صفحه 111 از 188 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

من یک خواهرزاده دارم که دبیرستانیه و آیندش خیلی واسم مهمه. بهمین خاطر از وقتی اومدم آمریکا دارم از همه میپرسم و تحقیق میکنم بین دانشگاهی ها تا رشته های خوبو پیدا کنم و بهش معرفی کنم که مثل خود من سالها در مسیر اشتباه گام بر نداره و الان حاصل تحقیقاتم رسید به رشته های صنایع و عمران که هم خوب فاند میدن به بچه های ایرانی واسه دکترا و هم خوب کار هست واسشون و درس هاشونم نسبتا راحت تره نسبت به رشته برق مثلا. البته واسه همه رشته ها کار و فاند هست ولی این دوتا رشته راحت تره اگر و تنها اگر بهشون علاقمند باشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من ارشد مکانیک ساخت و تولید دانشگاه تبریز با نمره A و نمره پایان نامه 20 و دارای 5 تا مقاله ISI با میانگین ایمپکت 1.1 هستم. رزومه کاریم هم در زمینه خط تولید نورد و کارخانه های فولاد هستش با دو سال سابقه کار مرتبط. مسلط به نرم افزار های power mill Solidworks Auto Cad و پایان نامم هم در زمینه Friction Stir Channeling هستش که دومین نفر تو دنیا هستم که روش کار میکنم. مقالاتم هم در این زمینه هستش. خودم ابداع کننده روش جدید هستم. با نمره زبان 86 تاقل. میشه راهنمایی کنید بهترین انتخابام کجاها میتونه باشه. من فول فاند بالا میخوام و اقامت دائم بعد از دکترا.
    برای ترم Fall سال 2016 میخوام Apply کنم

Junior Member

سلام

من دانشجوی سال 4 داروسازی (.Pharm.D) هستم.معدلم الان حدود 16 هست که اگه همینطوری ادامه بدم فکر کنم معدل کلم حدود 16 تا 16.10 بشه.

فعلا مقاله چاپ شده ای ندارم ولی دارم رو 2 تا مقاله کار میکنم.در حال حاضر برای IELTS میخونم و با توجه به گفته اساتید میتونم نمره 7.5 بیارم.

با توجه به این که حدود 2 سال از تحصیلم مونده و بعدش هم باید 2 سال برم طرح از الان میخوام برنامه ریزی کنم.

برای ادامه تحصیل و کار چه گرایشی و کدوم کشور برای ادامه تحصیل مناسب تره؟

ممنون.

Junior Member

سلام دوستان .
    در رابطه با مهندسی کشاورزی - علوم و صنایع غذایی کدوم کشور و دانشگاه ها رو پیشنهاد می کنید؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.....

Junior Member

با سلام وحسته نباشید
    بنده فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه ازاد با معدل 16.98 دارم نمره پایان نامه 20 شد 17 مقاله دارم دوتا ثبت اختراع و رتبه سطح سوم بنیاد ملی نخبگان دارم
    دو سال پیاپی پژوهشگر برتر دانشگاه شدم
    برای دکترای برق قدرت کدام کشور را به بنده پیشنهاد میکنید
    و ایا میتونم بورس کامل بگیرم
    اگر نتونستم بورس بگیرم هزینه تحصیل در کشورهای مختلف چقدر هست؟

سلام دوستان.
    من کارشناسی برق گرایش کنترل با معدل ۱۸/۱۱ از دانشگاه غیرانتفایی هستم. مقاله هم چیزی ندارم. زبانم هم در حال آمادگی برای تافل هستم. می خواستم بدونم با این شرایط کدوم کشورها برای تحصیل ارشد و زندگی مناسب هستن. چون هدف اصلیم زندگی در اون کشور هست.
    ممنون از کمک و راهنمایی شما دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط congell نمایش پست ها
    با سلام وحسته نباشید
    بنده فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه ازاد با معدل 16.98 دارم نمره پایان نامه 20 شد 17 مقاله دارم دوتا ثبت اختراع و رتبه سطح سوم بنیاد ملی نخبگان دارم
    دو سال پیاپی پژوهشگر برتر دانشگاه شدم
    برای دکترای برق قدرت کدام کشور را به بنده پیشنهاد میکنید
    و ایا میتونم بورس کامل بگیرم
    اگر نتونستم بورس بگیرم هزینه تحصیل در کشورهای مختلف چقدر هست؟
    شرایطتتون خوبه. اگه مقاله ISI خوبی داشته باشید میتونید نظر استادی رو به رزومتون جلب کنید برای فاند. فاند گرفتن دیگه بسته به خودتون داره و اساتیدی که باهاشون مکاتبه میکنید ولی در کل شانس دارید. خصوصا اگه مقالات قوی ای کار کرده باشید. در مورد برق نظری ندارم. ولی فقط میتونم بگم بیشترین هزینه رو شهریه دانشگاه شامل میشه و از این نظر دانشگاه های امریکا، کانادا و استرالیا با اختلاف خیلی زیاد شهریشون بیشتر از عمده دانشگاه های اروپایی هست. البته بعضی کشورهای اروپایی مثل دانمارک هم هست که شهریه دانشگاه هاشون بالاست. ولی معمولا شهریه دانشگاه های اروپایی در قیاس با امریکا وکانادا و استرالیا ناچیزه. هزینه زندگی هم با کمی پس و پیش حدود 1000 یورو در هر جای دنیا میشه گفت برای یه زندگی دانشجویی خواهد بود. بین 3 تا 4 میلیون ماهی تقریبا. البته بسته به کشور و ایالت فرق میکنه و ممکنه تا 2000 دلار هم برسه. معمولش رو گفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaneshvariyan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من کارشناسی برق گرایش کنترل با معدل ۱۸/۱۱ از دانشگاه غیرانتفایی هستم. مقاله هم چیزی ندارم. زبانم هم در حال آمادگی برای تافل هستم. می خواستم بدونم با این شرایط کدوم کشورها برای تحصیل ارشد و زندگی مناسب هستن. چون هدف اصلیم زندگی در اون کشور هست.
    ممنون از کمک و راهنمایی شما دوستان.
    به نظرم شما روی اروپا متمرکز بشید تا در صورتی که نتونستید فاند بگیرید شاید بتونید بصورت سلف فاند تحصیل کنید. معمولا اکثر کشورهای اروپایی هزینه تحصیلشون مناسبه و هزینه زندگیشون هم مشابهه هرچند استثنا هایی مثل انگلیس و دانمارک و هلند هم دارند. ایتالیا، آلمان، اتریش، فنلاند، نروژ، سوئد و کشورهای دیگه گزینه های مناسبی هستند برای ادامه تحصیل در مقطع مستر.

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

رشته مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست.
    کارشناسی
    معدل 18.03
    و 1 مقاله کنفرانسی
    نمرات زبان ندارم اما دارم اماده می شم برای جی ار ای و تافل حداکثر 2 ماه دیگه . فول اند می خوام . به نظرتون کجا خوبه ؟ امریکا یا اروپا؟ چه رنکی؟ ممنون

Junior Member

سلام من ارشد حسابداري از دانشگاه ازاد دارم با معدل ١٧٠٨٩ليسانس ام هم حسابداري وديپلم و فوق ديپلم هم حسابداري تافل ندارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد كدوم كشور خوبه براي پذيرش اقدام كنم ؟نظر خودم روي اتريش بود چطوره اتريش؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)