صفحه 130 از 188 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

با سلام و عرض ادب
    من لیسانس کشاورزی گرایش علوم خاک از دانشگاه شیراز با معدل 13دارم و فوق لیسانسم رو در رشته کشاورزی گرایش ارزیابی خاک از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات فارس با معدل 16/50گرفتم و یه مقاله داخلی دارم سوالی که دارم اینه آیا میتونم در رشته تغذیه گیاه و حاصلخیزی خاک برای دکترا اقدام کنم و برای چه کشورهایی؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member sooroorsooroor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی

سلام دوستان عزیز.من برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری قصد دارم اپلای کنم. کدوم کشور آمریکا یا کانادا راحت تر میتونم اقامت بگیرم؟ (تا اونجایی که خبر دارم اگر بلافاصله بعد از اتمام تحصیل کار پیدا نشه باید امریکا رو ترک کرد اما کانادا سال سوم تحصیلی اقامت میگیرن)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroorsooroor نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری قصد دارم اپلای کنم. کدوم کشور آمریکا یا کانادا راحت تر میتونم اقامت بگیرم؟ (تا اونجایی که خبر دارم اگر بلافاصله بعد از اتمام تحصیل کار پیدا نشه باید امریکا رو ترک کرد اما کانادا سال سوم تحصیلی اقامت میگیرن)
    نه دوست عزیز کانادا هم چنین چیزی نیست که سال سوم تحصیلی اقامت بدهند. پروسه مهاجرت کانادا پروسه متفاوتی از تحصیل دانشجویی است و البته تسهیلاتی در آن برای دانشجویان مقیم کانادا فراهم شده.
    بطور کلی گرفتن اقامت کانادا در مجموع آسانتر از امریکاست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط inverse نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. متاسفانه چون گفتن اينكه كجاشنيدم ناقضه قوانين سايت هستش از گفتن اين مورد معذورم. اما درهمين حد ميتونم بگم خدمتتون مرتبط بابرنامه مهاجرتي peq كبك هستش.
    امتيازمن هم براي كبك بله بخاطررشته و سن و موارد ديگه م حداقل امتياز رو دارم تنهاگيرم مدرك فرانسه هستش درحال حاضر. اما اكسپرس انتري رونه فعلا ندارم حداقل امتيازش رو هم.
    برای peq یا همون تجربه کبکی نیازی به مدرک زبان فرانسوی نیست، میتونید بعد از رفتن به کبک یک دوره زبان فرانسه در موسسات مورد تایید اونها که منجر به اخذ مدرک میشه برید و اینکه دوره زبان فرانسه هم در انجا آزمون نداره، یعنی دوره رو فقط میگذرونید و مدرک رو ارائه میدید
    گرچه بهتر هست که اینجا در ایران پایه زبان فرانسه خودتون رو بریزید تا آمادگی داشته باشید

Junior Member fateme20 آواتار ها

سلام
    ببخشید من دانشجوی لیسانسم، زبان در حدی بلدم اما حدود6سالی میشه که نخوندم و زیاد ازسایتای دانشگاههای خارجی سر در نمیارم
    رشتم هم میکروبیولوژیه تو دانشگاه ازاد
    سرمایه هم 1ماشین دارم که میتونم بفروشمش حدود40 تومن
    کدوم کشور و دانشگاه برام مناسبه؟
    حتی اگه الان نتونم برم چیکارا کنم که تا2تا4سال دیگه حتما بتونم وارد یکی از دانشگاههای کانادا یا اروپا یا امریکا شم؟
    کشورشم برام مهمه بااحتمال 50% بشه کار پیداکرد و خرج زندگیم و خودم بدم
    ممنون میشم راهنماییم کنین چون من هیچ راهنما و اطلاعاتی ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science at TU Berlin

سلام من دانشجوی ترم 6 مهندسی نرم افزار از دانشگاه دولتی سمنان با معدل 16.34 هستم و دارم در نوشتن یک مقاله در حوزه ی Text miningهمکاری میکنم همچنین دارم برای ازمون تافل و جی آر ای خودم رو آماده میکنم و درمورد تافل روی نمره 100 به بالا حساب می کنم میخواستم بدونم برای گرفتن پذیرش همراه با فاند در مقطع مستر در کدوم کشورها شانس دارم؟اصلا شانسی دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک علم و صنعت

سلام دوستان عزیز
    من کارشناسی مهندسی مکانیک خوندم و ارشد هم مهندسی خودرو قراره بخونم (هر دو دانشگاه علم و صنعت) برای دکترا میخوام اپلای کنم.این جور که متوجه شدم تو رشته من یعنی مهندسی خودرو کشور آلمان قویه خیلی ولی خب آمریکا هم یه چیز دیگست.بین این دوتا کشور موندم . البته درسته که یه 3 سالی وقت دارم ولی اگه هدفم آلمان باشه باید آلمانی هم یاد بگیرم که کارمو سخت میکنه.شما اگر جای من بودین کدومو بیشتر تمرکز میکردین . در ضمن داشتن فاند هم برام خیلی مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

این پست
    #71 رو بخون شاید کمکی برات باشه، همینطور این یکی # 73 رو.
    یه سر هم به تاپیک های این بخش بزن، کامل نیست، و بیشتر سوال پرسیدن، متاسفانه دوستان رشته های هنری اصلا فعال نیستن. سینما رشته من نیست ولی از سر علاقه دنبالشم.
    دست شما درد نکنه
    ولی من هنوز نمیدونم میتونم فاند بگیرم با توجه به شرایطم؟(حالا از هر کشوری)
    کلا چه کشوریه برام مناسبه؟

Junior Member

سلام دوستان
    راستش من میخواستم برای تحصیل در المان اقدام کنم ولی بخاطر اینکه مدرک تحصیلیم نا پیوسته س ینی اول فوق دیپلم با رشته ی حسابداری و بعد لیسانس با رشته ی مدیریت بیمه در دانشگاه علمی کاربردی داشتم هر موسسه ای ک اقدام میکنم میگن احتمال قبولی 1 درصد هستش چون هم دانشگاهم علمی کاربردی هم نا پیوسته هم دو رشته ی متفاوت , شما اطلاعاتی در این باره دارید ک میشه به صورت دیگه ای اقدام کرد یا نه؟ در ضمن من دیپلم انسانی داشتم و حتی گفتن با مدرک دیپلم نمیتونم اقدام کنم چون سنم در حد دیپلم نیست و بیشتره, لطفا در مورد ویزای تحصیلی در فرانسه هم اگر اطلاعاتی دارید در اختیار بنده بذارید ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان یه چنتا راهنمایی میخواستم ..من دانشجوی(ترم5) لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه نجف اباد هستم قصد جدی برا تحصیل خارج از کشوردارم:ا1چه کشور هایی مناسب تره برا رشته ی من؟ 2.ایلس چه نمره ای نیازه؟ 3.کی اقدام کنم؟
    نظر خودم کشور هایی مثل ایتالیا و کانادا ویا هلند هستش شما چی پیشنهاد میکنین؟
    کسی هست که اینجا قبلا IAUN(دانشگاه نجف اباد ) تحصیل کرده و برای خارج از کشور اقدام کرده باشه؟
    لطفا راهنمایی کنید .
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)