صفحه 126 از 188 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

با سلام من رشته کاردانیم امور دولتی بود .با معدل14/46 مدرک کارشناسی روانشناسی عمومی با معدل 15/48 ایلتس 5/5 دارم دارم واسه نمره ی با لا تر می خونم می خواستم بدونم واسه کانادا شانسی دارم؟ چه دانشگا های رو پیشنهاد می کنید واسه ارشد وهم اینکه فول فاند باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط wshma نمایش پست ها
    با سلام من رشته کاردانیم امور دولتی بود .با معدل14/46 مدرک کارشناسی روانشناسی عمومی با معدل 15/48 ایلتس 5/5 دارم دارم واسه نمره ی با لا تر می خونم می خواستم بدونم واسه کانادا شانسی دارم؟ چه دانشگا های رو پیشنهاد می کنید واسه ارشد وهم اینکه فول فاند باشه؟
    تا جایی که میدونم برای روانشناسی باید GRE هم امتحان بدهید. پذیرش شما به نمره بالای زبان و GRE بستگی دارد.

با سلام
    شرایط من:
    -سن 22
    -لیسانس کامپیوتر با معدل 17.68
    - دو تا مقاله isi
    -زبان در حال خوندنم اما در حد 6.5 ایلتس هستم
    - سربازی هم نرفتم
    - تو بخش طراحی وبسایت و دیتابیس مهارت دارم و مشغول به کارم
    هدفم گرفتن اقامت تو کانادا یا اروپاس و البته هر کشوری خوب باشه اوکیه، قصد خودم اینه که ارشد رو ایران بخونم چون تو فرجه یه سال معافیت تحصیلی ام و وقت نمیشه دیگه برای ارشد اونور اقدام کرد، بعد از ارشد برای دکترا فاند بگیرم و بعد اقامت
    برای مشکل سربازی هم تا اونجایی که تحقیق کردم اگه بعد از سه سال تاریخ بازگشت، برنگردی وثیقه رو میخورن و بعد میتونی سالی سه ماه بیای. درسته؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید، کدوم کشور با توجه به شرایطم مناسبه؟ اقامت بعد تحصیل راحت میدن؟
    ویرایش توسط mhcavalier : June 17th, 2016 در ساعت 11:12 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

با سلام و احترام.
    من دارای مدرک دکتری حرفه ای دامپزشکی هستم. 29 سال سن و مدرک IELTS 7.5 دارم. اگر بخوام برای master یا phd اقدام کنم کدام کشور هست که تحصیلات رایگان باشه یا شانس دریافت فاند و یا امکان کارکردن رو داشته باشم؟ برای کدام کشور اقدام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس محیط زیست هستم با 30 سال سن و بدون سابقه شغلی سوالم این هست که کدوم کشور برای ارشد با این شرایط به من پذیرش میده؟؟ البته برا ایلتس دارم میخونم..... و دانشگاههای آلمان بررسی کردم شرط پذیرششون سابقه شغلی هست .... از بین کشورهای که تحصیل تقریبا رایگان هست مثل المان کدومشون بدون سابقه شغلی به من پذیرش میده ؟؟؟؟

