صفحه 116 از 188 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم. قصد دارم که برای ادامه تحصیل در رشته های ادبیات انگلیسی یا linguistics اپلای کنم. و اما چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین:
    من تنها در شرایطی میتونم به ادامه تحصیل در کشورهای دیگه بپردازم که از اون کشور full-fund بگیرم، و تمام هزینه هلی تحصیل و زندگیم رو بتونم از کمک هزینه مالی بپردازم. میخواستم ببینم کدوم کشورها با این شرایط من همخونی دارند؟
    ضمنا معدل بالایی دارم (حدود ۱۹) و در حال برنامه ریزی برای نوشتن چند مفاله برای ژورنال های خارجی معتبر هستم. و با توجه به رشته ام میتونم در امتحانات تافل، آیلتس، یا جی آر ای نمره بالایی کسب کنم.

Junior Member

سلام به همه ی دوستان .
    من لیسانس مکانیک –ساخت و تولید از دانشگاه صنعتی اراک با معدل 14.73 دارم . سربازی معافم . آیلتس 7 توتال دارم و دارم جی آر ای هم می خونم . دنبال کشور و دانشگاه هایی (اروپایی ترجیحا) میگردم که مکانیک قوی و بازار کار خوبی واسه ی مکانیک داشته باشن عین آلمان ( مشکل آلمان اینه که زبانش انگلیسی نیست و سخت بشه کار پیدا کرد ) که من بتونم بعد از دوره ی مستر کار پیدا کنم و موندگار شم و اینکه میتونم ماهیانه 2 میلیون تومن هم هزینه کنم . به شدت نیازمند کمک و راهنمایی هاتون هستم . ممنون

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

یه توصیه کلی به دوستان، بخصوص به بچه های کم سن و سال تر (کمتر از 21) که نظر دادن دارم.
    جسارتا سعی کنید جای برید که نزدیک خانواده باشید.
    چون تو این سنای شما میزان رفتارهایی که نیاز به پوشش خانواده داره، بالاست!!!!!! یعنی یه سری رفتارها رو انجام میدن یا ممکنه مورد آسیبهایی ببینید که بودن خانواده یا شخص نزدیک خییییییییییلی کمک کنندستو.
    و واقعا بودن خانواده یا یک آشنایی که به اصطلاح دلسوزتون باشه مهمه!! واقعا مهم!!!
    ایشالا 24-25 رو رد کردین هرجا خواستین برین.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mkashani نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان .
    من لیسانس مکانیک –ساخت و تولید از دانشگاه صنعتی اراک با معدل 14.73 دارم . سربازی معافم . آیلتس 7 توتال دارم و دارم جی آر ای هم می خونم . دنبال کشور و دانشگاه هایی (اروپایی ترجیحا) میگردم که مکانیک قوی و بازار کار خوبی واسه ی مکانیک داشته باشن عین آلمان ( مشکل آلمان اینه که زبانش انگلیسی نیست و سخت بشه کار پیدا کرد ) که من بتونم بعد از دوره ی مستر کار پیدا کنم و موندگار شم و اینکه میتونم ماهیانه 2 میلیون تومن هم هزینه کنم . به شدت نیازمند کمک و راهنمایی هاتون هستم . ممنون
    سلام

در اکثر کشورهای اروپایی که دانشجوی اینترنشنال پذیرش میشه، میتونید جستجو کنید و رشته هایی پیدا کنید که به زبان انگلیسی تدریس میشه. در آلمان هم موارد زیادی از این دست وجود داره. اگر هدفتون جامعۀ انگلیسی زبان باشه، طبعاً جز بریتانیا، جای دیگری براتون در اروپا مناسب نخواهد بود.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member dadgw آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه امیرکبیر

بچه ها با دیپلم و وضع مالی بد، زبان انگلیسی خوب کجا میشه رفت واسه تحصیل؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام به همه ی دوستان .
    من لیسانس مکانیک –ساخت و تولید از دانشگاه صنعتی اراک با معدل 14.73 دارم . سربازی معافم . آیلتس 7 توتال دارم و دارم جی آر ای هم می خونم . دنبال کشور و دانشگاه هایی میگردم که مکانیک قوی و بازار کار خوبی واسه ی مکانیک داشته باشن عین آلمان ( مشکل آلمان اینه که زبانش انگلیسی نیست و سخت بشه کار پیدا کرد ) که من بتونم بعد از دوره ی مستر کار پیدا کنم و موندگار شم . به شدت نیازمند کمک و راهنمایی هاتون هستم . ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering IAUN

سلام دوستان.
    وقتتون بخیر.
    من لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد دارم. الان 30 سالمه و تصمیم به خروج از کشور گرفتم. بنظرتون اگر بخواهم ادامه تحصیل را در رشته ی طراحی داخلی (interior designing) در مقطع فوق لیسانس بدم کدام کشور بهتر هست و کدوم دانشگاه؟ و چون قصد برگشت هم ندارم بنظرتون کجا برم که آینده ی شغلی مناسبی هم در این زمینه برای من فراهم باشه...
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید...
    ویرایش توسط Mechatronic : January 8th, 2016 در ساعت 05:07 PM

Junior Member nenan آواتار ها

به نظرتون برای کارشناسی ارشد معماری یا گرافیک ونقاشی فرانسه انتخاب بهتریه یا اتریش؟من رشتم معماریه با بررسی کشور های مختلف دیدم آلمان واتریش وفرانسه وایتالیا به شرایط من بهتر میخورند .ایتالیا برای معماری خیلی مطرحه خیلی هارا هم دیدم که با شرایط درسی من پذیرش گرفتنداما مسئله بازار کار بعدازفارق التحصیلیه که انگار اصلا توایتالیا خوب نیست .میمونه فرانسه واتریش که نمیدونم شرایطشون تواین رشته ها چه طوریه وچه طور پذیرش میدن یعنی کدوموشون اگه رو یادگیری زبانشون وقت بزاری بهتره ؟آشنایی محدودی بازبان فرانسه دارموازآلمانی هم هیچی نمیدونم توی این 2 سالی که وقت دارم کدومشو یاد بگیرم بهتره ؟

Junior Member

سلام :
    من برای مدرک فوف دیپلم توی رشته نرم افزار میخوام اقدام کنم . اول آمریکا مد نظرم هست بعد کانادا و انگلستان و آلمان . میشه راهنمایی کنید کدوم دانشگاه بهتره؟
    از نظر مالی موردی ندارم و دانشگاه خیلی رنکینگ بالا نمیخوام . کدوم کشور راحتتر ویزا میده و کدوم دانشگاهش بهتر پذیرش میده؟
    آیلتس 7 هم دارم . فقط هیچ اطلاعی ندارم که به دردم بخوره . چون از هنرستان دارم اقدام میکنم . یکم گیجم.

Junior Member

سلام.من یک سال و نیم از درسم در مقطع کارشناسی رشته ی نقاشی دانشگاه الزهرا مونده. معدل بالای 17 دارم و رزومه کاری (نمایشگاه گروهی و انفرادی) هم دارم. زبان انگلیسم خوبه و دوسال از اینکه زبان فرانسه رو شروع کردم گذشته و تا اتمام کارشناسیم فرانسه هم تمام کردم.برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد با توجه به رشتم و.. میخواستم بدونم به کدوم کشور فکر کنم.ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)