صفحه 135 از 188 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط fasoni نمایش پست ها
    سلام.
    میخواستم در مورد تحصیل در خارج از کشور ازتون مشاوره بگیرم.من رشتم کامپیوتره فوق دیپلم دارم.به 3d و بازی سازی علاقه دارم.میخواستم ببینم که دانشگاه هایی در این زمینه که تعدادشون کم نیست تو امریکا کدومو پیشنهاد میکنید و کدومو اصلا شانس دارم که برم.
    خودم یه سری دانشگاه پیدا کردم فقط شرایطشونو نمیدونم اگه شماها میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید.
    dave school
    woodbury universit
    the art institute
    new york film academy
    gnomon
    academy of art university
    full sail university
    scad
    digipen
    خیلی های دیگه هستن ولی میشه گفت مد نظرام اینان.هرکی میتونه راهنمایی کنه خواهشا بگه.چیکار میتونم بکنم تا بتونم برم این دانشگاهارم اگه میدونید بگید.یه دنیا ممنون
    سلام
    شما باید برین تو سایت این دانشگاه ها و شرایط رو پیدا کنین. 100 درصد تو سایت دانشگاه ها مدارک و پروسه اپلای و دد لاین و... توضیح داده شده.

Junior Member

سلام به دوستان توی کشورهایی که الان برای رشته کامپیوتر موقعیت دارند کدوم کشورها شرط معدل رو ملاک نمیدن
    من لیسانس از غیرانتافعی دارم(البته مهر بین الملی امام خمینی که دولتی هست خورده) با معدل 13 رشته کامپیوتر
    مجردم و 26 سال ..
    شما چه پیشنهادی میدید؟من خودم تحقیق کردم اتریش مثل اینکه شرط معدلی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mm00 نمایش پست ها
    سلام به دوستان توی کشورهایی که الان برای رشته کامپیوتر موقعیت دارند کدوم کشورها شرط معدل رو ملاک نمیدن
    من لیسانس از غیرانتافعی دارم(البته مهر بین الملی امام خمینی که دولتی هست خورده) با معدل 13 رشته کامپیوتر
    مجردم و 26 سال ..
    شما چه پیشنهادی میدید؟من خودم تحقیق کردم اتریش مثل اینکه شرط معدلی نداره؟
    سلام
    معدلی بودن به کشور ربط نداره به دانشگاه مربوطه. بعضی دانشگاه ها یک حداقلی برای معدل دارند و بعضی ها هم ندارند. به نظرم اگر بتونین زبان آلمانی یاد بگیرین برای دانشگاه های آلمان شانس دارین. با GRE هم میتونید تا حدودی معدل رو جبران کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fasoni نمایش پست ها
    سلام.
    میخواستم در مورد تحصیل در خارج از کشور ازتون مشاوره بگیرم.من رشتم کامپیوتره فوق دیپلم دارم.به 3d و بازی سازی علاقه دارم.میخواستم ببینم که دانشگاه هایی در این زمینه که تعدادشون کم نیست تو امریکا کدومو پیشنهاد میکنید و کدومو اصلا شانس دارم که برم.
    خودم یه سری دانشگاه پیدا کردم فقط شرایطشونو نمیدونم اگه شماها میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید.
    dave school
    woodbury universit
    the art institute
    new york film academy
    gnomon
    academy of art university
    full sail university
    scad
    digipen
    خیلی های دیگه هستن ولی میشه گفت مد نظرام اینان.هرکی میتونه راهنمایی کنه خواهشا بگه.چیکار میتونم بکنم تا بتونم برم این دانشگاهارم اگه میدونید بگید.یه دنیا ممنون
    سلام
    شما باید برین تو سایت این دانشگاه ها و شرایط رو پیدا کنین. 100 درصد تو سایت دانشگاه ها مدارک و پروسه اپلای و دد لاین و... توضیح داده شده.

Junior Member

سلام
    سوالي داشتم . رشته نفت ميخونم گرايش اكتشاف واحد علوم تحقيقات با معدل ليسلنس حدودا ١٤.٥ ايلتس و جي ار اي هم در حد قابل قبول دارم ولي مقاله ندارم
    به نظر شما الان اقدام كنم شانسي دارم براي فاند ؟ امريكا كانادا يا نروژ؟يا بخونم برا ارشد رزوممو قويتر كنم ؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Power

سلام...من چندجا و در پیغام خصوصی هم این سوالاتم رو پرسیدم ... خیلی مختصر یه سری توضیحات میگم .... امیدوارم که جوابم رو پیدا کنم.

