
    برای ترم اول سال آینده که شروع ترم مهر ماه سال آتی هست، تا ماه می سال ۲۰۱۲ وقت دارید. این تاریخ تقریبی هست و هر دانشگاه زمان خاصی در همین محدوده داره.
    نتایج ارشد هم از زمان ارسال مدارک تقریبا دو ماه طول می کشه که بیاد.
    دانشگاه های خصوصی مالزی هم معمولا یک ماهه پذیرش میدن و سه بار در سال ورودی دارن.

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط robin_66ir نمایش پست ها
    سلام
    من در ایران دیپلم کامپیوتر گرفتم
    اگه اشتباه نکنم معدلم هم 13-15 هست
    بعد از اون رفتم این دانشگاههای علمی کاربردی و 5 ترم هم خوندم ولی به دلیل مشکلاتی ادامه ندادم
    بهدش رفتم کلاسهای مهندسی شبکه و مدارک MCSE,MCITP رو گرفتم
    الان خیلی مشتاقم که ادامه بدم ولی نمیدونم که در کدوم کشور بهترین Performance رو برای شبکه داره
    اگه اطلاعاتی دارین لطفا کمک کنید
    در ضمن پول زیادی هم ندارم میتونم 1 2 سال خودم رو اداره کنم ولی بهدش باید کار کنم (این مسئله حیاطیه)
    ممنونم
    مالزی در این زمینه سطح علمی خوبی داره اما میدونید که شهریه لیسانس در مالزی و خیلی از کشور ها بر عکس ایران از فوق لیسانس بیشتره . در مالزی برای رشته شما دانشگاه دولتی هزینه ترمی حدود ۸۰۰۰ رینگت یعنی ۳میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داره. البته هزینه خورد و خوراک و منزل و ... اضافه میشه.
    امکان کار هم وجود داره برای این رشته اما عموما مدرک لیسانس میخواد و نمیشه کلا فقط روی حساب کار اومد مالزی.
    لذا به نظر بنده بهترین حالت برای شما تحصیل کارشناسی رد ایران هست.

موفق باشید
    -----------------------

God Knows The Best

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)