صفحه 133 از 188 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان . من سال دیگه باید کنکور بدم و معدل رشته تجربی الانم هم 14 هستش . میخاستم ببینم میشه قبل از کنکور برای سربازی وثیقه بزارم و برم به دانشگاهی که ترجیها همسایه باشه و چند ترم اونجا پزشکی بخونم و بعدش انتقالی بگیرم برای دانشگاه آزاد توی خود ایران ؟
    هزینه تا ماهی 2 الی 3 ملیون مشکلی نداره فقط میخام دانشگاهش مورد تایید باشه و راحت بشه بدون درد سر پزیرش گرفت . رنکینگ و اینا اصلا مهم نیست فقط این که ایران قبول کنه پزشکی رو
    ممنون از سایت فوق العاده ای که دارین

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan__ نمایش پست ها
    سلام دوستان . من سال دیگه باید کنکور بدم و معدل رشته تجربی الانم هم 14 هستش . میخاستم ببینم میشه قبل از کنکور برای سربازی وثیقه بزارم و برم به دانشگاهی که ترجیها همسایه باشه و چند ترم اونجا پزشکی بخونم و بعدش انتقالی بگیرم برای دانشگاه آزاد توی خود ایران ؟
    هزینه تا ماهی 2 الی 3 ملیون مشکلی نداره فقط میخام دانشگاهش مورد تایید باشه و راحت بشه بدون درد سر پزیرش گرفت . رنکینگ و اینا اصلا مهم نیست فقط این که ایران قبول کنه پزشکی رو
    ممنون از سایت فوق العاده ای که دارین
    برای برگشت به ایران شرط معدل هست و چون معدلتون کمه امکانش نیست براتون مگر اینکه سال دیگه دوباره یه مرکز اموزش از راه دور ثبت نام کنید یه دیپلم ریاضی با معدل بالا بگیرید ( بالای ۱۷)، پیش دانشگاهیتون رو هم باید معدلتون بالای ۱۷ باشه تا پرونده تون برای انتقالی بررسی بشه ... اگر تا الان مشمول نشده باشید میتونید برید ولی وارد سن مشمولیت بشید دیگه برای رشته های پزشکی بهتون معافیت نمیدن که بخوایید با وثیقه برید...

Junior Member

سلام
    من یه راهنمایی می خوام لطفا.
    من کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم. با معدل کم (13) و کارشناسی ارشد مدیریت شهری از دانشگاه تهران با معدل 17. حوالی دی یا بهمن امتحان تافل دارم. فک کنم 90 به بالا بشه نمره ام.
    بیشتر مد نظرم کشورهای اسکندیناوی و اروپاییه!
    فقط نمی دونم بیشتر چه گرایشی باید برم؟ البته با توجه به اینکه 8 سال سابقه کار تو زمینه بازرگانی داشتم اولویت اولم با بازاریابی و تجارت و کلا مدیریته! اما خوب شهر و جامعه شناسی شهر هم برام بد نیست!
    حالا سوالم اینه چی کار می تونم بکنم که حتما برای دکتری پذیرش بگیرم و حتما هم کمک هزینه خوبی بگیرم؟
    و اصلا کدوم یکی از این شاخه ها می تونه شانس بیشتری برای پذیرش همراه با فاند برام داشته باشه؟
    البته یه موردی هم که بود برای دکتری تو اکثر دانشگاه های سوئد چیزی در مورد مدرک زبان نخواسته بودن! ولی بازم نمی دونم دقیقا شرایطشون چیه!

