صفحه 128 از 188 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام. واسه مقطع ارشد در رشته معماری یه کشور یا یه دانشگاه رایگان همراه با کمک هزینه تحصیلی پیشنهاد میکنید؟ ممنون.

Junior Member

سلام من ديپلم تجربي با معدل ١٤دارم و ميخواستم بدونم امريكا يا كاناداپذيرش ميدهند؟درصورت تمايل دانشگاه ازاد هم باشه با رنكينگ معمولي رو به بالا يا بالا براي تحصيل پزشكي يا دندون پزشكي و اينكه باچه شرايطي و چه هزينه هايي و چه دانشگاههايي با چه رنكينگ هايي؟در ضمن وضع ماليمم خوبه
    ممنونم ازكمكتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Jizz نمایش پست ها
    سلام من ديپلم تجربي با معدل ١٤دارم و ميخواستم بدونم امريكا يا كاناداپذيرش ميدهند؟درصورت تمايل دانشگاه ازاد هم باشه با رنكينگ معمولي رو به بالا يا بالا براي تحصيل پزشكي يا دندون پزشكي و اينكه باچه شرايطي و چه هزينه هايي و چه دانشگاههايي با چه رنكينگ هايي؟در ضمن وضع ماليمم خوبه
    ممنونم ازكمكتون
    برای تحصیل پزشکی یا دندانپزشکی در امریکا و کانادا باید لیسانس داشته باشید. دانشکده های پزشکی این کشورها از دیپلم نمیگیرند. تاپیک پذیرش Undergraduate رو نگاه کنید. دانشگاه آزاد هم در امریکا و کانادا شعبه نداره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Jizz نمایش پست ها
    ممنونم ازكمكتون
    حتما برای این رشته ها آمریکا گزینه بسیار عالی است از اول البته اگر پول دارید. اروپا غیر از چند کشور بقیه اش مفت نمی ارزد. حتی با دردسر هم پولش جور بشه آمریکا بهتره.
    مسیرش اینطوریه
    میری یک لیسانس میگیری . سختی خاصی نداره فقط بحث تامین مالی هست چون بورس خیلی کم هست یا بهتره بگیم روش حساب نکن ولی نه اینکه اصلا نباشه هست ولی خیلی کم. یا بخش کمی از هزینه ها رو میشه با کر دانشجویی در دانشگاه تامین کرد.
    بعد از لیسانس امتحانی به نام MCAT شرکت میکنی که خب امتحان راحتی نیست . اونطوری هم که برخی وستان که دو ساعت سر کلاس بیولوژی نبودن سختش میکنند نیست امتحان سنگینی هست ولی غول مرحله آخر نیست بخونی قبول میشی. و هیچ منطقی این که چون برخی آمریکایی ها قبول نشدن تو هم نمیشی رو قبول نمیکنه ممکنه اون آمریکایی درس خون به اندازه کافی نبوده(که بعضیشون هاشون نیستن و دلیل این همه مهاجر مهندس و دکتر همینه که نیازهای کشورهایی مثل امریکا و انگلیس از نیروی کار متخصص برطرف بشه) یا هر دلیلی تو بخون میشی مثل این همه که قبول شدن.
    در کنار این آزمون رزومه هم مهمه که شامل ریکامندیشن و فعالیت های دوران لیسانس و ... هست که نقششون به اندازه نمره امتحان نیست اما بی تاثیرم نیستن. مخصوصا در شرایط برابر! یا تقریبا برابر!
    بعد هم که قبول شدی 4 سال کورس اصلی پزشکی میخونی و بازم هزینه این به عهده خود فرد هست که برای آمریکایی ها loan تعلق میگیره! اگرم تونستی سیتیزن اونجا بشی به تو هم میدن!
    وبقیه مسیر که دیگه فعلا به کارت نمیاد!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayeghtn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم جواب سوالمو بدین
    من دانشجو دندانپزشکی دانشگاه تهران هستم معدل دیپلمم ۱۴ ست
    و سه سال هم پشت کنکور موندم
    سه سال وقفه تحصیلی دارم
    در حال حاضر هم معدلم تو دانشگاه بالاست
    میخوام برای تخصص از ایران برم ولی نمیدونم کدوم کشور برای من مناسبه
    هر کسی یه چیزی میگه
    مدرک آیلتس هم دارم میخوام زبان دومی رو شروع کنم
    اما هنوز تو انتخاب کشور مناسب برای ادامه تحصیل دچار تردیدم
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم
    کشورهای دیگه رو نمیدونم ولی برای تخصص به آمریکا اومدن در رشته های پزشکی کار ساده ای است. باید امتحان سه مرحله ای USMLE رو بدید که خودش مانند گذشتن از هفت خوان رستم میمونه. برای اطلاع بیشتر لینک زیر رو ببینید.