Junior Member

با درود خدمت شما دوستان
    یک سوال یکم متفاوت تر از بقیه خدمتتون دارم امیدوارم خواهشا خواهشا راهنماییم کنید 36 ساله هستم با مدرک کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه آزاد با گپ تحصیلیه 12ساله و معدل 15 و آیلتس 6.5 وضعیت مالیم هم خوبه میخواستم بدونم به نظرتون میتونم از یه دانشگاه تو اروپا(اتریش/آلمان/پرتقال/اسپانیا/ایتالیا)یا کانادا پذیرش بگیرم برای ارشد و آیا به نظرتون میتونه راه درستی برای مهاجرت باشه در ضمن واقعا برای تحصیل مصمم هستم ولی متاسفانه به دلیل مشکلاتی که داشتم نتونستم زودتر اقدام کنم از دیدگاه شما با این شرایطی که من دارم آیا امیدی هست بتونم از این طریق به هدفم برسم در ضمن متاهل هستم وهمسرم هم شرایط کاملا مشابهی با من داره پیشاپیش از دوستانی که میتونن راهنمایی کنن کمال تشکر رو دارم(در ضمن همسرم 11سال سابقه کار مرتبط و خودم 8 سال سابقه کار غیر مرتبط با رشته تحصیلیمون داریم)
    ویرایش توسط masoud202 : June 19th, 2016 در ساعت 01:51 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud202 نمایش پست ها
    با درود خدمت شما دوستان
    یک سوال یکم متفاوت تر از بقیه خدمتتون دارم امیدوارم خواهشا خواهشا راهنماییم کنید 36 ساله هستم با مدرک کارشناسی اقتصاد بازرگانی دانشگاه آزاد با گپ تحصیلیه 12ساله و معدل 15 و آیلتس 6.5 وضعیت مالیم هم خوبه میخواستم بدونم به نظرتون میتونم از یه دانشگاه تو اروپا(اتریش/آلمان/پرتقال/اسپانیا/ایتالیا)یا کانادا پذیرش بگیرم برای ارشد و آیا به نظرتون میتونه راه درستی برای مهاجرت باشه در ضمن واقعا برای تحصیل مصمم هستم ولی متاسفانه به دلیل مشکلاتی که داشتم نتونستم زودتر اقدام کنم از دیدگاه شما با این شرایطی که من دارم آیا امیدی هست بتونم از این طریق به هدفم برسم در ضمن متاهل هستم وهمسرم هم شرایط کاملا مشابهی با من داره پیشاپیش از دوستانی که میتونن راهنمایی کنن کمال تشکر رو دارم(در ضمن همسرم 11سال سابقه کار مرتبط و خودم 8 سال سابقه کار غیر مرتبط با رشته تحصیلیمون داریم)
    بله به راحتی میتونید پذیرش بگیرید، مخصوصا اگر هزینه تحصیل رو خودتون بدید و به دنبال بورسیه نباشید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzvet نمایش پست ها
    با سلام و احترام.
    من دارای مدرک دکتری حرفه ای دامپزشکی هستم. 29 سال سن و مدرک IELTS 7.5 دارم. اگر بخوام برای master یا phd اقدام کنم کدام کشور هست که تحصیلات رایگان باشه یا شانس دریافت فاند و یا امکان کارکردن رو داشته باشم؟ برای کدام کشور اقدام کنم؟
    بعضی کشور های اروپایی تحصیل رایگان هست.

http://europe.graduateshotline.com/f...l#.V2i98NIrJdg
    http://www.topuniversities.com/stude...dy-abroad-free

سلام دوستان ، اول از همه بلد نبودم از كجا سوالمو بپرسم ديگه اينجا نوشتم ،
    من ٢٠ سالمه ، تازه معافيتم رو گرفتم ، مدركم ديپلمه ، كارنامه درخشاني هم ندارم ، دوست دارم تو يه كشور غير از ايران تحصيل كنم
    اما مشكل اينجاست نميدونم كدام كشور ها تحصيلات رايگان يا مناسب داره ، نميدونم چه رشته هايي آينده خوبي دارند ، نميدونم شرايط رفتن چجوريه ، بيشتر علاقه مند به رفتن به استراليا يا آلمان هستم ، خواهش ميكنم بم كمك كنيد ...

Junior Member

سلام
    لیسانس تاسیسات دارم از دانشگاه ازاد با معدل 14 .
    ۲۴ سالمه مدرک زبان تافل ۸۰
    برای فوق لیسانس نیاز به راهنمایی برای انتخاب کشور دارم که زبانشون انگلیسی باشه پذیرش راحتی داشته باشه
    وضعیت مالی مناسبی دارم
    سربازی نرفتم و قصد رفتن هم ندارم
    ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)