صفحه 112 از 188 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام. وقتتون بخیر. من لیسانس نساجی-تکنولوژی از امیر کبیر با معدل 13.9 دارم و آیلتس 6.5 . با این معدل کم برای کجا می تونم اقدام کنم ؟

Junior Member

من مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد سنندج رو دارم و معدلم 13.71 هستش و میخوام سلف فاند بگیرم از یکی از دانشگاهای خوب کسی هست از دوستان کمکم کنه کدوم دانشگاه رو در کدوم کشور با این وضعیت میتونم انتخاب کنم
    بیشتر قصد دارم بعد از درس اقامت بگیرم

Junior Member ellna آواتار ها

سلام
    دوستان من تازه تصمیم اپلای و تحصیلات خارج از کشور گرفتم برای 2017 ولی می خوام از همین الان دانشگاهم را مشخص کنم. الان تقریبا می تونم بگم که رزومم یک کاغذ سفید هست فقط بگم که کارشناسی ناپیوسته معماری از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل حدودا 17/5 دارم و بیشتر به آمریکا و انگلیس فکر می کنم و فاند هم حتما می خوام. می خواستم راهنماییم کنید که کدوم دانشگاه ها شانسم بیشتر هست و بیشتر برای کدام وقت بگذارم و هدفم را برای کدوم تعیین کنم؟؟؟
    پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم.

سلام من لیسانس برق کنترل با معدل 14.86 از دانشگاه آزاد سال 86 گرفتم در حال حاضر برای آیلتس دارم میخونم 6-6.5 میتونم بگیرم .میخوام در اولین فرصت برای مستر به زبان انگلیسی اقدام کنم. (ترجیحا بدون هزینه یا هزینش پایین باشه 30 میتونم هزینه کنم) بعد از مستر هم همونجا میخوام مشغول به کار بشم. بنظر شما بهترین گزینه کدوم کشور؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    من فارغ التحصیل مهندسی برق مخابرات از دانشگاه آزاد شهر ری هستم
    تصمیم به ادامه تحصیل در مستر رشته خودم رو دارم و پس از تحصیل اقامت و زندگی
    متاهل هستم
    معدلم 14/72
    حدود 100 ملیونم سرمایه
    دو سال سابقه کار در دانشگاه خواجه نصیر در زمینه برق مخابرات دارم
    کدوم کشور برای من گزینه بهتری هست ؟
    هدف من مهاجرت و اقامت در نهایت می باشد و درواقع نمیدونم کدام زبان را تقویت کنم ؟ آلمانی یا انگلیسی یا فرانسه
    لطفا کشور و زبان بهم پیشنهاد بدهید
    با تشکر از همه

Junior Member

سلام
    بچه ها با اين شرايط كدوم كشور برا من مناسبه؟
    دانشجوي فوق آزاد با معدل پايين
    ليسانس با معدل ١٥از پيام نور
    براي مستر ميخوام برم
    متاهل
    سرمايه ١٠٠م حدودا
    هدف مهاجرت و اقامته
    مدرك زبان هم ندارم سطح زبانم هم پايينه و براي رفتن عجله دارم
    كمممممممممممممك

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط fahim66 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها با اين شرايط كدوم كشور برا من مناسبه؟
    دانشجوي فوق آزاد با معدل پايين
    ليسانس با معدل ١٥از پيام نور
    براي مستر ميخوام برم
    متاهل
    سرمايه ١٠٠م حدودا
    هدف مهاجرت و اقامته
    مدرك زبان هم ندارم سطح زبانم هم پايينه و براي رفتن عجله دارم
    كمممممممممممممك
    عزیز ببخشید اما بدون زبان که دیگه نمیشه یک کشور دیگه تحصیل کرد که!!! اگه منظورتون اینه که برید اونجا زبان یاد بگیرید، اولا مشکل سفارت میخورید، ثانیا کلی براتون خرج بر میداره، خب چه کاریه؟ اینجا حداقل زبانتون رو قوی کنید!
    ولی دوست من جدا از مساله زبان رزومه ی شما الان رقابتی نیست؛ معدلتون لب مرزه، دانشگاهتون تاپ نبوده و مقاله هم ندارید
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member

سلام
    من 35 ساله هستم و متاهل . یک لیسانیس علوم سیاسی از دانشگاه آزاد دارم که با معدل 14.5 سال 89 فارغ التحصیل شدم و یک لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل 14.38 که سال 93 فارغ التحصیل شدم و 3سال پیش برای مهاجرت از طریق مهارت کبک اقدام کردیم و به دلیل کمبود امتیاز رد شدیم. الان قصد تحصیل برای فوق لیسانس دارم ولی نمی دونم کجا با شرایط من بهتر؟من با تحقیقاتی که کردم فکر می کنم با توجه به اینکه من می خوام با همسرم برم و قصد موندن داریم اتریش و کانادا بهتر از بقیه هستن .اتریش به دلیل اینکه مدرک زبان نمی خواد و کانادا به این دلیل که وضعیت کار و موندن بعد از تحصیل بهتر ولی چن یک بار رد شدیم خیلی ها میگن ریسکش زیاد و چون من مدرک زبان ندارم و نمی دونم کدوم زبان رو شروع کنم از شما می خوام اگه می تونید من رو راهنمایی کنید ....

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط foroot نمایش پست ها
    سلام
    من 35 ساله هستم و متاهل . یک لیسانیس علوم سیاسی از دانشگاه آزاد دارم که با معدل 14.5 سال 89 فارغ التحصیل شدم و یک لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل 14.38 که سال 93 فارغ التحصیل شدم و 3سال پیش برای مهاجرت از طریق مهارت کبک اقدام کردیم و به دلیل کمبود امتیاز رد شدیم. الان قصد تحصیل برای فوق لیسانس دارم ولی نمی دونم کجا با شرایط من بهتر؟من با تحقیقاتی که کردم فکر می کنم با توجه به اینکه من می خوام با همسرم برم و قصد موندن داریم اتریش و کانادا بهتر از بقیه هستن .اتریش به دلیل اینکه مدرک زبان نمی خواد و کانادا به این دلیل که وضعیت کار و موندن بعد از تحصیل بهتر ولی چن یک بار رد شدیم خیلی ها میگن ریسکش زیاد و چون من مدرک زبان ندارم و نمی دونم کدوم زبان رو شروع کنم از شما می خوام اگه می تونید من رو راهنمایی کنید ....
    کی گفته اتریش مدرک زبان نمیخواد؟
    امتیاز های کانادا رو حتی اگه بتونید به Minimumش هم برسید ولی نمره زبان خوبی نداشته باشید ریجکت میشید چه برسه به اینکه اصلا مدرک نداشته باشید!
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

سلام
    من فوق ليسانس مديريت جهانگردى دارم كه معدلم بالاى ١٧ هست براى دكترا قصدم رفتن اما نميدونم براى رشته ى من كجا و چه دانشگاهى مناسبه از نظر ماليم نمى تونم خيلى هزينه كنم در حد متوسط خوشحال ميشم راهنماييم كنيد. آيا ميتونم بورسيه بشم ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)