صفحه 113 از 188 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

من با چندتا موسسه اعزام دانشجو صحبت کردم گفتن باید نشون بدی که زبان خوندی ولی مدرک b2 نمی خواد.
    من وقتی برای کبک اقدام کردم مدرک زبان فرانسه b1 و همسرم b2 داشت ولی چون همسرم main بود و سابقه بیمه نداشت امتیاز کم اوردیم.
    می شه لطفا راهنمایی کنید که کدوم کشور با شرایط ما راحتتر پذیرش و ویزا میده؟و اینکه چون شرایطم برای گرفتن پذیرش خیلی خوب نیست بهتر نیست از طریق موسسات که تضمینی هستن اقدام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.

آیا در آمریکا می توان دانشگاهی را پیدا کرد که هزینه تحصیل در آن برای دوره ارشد Computer Science برای دانشجویان خارجی در حدود 10 هزار دلار در سال باشد؟
    من در اینترنت جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم ممنون می شوم اگر دوستان که تسلط دارند من را راهنمایی کنند یا آدرس وب سایت یا نتیجه یک جستجو یا چند دانشگاه را معرفی کنند. (برایم بسیار مهم است ).

ممنون از توجهتان.

نقل قول نوشته اصلی توسط nonameme نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.

آیا در آمریکا می توان دانشگاهی را پیدا کرد که هزینه تحصیل در آن برای دوره ارشد Computer Science برای دانشجویان خارجی در حدود 10 هزار دلار در سال باشد؟
    من در اینترنت جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم ممنون می شوم اگر دوستان که تسلط دارند من را راهنمایی کنند یا آدرس وب سایت یا نتیجه یک جستجو یا چند دانشگاه را معرفی کنند. (برایم بسیار مهم است ).

ممنون از توجهتان.
    دانشگاههای تگزاس هزینشون نسبتا کمتره
    باید بری سایت دانشگاهها و قسمت tuition and fee. رو بگردی یا اینکه مستقیما گوگل کنی
    مثلا
    U houston cs tuition

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط foroot نمایش پست ها
    من با چندتا موسسه اعزام دانشجو صحبت کردم گفتن باید نشون بدی که زبان خوندی ولی مدرک b2 نمی خواد.
    من وقتی برای کبک اقدام کردم مدرک زبان فرانسه b1 و همسرم b2 داشت ولی چون همسرم main بود و سابقه بیمه نداشت امتیاز کم اوردیم.
    می شه لطفا راهنمایی کنید که کدوم کشور با شرایط ما راحتتر پذیرش و ویزا میده؟و اینکه چون شرایطم برای گرفتن پذیرش خیلی خوب نیست بهتر نیست از طریق موسسات که تضمینی هستن اقدام کنم؟
    شما اگه زبان فرانسه و آلمانی در حد B1, B2 هستید خب مدرکش رو بگیرید خیلی جاها امکان پذیرش گرفتن دارید... دانشگاه های فرانسوی زبان کانادا، آلمان، اتریش، سوئیس... منتهی بقیه رزومه تون چطوره؟
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member m09 آواتار ها

سلام دوستان. من طراحی صنعتی میخونم، برای مستر میرم اون طرف.. هدفم آمریکاست اما اگر اسکالرشیپ نگیرم مجبورم اروپا رو مد نظر داشته باشم. اما بین ایتالیا و آلمان در تردید هستم
    گران تر بودن تحصیل در ایتالیا رو میدونم اما چون ممکنه اسکالرشیپ بگیرم ایتالیا رو از گزینه هام حذف نمیکنم. ضمن اونکه در دیزاین کشور مطرحیه..
    خواستم بپرسم به چه فاکتورهایی برای انتخاب باید توجه کنم؟.. این دو کشور به ویژه از لحاظ کار در حال تحصیل و همچنین فعالیت پس از تحصیل شرایطشون چه جوریه؟ مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط m09 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من طراحی صنعتی میخونم، برای مستر میرم اون طرف.. هدفم آمریکاست اما اگر اسکالرشیپ نگیرم مجبورم اروپا رو مد نظر داشته باشم. اما بین ایتالیا و آلمان در تردید هستم
    گران تر بودن تحصیل در ایتالیا رو میدونم اما چون ممکنه اسکالرشیپ بگیرم ایتالیا رو از گزینه هام حذف نمیکنم. ضمن اونکه در دیزاین کشور مطرحیه..
    خواستم بپرسم به چه فاکتورهایی برای انتخاب باید توجه کنم؟.. این دو کشور به ویژه از لحاظ کار در حال تحصیل و همچنین فعالیت پس از تحصیل شرایطشون چه جوریه؟ مرسی
    ایتالیا حدودا 20 ساعت در هفته کار قانونی میتونید انجام بدید که حدودا 160یورو هفته ای میشه... در آلمان هم همین حدود هست ولی پیدا کردن کار در آلمان اغلب نیازمند دونستن زبان آلمانی هست (در ایتالیا نمیدونم چقدر با انگلیسی میشه کار پیدا کرد) پس از تحصیل هم اگر رزومه ت خوب باشه کار پیدا میکنی نباشه باید برگردی... وضعیت کار در آلمان مناسب تر از ایتالیاست...
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die

Junior Member

سلام . من برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور های اروپایی چه اقداماتی و باید انجام بدم ؟ چطور باید یه سری اطلاعات و که به دردم می خوره بدست بیارم ؟ لطفا منو راهنمایی کنید . باتشکر

Junior Member

سلام,من عضو جدید هستم.فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته آموزش زبان انگلیسی با معدل ۱۵.۵ هستم,درحال خواندن برای آیلتس هستم.میخواستم بدونم برای کدوم دانشگاهها در این رشته اقدام کنم البته با بورسیه کامل!ممنون میشم لیست دانشگاهها به همراه رشته هارو معرفی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering-azad & tehran

سلام دوستان. راستیتش من مشکل رزومه ای ندارم ولی از درس و مطالعه و تکرار و پژوهش و .... خسته شدم. می خوام یک جا برم که به یک آرامش نسبی برسم. به نظرتون بر مبنای دسته بندی زیر کدوم کشور مناسب احوال منه
    1- اقامت دائمی راحت تر. چه اقدام به هنگام تحصیل چه بعدش
    2-فضای درآمدی بیشتر.شغل بیشتر
    3-امکانات بهداشتی-رفاهی-اجتماعی بهتر
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

مهندسی منابع طبیعی-محیط زیست
    دانشگاه غیر انتفاعی بینالود مشهد
    کارشناسی
    معدل 18.03
    1 مقاله کنفرانسی (پوستر)
    مدرک زبان ندارم اما دارم برای +100 می خونم ژانویه ازمون میدم. اما از اونجایی که اگه قرار باشه فوریه جی ار ای بخونم و نتیجش 1 ماه بعدش بیاد می خوام فعلا فوکوس کنم روی مستر اروپا. اسکولارشیپ مدنظرمه. و برای امریکا اگه برسم دایرکت پی اچ دی...
    میشه لطفا راهنمایی کنید که با این شرایطی که من دارم واسه کدوم کشور اروپایی خوبه اقدام کنم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)