صفحه 129 از 188 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member inverse آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software computer engineering

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    هر روشی که براتون ممکن باشه. حالا شما از هر سه این روشها امکان پذیرفته شدن دارید؟ یعنی هم پذیرش دانشجویی دارید هم امتیاز بالا برای اکسپرس انتری و هم امتیاز لازم برای کبک؟
    در ضمن کجا شنیدید که دولت کانادا سعی در حمایت دانشجوها برای کسب اقامت داره؟ برنامه جدیدی در کار نیست.
    ممنون از پاسختون. متاسفانه چون گفتن اينكه كجاشنيدم ناقضه قوانين سايت هستش از گفتن اين مورد معذورم. اما درهمين حد ميتونم بگم خدمتتون مرتبط بابرنامه مهاجرتي peq كبك هستش.
    امتيازمن هم براي كبك بله بخاطررشته و سن و موارد ديگه م حداقل امتياز رو دارم تنهاگيرم مدرك فرانسه هستش درحال حاضر. اما اكسپرس انتري رونه فعلا ندارم حداقل امتيازش رو هم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط inverse نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. متاسفانه چون گفتن اينكه كجاشنيدم ناقضه قوانين سايت هستش از گفتن اين مورد معذورم. اما درهمين حد ميتونم بگم خدمتتون مرتبط بابرنامه مهاجرتي peq كبك هستش.
    امتيازمن هم براي كبك بله بخاطررشته و سن و موارد ديگه م حداقل امتياز رو دارم تنهاگيرم مدرك فرانسه هستش درحال حاضر. اما اكسپرس انتري رونه فعلا ندارم حداقل امتيازش رو هم.
    برنامه کبک به دولت کانادا مربوط نمیشه. اگر امتیاز کبک رو میتونید بیارید و امتیاز اکسپرس انتری را ندارید طبعا کبک تنها مسیر براتون است و احتیاج به انتخاب بین اینها ندارید.

Junior Member

سلام دوستان
    یکی از دوستای من مشکلی برا هزینه تحصیل نداره.
    معدل ۱۴
    ایلتس ۶.۵
    برا ارشد عمران کچا خوب هست برا ایشون؟

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ranaldo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستای من مشکلی برا هزینه تحصیل نداره.
    معدل ۱۴
    ایلتس ۶.۵
    برا ارشد عمران کچا خوب هست برا ایشون؟
    سلام،

ببینید دوست عزیز سئوالتون خیلی کلی هست. این انتخاب به خیلی معیارها بستگی داره. برای مثال، چقدر به خانواده وابسته هستند؟ بعدش می خوان بمونن یا برگردن؟ میخوان بعدش دکترا بگیرن یا نه؟ و ... اگر از لحاظ وابستگی به خانواده مشکلی ندارن و بعدش هم میخوان همونجا بمونن، بنظر من آمریکای شمالی از همه جا بهتره.

موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

ببینید دوست عزیز سئوالتون خیلی کلی هست. این انتخاب به خیلی معیارها بستگی داره. برای مثال، چقدر به خانواده وابسته هستند؟ بعدش می خوان بمونن یا برگردن؟ میخوان بعدش دکترا بگیرن یا نه؟ و ... اگر از لحاظ وابستگی به خانواده مشکلی ندارن و بعدش هم میخوان همونجا بمونن، بنظر من آمریکای شمالی از همه جا بهتره.

موفق باشید
    بیشتر در فکر این هستند که بعدا بتونن بمونن.
    من در مورد کانادا اصلا اطلاعات ندارم ولی اکثرا شنیدم مینیموم معدل ۱۵ دارن ولی این که یکی با پرداخت شهریه مشکلی نداشته باشه نمی دونم چقدر می تونه تاثیر داشته باشه.