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرک لیسانسم 15 و خورده ای هست و ارشد هم معدلم حدود 18 هست و شاگرد اول شدم در رشته باکتری شناسی پزشکی بیشتر روی صحبتم با دانشجوهای وزارت بهداشت هست فعلا یه مقاله دارم ولی 2-3 تا دیگه هم دارم مینویسم و سال دیگه دفاع میکنم ارشد را اولا لیسانسم طرح اجباری داره چون رشتم علوم آزمایشگاهی بوده و هنوز سربازی هم نرفتم
    میخواستم ببینم در رشتهای مربوط به وزارت بهداشت به خصوص رشته خودم که باکتریشناسی هست اروپا بهتره واسه دکترا یا آمریکا یا ... و اینکه برای پذیرش اصلا چه تفاوتهایی وجود داره توی هر کشوری؟؟؟
    و با توجه به اینکه دکترا وزارت بهداشت حقوق پرداخت میکنه اصلا رفتن به خارج از ایران کار منطقی هست یا نه؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط medtac نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرک لیسانسم 15 و خورده ای هست و ارشد هم معدلم حدود 18 هست و شاگرد اول شدم در رشته باکتری شناسی پزشکی بیشتر روی صحبتم با دانشجوهای وزارت بهداشت هست فعلا یه مقاله دارم ولی 2-3 تا دیگه هم دارم مینویسم و سال دیگه دفاع میکنم ارشد را اولا لیسانسم طرح اجباری داره چون رشتم علوم آزمایشگاهی بوده و هنوز سربازی هم نرفتم
    میخواستم ببینم در رشتهای مربوط به وزارت بهداشت به خصوص رشته خودم که باکتریشناسی هست اروپا بهتره واسه دکترا یا آمریکا یا ... و اینکه برای پذیرش اصلا چه تفاوتهایی وجود داره توی هر کشوری؟؟؟
    و با توجه به اینکه دکترا وزارت بهداشت حقوق پرداخت میکنه اصلا رفتن به خارج از ایران کار منطقی هست یا نه؟؟
    هر استادی که زمینه کاری نزدیک به پایان نامه و research interest شما داشته باشه و شما علاقمند باشید 4-5 سال با ایشون کار کنید ؛ دانشگاه و دپارتمان استاد موردنظر برای اپلای مناسب هست
    حقوق دوره دکترا ناچیز هست . فقط برای کسی که هدف و علاقه دارد منطقی می باشد
    چون معدل لیسانس پایین هست اگر قصد اپلای دارید برای زبان وقت بذارید تا ضعف معدلتون رو پوشش بده (کشورهای انگلیسی زبان) و همچنین برای زبان کشور موردنظرتون هم وقت بذارید (کشورهای غیر انگلیسی زبان مثل آلمان سوئد فرانسه فنلاند ایتالیا هلند و...) و اگر هدف امریکا هست از خدمت در س اجتناب کنید
    تفاوت های پذیرش رو در تاپیک های اپلای برای کشورهای موردنظرتون میتونید مطالعه کنید
    موفق باشید

سلام ممنون میشم کمکم کنید من دیپلم ریاضی با معدل کتبی 16 دارم معدل دیپلمم 18.50 هست کامپیوتر خوندم ایران دانشگاه روزانه ام بودم اما اصلا علاقه نداشتم الان میخوام برای رشته هنر یا ارایشگری اقدام کنم به نظرتون کدوم کشور بهتره که همونجام بمونم یا بتونم برم استرالیا خودم نظرم روی استرالیاس ممنون میشم کمکم کنید در ضمن میخوام کالج برم

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی برق/الکترونیک دارم و امسال وارد مقطع ارشد میشم. هدفم اپلای برای دکتری هست قصد برگشت هم ندارم.
    در مورد انتخاب کشور راهنمایی میخواستم. از نظر فاند بهتر در رشته خودم و امکان کار و اقامت بعد از تحصیل. بین امریکا کانادا و اروپا کدوم مناسب تر هست؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام ببخشید من سال دیگه کنکور دارم معدلمم 15 هستش توان مالیمون هم متوسط به بالا هستش چه دانشگاهی توی اروپا یا کانادا هستش که بتونم در اونجا پزشکی بخونم رشتمم تجربی هستش ممنون

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    لیسانس تاسیسات رشته تاسیسات دارم با معدل 13.22
    تافل هم در حال خوندنم
    دانشگاه ازاد
    وضعیت مالی مناسب
    دوستان اگه راهنمایی کنید با این شرایط کجا بهتره برای تحصیل ممنون میشم

Junior Member

سلام.
    اگه میشه کشور هایی که دانشگاه رایگان به انگلیسی دارن رو میشه به من بگید؟ واسه ارشد رشته معاری .................................................. .
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)