کارشناسی الکترونیک از آزاد کرج با معدل 16.01 که با نیمسال جبرانی که بر میدارم احتمالا به 16.70 یا حتی 17 برسه >>> من ورودی 89 هستم و با احتساب نیمسال جبرانی درسم 14ترم تموم میشه
    تافل رو حتما حتما حتما بالای 100 میارم
    چهارتا مقاله فعلا دارم : ایمپکت4.5 اسم اول + ایمپکت 4.8 اسم اول + اسم دوم یه ژورنال معتبر ولی بدون ایمپکت + اسم دوم یه کنفرانس که ایندکس IEEE خورده >>> یه ژورنال معتبر و یه کنفرانس هردو اسم اول احتمالا اضافه بشه تا خرداد 96

هدفم از درس خوندن : گرفتن دکترا در یکی از بهترین دانشگاههای کالیفرنیا و کار و اقامت دایم در اونجا ( گرچه واقعا همه چیز متغییره و با این قطعیت سخن گفتن دیووانگیست بنظر خودم )

با توجه به اهداف و رزومه م الان این سوالات برام پیش اومده :
    1.بنظرتون من چه دانشگاه و کشوری رو برای ارشد انتخاب کنم؟ منظورم اینه که رنک رو درنظر بگیرم یا کشور >>> چون ارشد خیلی طولانی نیست فقط هدفم ساختن رزومه س و واقعا حاضرم برم وسط داعش هم بخونم فقط به اون هدفه برسم
    مثلا دانشگاهی که تو چین(پکن) رنکش 15 هست (تو QS) بنظرتون یا دانشگاهی که تو کانادا یا آمریکا رنکش 120 هست ؟؟ کدوم منو به هدفم میرسونه بافرض تلاش یکسان در هر کشور و هر دانشگاهی ...
    2.چون سوال اول مهمه خیلی لطفا به همین جواب بدین فعلا ... سپاسگزارم
    Actions Count,NOT Words

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikalhor نمایش پست ها
    سلام...من چندجا و در پیغام خصوصی هم این سوالاتم رو پرسیدم ... خیلی مختصر یه سری توضیحات میگم .... امیدوارم که جوابم رو پیدا کنم.

کارشناسی الکترونیک از آزاد کرج با معدل 16.01 که با نیمسال جبرانی که بر میدارم احتمالا به 16.70 یا حتی 17 برسه >>> من ورودی 89 هستم و با احتساب نیمسال جبرانی درسم 14ترم تموم میشه
    تافل رو حتما حتما حتما بالای 100 میارم
    چهارتا مقاله فعلا دارم : ایمپکت4.5 اسم اول + ایمپکت 4.8 اسم اول + اسم دوم یه ژورنال معتبر ولی بدون ایمپکت + اسم دوم یه کنفرانس که ایندکس IEEE خورده >>> یه ژورنال معتبر و یه کنفرانس هردو اسم اول احتمالا اضافه بشه تا خرداد 96

هدفم از درس خوندن : گرفتن دکترا در یکی از بهترین دانشگاههای کالیفرنیا و کار و اقامت دایم در اونجا ( گرچه واقعا همه چیز متغییره و با این قطعیت سخن گفتن دیووانگیست بنظر خودم )

با توجه به اهداف و رزومه م الان این سوالات برام پیش اومده :
    1.بنظرتون من چه دانشگاه و کشوری رو برای ارشد انتخاب کنم؟ منظورم اینه که رنک رو درنظر بگیرم یا کشور >>> چون ارشد خیلی طولانی نیست فقط هدفم ساختن رزومه س و واقعا حاضرم برم وسط داعش هم بخونم فقط به اون هدفه برسم
    مثلا دانشگاهی که تو چین(پکن) رنکش 15 هست (تو QS) بنظرتون یا دانشگاهی که تو کانادا یا آمریکا رنکش 120 هست ؟؟ کدوم منو به هدفم میرسونه بافرض تلاش یکسان در هر کشور و هر دانشگاهی ...
    2.چون سوال اول مهمه خیلی لطفا به همین جواب بدین فعلا ... سپاسگزارم
    والا من این شور و هیجان شما رو که میبینم یاد نوجوونی خودم می افتم
    من معتقدم شما اگه توی امریکا یا کانادا باشین بهتره. و بهتر میتونید رزومه بسازید
    البته شاید نظر من اشتباه باشه ولی این نظر منه.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

سلام و احترام به تک تک اعضای سایت... روز و شب همگی بخیر
    برای ارشد رشته نقاشی لطفاً راهنمایی کنید. چون بشدت ضروری احتیاج به راهنمایی دارم. کدوم کشور و دانشگاه ها و شرایطشون جهت تحصیل ارشد خوبه؟ موقعیت و امکاناتشون به چه صورته و امکان بورسیه هست یا خیر!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام
    من میخوام واسه مستر تو رشته mbi اپلای کنم . نمیدونم کدوم کشور ممکنه ؟و آیا فاند هم داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farazzand نمایش پست ها
    سلام
    سوالي داشتم . رشته نفت ميخونم گرايش اكتشاف واحد علوم تحقيقات با معدل ليسلنس حدودا ١٤.٥ ايلتس و جي ار اي هم در حد قابل قبول دارم ولي مقاله ندارم
    به نظر شما الان اقدام كنم شانسي دارم براي فاند ؟ امريكا كانادا يا نروژ؟يا بخونم برا ارشد رزوممو قويتر كنم ؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنين
    سلام
    در کل دانشگاه های آمریکا و کانادا برای مقطع ارشد خیلی سخت و کم(از لحاظ تعداد) فاند میدن. البته نه این که ندن ولی احتمالش کمه از همون اول بتونین فاند بگیرین و باید "حداقل" یک ترمو خودتون خرج کنین. میتونین آلمان یا فنلاند رو در نظر داشته باشین چون اکثر دانشگاه ها شهریه ندارند ولی خرج زندگی با شماست. دز ضمن بر ای ارشد داشتن مقاله جزو ملزومات نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)