صفحه 137 از 188 نخستنخست ... 3787127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147187 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,361 تا 1,370 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar68 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان من کارشناسی فیزیوتراپی از دانشگاه تهران با معدل حدودا 16.80 دارم و 3 سال هم هست که دارم کتر میکنم یعنی 26 سالمه.میخوام واسه ارشد فیزوتراپی بخصوص فیزیوتراپی ورزشی اپلای کنم کدوم کشور کدوم دانشگاه به نظر شما مناسبه.؟؟؟؟متاسفانه رشته ما به فراوونی رشته های دیگه نیس و برای همین واقعا کسی تا به حال نبوده که بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم اگه اطلاعی دارید کمکم کنید.
    من به یکی دیگه از دوستان هم گفتم فیزیوتراپی یک زمانی(تا همین 6 ماه پیش) در سایت اداره مهاجرت امریکا جزو National Interest waiver بود
    اگر همچنان قانون برقرار باشه، بدون کارفرما میتونید تقاضای گرین کارت کنید و اگر نه حداقل میتونید بیاید برای H1B و پارت تایم درس بخوانید

ارادتمند

Junior Member

سلام لطفا اگه ميشه يه سري اطلاعات بهم بديد چون در اين موضوعات كاملا صفرم
    هدفم خوندن رشته دندانپزشكي هستش كه تا حدودي قيمت هم برام مهمه ديپلم رياضي دارم و نميدونم با اين شرايط آيا ميشه تو كشور ديگه دندانپزشكي خوند؟از اطلاعاتي كه اينجا بدست اوردم متوجه شدم شهر يكاترينبورگ در روسيه براي تحصيل مناسبه و هزينه بسيار كمي داره (شخصي اطلاعات داده بودند كه دوازده ميليون براي سه سال)ولي دانشگاهاي اين شهر تو ليست دانشگاه هاي مورد تاييد وزارت بهداشت نيستند.همچنين كشور آلمان هم شنيدم كه هزينه تحصيل رايگانه.مدرك زبان هم به محض مشخص شدن كشور و هدف اقدام ميكنم و در اين باره مشكلي نيست اگه ميشه اطلاعات بيشتري بهم بديد با توجه به شرايطم..ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیوتراپی علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط involvement نمایش پست ها
    من به یکی دیگه از دوستان هم گفتم فیزیوتراپی یک زمانی(تا همین 6 ماه پیش) در سایت اداره مهاجرت امریکا جزو National Interest waiver بود
    اگر همچنان قانون برقرار باشه، بدون کارفرما میتونید تقاضای گرین کارت کنید و اگر نه حداقل میتونید بیاید برای H1B و پارت تایم درس بخوانید

ارادتمند
    ممنون از شما.چه سایتیو باید ببینم ؟؟؟
    و اینکه اگه گرین کارت هم به این راحتی بشه گرفت فکر کنم شرایط کار برای ما اونجا خیلی اسون نباشه و باید بریم از اول درس و اینهارو با هزینه خودمون بخونیم و واحد هارو تطابق بدیم درسته؟؟؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    می خواستم بدونم اگر که جایی که پذیزش گرفتیم یک موسسه باشه که تو لیست وزارت علوم نیست ایا مجوز خروج را می دهند؟
    ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omidmir نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    می خواستم بدونم اگر که جایی که پذیزش گرفتیم یک موسسه باشه که تو لیست وزارت علوم نیست ایا مجوز خروج را می دهند؟
    ممنون
    سلام
    نه، مجوز نمی دن!

Junior Member

دوستان هنوزم کشوری هست که تحصیل رایگان داشته باشه ؟

من لیسانس برق دارم از دانشگاه فردوسی مشهد. میخوام برای ارشد ریاضی اپلای کنم، امتحان GRE سابجکت ریاضی هم دادم. کجاها بهتر فاند میدن برای ریاضی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar68 نمایش پست ها
    ممنون از شما.چه سایتیو باید ببینم ؟؟؟
    و اینکه اگه گرین کارت هم به این راحتی بشه گرفت فکر کنم شرایط کار برای ما اونجا خیلی اسون نباشه و باید بریم از اول درس و اینهارو با هزینه خودمون بخونیم و واحد هارو تطابق بدیم درسته؟؟؟
    سایت اداره مهاجرت ایالات متحده USCIS تمام متد ها را لیست کرده
    https://www.uscis.gov/green-card/oth...est-waiver-niw

فیزیوتراپی از لیست احتمال 99% حذف شده ولی دسته های دیگر physician هنوز هست.

Junior Member

سلام من 28 سالمه سال 90 تو مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شذم اما به رشته ام علاقه ندارم
    میخوام یه رشته دیگه رو از کارشناسی شروع کنم.معدل دیپلمم خوبه.ازکدوم کشورهای اروپا امکان پذیرش دارم؟شرط سنی یک اصل مهمه برای پذیرش؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش از MIT, Harvard

سلام دوستان بنده کارشناسی مهندسی الکترونیک با معدل 16.80 از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک با معدل 18.5 از دانشگاه تهران دارم به نظرتون بهترین کشوری که میتونم واسه مستر مجدد اقدام کنم و پذیرش مستر با فاند باشه و پلی باشه برای ورود به این دانشگاه ها کجاست؟؟ الان با این وضعیت واسه برکلی و کلمبیا یا کرنل شانس دارم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)