http://www.usmle.org/
    ویرایش توسط Mechatronic : July 8th, 2016 در ساعت 10:47 AM دلیل: پست مرجع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba98 نمایش پست ها
    سلام... من سوالات مختلفی داشتم که تصمیم گرفتم اینجا بپرسم.

من کاردانی با معدل 17.5 دارم و قصد پذیرش لیسانس برای دانشگاه انگلیسی زبان دارم.

1- آیا برای این مقطع داشتن مدرک تافل اجباری هستش؟ (البته انگلیسی نسبتا خوبی دارم)

2- آیا کشورهای انگلیسی زبانی هستند که مثل فرانسه پذیرش سال سوم لیسانس داشته باشند؟

3- نهایتا کدوم کشور با توجه به وضعیت بنده مناسب هستش؟

Thanks in advanced

سلام. ممنون میشم راهنماییم کنین...

آیا لیسانس رو بهتره ایران بگیرم یا نه؟ با توجه به مقطع کاردانی و نداشتن پیش دانشگاهی و همچنین نداشتن مدرک انگلیسی!

برای رشته عمران میخوام بخونم آمریکا یا کانادا

ببخشید زیاد سوال پرسیدم :دی

سلام خدمت تمامی دوستان
    این حقیر برای مقطع کارشناسی ارشد عمران سازه قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور داشته که 4 کشور مد نظر دارم.این حقیر 2 تا مقاله داشته و لیسانس رو از دانشگاه آزاد با معدل 14.5 اخذ کردم.ولی هیچ اطلاعی در رابطه با مفاد لازم برای اخذ apply از دانشگاه ها ندارم.لطفا این حقیر رو راهنمایی بفرمایید.منظور این حقیر شرایط هر دانشگاه برای قبول و پذیرش دانشجوی خارجی است.مثل تافل.جی آر ای و ... .فقط شنیدم سوئد cv تحقیقاتی قوی میخواد.یعنی مقالات با ارزش می خواد؟
    1.دانشگاه های آمریکا
    2.دانشگاه های کانادا
    3.دانشگاه های سوئد
    4.دانشگاه odtu ترکیه(فک کنم بهترین دانشگاه ترکیه است)

با تشکر فراوان
    مشکینی

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    لیسانس تاسیسات رشته تاسیسات دارم با معدل 13.22
    تافل هم در حال خوندنم
    دانشگاه ازاد
    وضعیت مالی مناسب
    دوستان اگه راهنمایی کنید با این شرایط کجا بهتره برای تحصیل ممنون میشم

Junior Member inverse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software computer engineering

سلام. دوستان بنظرتون اقدام براي كانادا ازطريق دانشجويي بهترهست(بخصوص در وضعيت كنوني كه دولت كانادا سعي در حمايت دانشجوهاي اين كشور به منظور اخذ اقامت دائمشون داره) يا كبك يا اكسپرس انتري؟؟؟؟؟لطفا همفكري و راهنمايي كنيد.
    ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط inverse نمایش پست ها
    سلام. دوستان بنظرتون اقدام براي كانادا ازطريق دانشجويي بهترهست(بخصوص در وضعيت كنوني كه دولت كانادا سعي در حمايت دانشجوهاي اين كشور به منظور اخذ اقامت دائمشون داره) يا كبك يا اكسپرس انتري؟؟؟؟؟لطفا همفكري و راهنمايي كنيد.
    ممنون.
    هر روشی که براتون ممکن باشه. حالا شما از هر سه این روشها امکان پذیرفته شدن دارید؟ یعنی هم پذیرش دانشجویی دارید هم امتیاز بالا برای اکسپرس انتری و هم امتیاز لازم برای کبک؟
    در ضمن کجا شنیدید که دولت کانادا سعی در حمایت دانشجوها برای کسب اقامت داره؟ برنامه جدیدی در کار نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)