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    لیسانس تاسیسات رشته تاسیسات دارم با معدل 13.22
    تافل هم در حال خوندنم
    دانشگاه ازاد
    وضعیت مالی مناسب
    دوستان اگه راهنمایی کنید با این شرایط کجا بهتره برای تحصیل ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ranaldo نمایش پست ها
    بیشتر در فکر این هستند که بعدا بتونن بمونن.
    من در مورد کانادا اصلا اطلاعات ندارم ولی اکثرا شنیدم مینیموم معدل ۱۵ دارن ولی این که یکی با پرداخت شهریه مشکلی نداشته باشه نمی دونم چقدر می تونه تاثیر داشته باشه.
    این باید از خود سایت دانشگاه ها و یا تماس با مسئولین بپرسید. نمیشه حکم کلی صادر کرد، ولی در کل کانادا روی معدل حساسیت بالایی دارند. ولی نمیدونم این گزینه چقدر برای پذیرش بدون فاند تاثیر گذار باشه. البته بستگی به ایالت و شهر و اینا هم داره. مثلا یکی از دوستان داره میره دانشگاه مموریال ولی شرایط معدلش هم خیلی مناسب نیست. باید زیاد سرچ کرد ...
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

درود
    دیپلم سینما (کارگردانی و فیلمسازی) از هنرستان با معدل 18.5 زبان انگلیسی در حد آیلس 8 - 8.5 زبان فرانسوی هم بصورت فشرده و کامل دارم میخونم
    فعالیت زیادی هم داشتم تعدادی فیلم کوتاه دارم که جوایز مختلفی برنده شدن هم بصورت کشوری و تعداد کمی بین الملی
    متسفانه دانشگاه ها در رشته من تعرفی ندارند و اگر از امکانات بی خود و دبیران بدشون بگذریم محدود های فوق العاده ای دارن در این رشته
    خلاصه بعد از کلی تحقیق فهمیدم اروپا بترین انتخاب برای منه ولی مشکل اصلی که دارم مشکل مالیه
    باتوجه به شرایط من کدوم کشور بورسی وامی کاری چیزی میده؟ به کمترین امکانات برای زندگی هم راضیم

سلام دوستان من تازه معافیت سربازیمو گرفتم قصد تحصیل در رشته ای تی یا کامپیوترو دارم دارم ایلتس 7 میگیرم چون تا جایی که میدونم به انگلیسیم میشه تحصیل کرد البته دارم تا حدی ایتالیایی هم میخونم که اونجا به مشکل نخورم
    مشکلم اینه بین کشورای کانادا ایتالیا امریکا موندم کودوم برای تحصیل برای مقط کارشناسی مناسب تره
    بودجه250 تا300 ملیونی دارم مشکلی از لحاظ بودجه نیست ولی امکان برگشتم به ایرانم هست همینطور ممکنه بعدش برای مستر تلاش کنم بستگی داره شرایط چگونه رقم بخوره
    اصلا هدف تحصیل بیرون از ایرانم مستقل شدن از خانوادست بنظرتون با این روزمه ومعد دیپلم 15 وپیش 18 شانس کودوم کشور مناسب تره برام

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedpr نمایش پست ها
    درود
    دیپلم سینما (کارگردانی و فیلمسازی) از هنرستان با معدل 18.5 زبان انگلیسی در حد آیلس 8 - 8.5 زبان فرانسوی هم بصورت فشرده و کامل دارم میخونم
    فعالیت زیادی هم داشتم تعدادی فیلم کوتاه دارم که جوایز مختلفی برنده شدن هم بصورت کشوری و تعداد کمی بین الملی
    متسفانه دانشگاه ها در رشته من تعرفی ندارند و اگر از امکانات بی خود و دبیران بدشون بگذریم محدود های فوق العاده ای دارن در این رشته
    خلاصه بعد از کلی تحقیق فهمیدم اروپا بترین انتخاب برای منه ولی مشکل اصلی که دارم مشکل مالیه
    باتوجه به شرایط من کدوم کشور بورسی وامی کاری چیزی میده؟ به کمترین امکانات برای زندگی هم راضیم
    سلام،

این پست
    #71 رو بخون شاید کمکی برات باشه، همینطور این یکی # 73 رو.
    یه سر هم به تاپیک های این بخش بزن، کامل نیست، و بیشتر سوال پرسیدن، متاسفانه دوستان رشته های هنری اصلا فعال نیستن. سینما رشته من نیست ولی از سر علاقه دنبالشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)