صفحه 154 از 188 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

دوستان گرامی؛

لطفاً برای بررسی شانس پذیرش و فاند خود از تاپیک زیر استفاده کنید:

بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام دوستان
    بقدری نومیدم که فقط خدا میدونه. خواهش میکنم از تک تک عزبزانی که پیام منو میخونن اگه راه چاره ای و تجربه خوبی در این زمینه دارن از من دریغ نکنن.
    من فوق لیسانس کشاورزی دارم معدلم 17.90 و لیسانسم (البته رشته لیسانس و فوق لیسانسم متفاوته) 15.60نمره زبانم تافل91 دارم دوازده تا مقاله دارم که 5 تا isi هست در خیلی کنفرانس ها و زورنال ها به عنوان لکچرر و داور دعوت شدم. رزمه تحصیلی و شغلی خیلی خوبی هم دارم با ریکام خیلی خوب از استادام. بخاطر ریپورت دیر نمره زبانم من خیلی ددلاین امسال دانشگاهها از دست دادم فقط تونستم در سه دانشگاه اپلای کنم. که هر سه بنحوی پذیرش نشدم. دو تا دانشگاه گفتن ما هنوز استادی واسه شما با فاند پیدا نکردیم. یکی دیگه که خیلییییی امید به پذیرشش داشتم بهم ایمیل زدن و گفتن بخاطر نداشتن انگیزه نامه رقابتی نسبت به بقیه کاندیدا ادمیشن بهم ندادن. خیلییی خورده تو ذوقم. چون همین دانشگاه یه استادی بنام و معروفش خودش به من ایمیل داد و دعوت کرد حتما اپلای کنم. بعد جواب هم بهشون ایمیل زدم جواب ایمیلمو ندادن! من همه امیدمو از دست دادم چون وقتی شروع به مکاتبه با اساتید مختلف کردم خیلی بیشتر از انتظارم جواب مثبت ازشون گرفتم ولی یکسری گفتن در حال حاضر فاندی ندارن و به محض دریافت فاند ایمیل میزنن و به من اطلاع میدن. البته دیگه به حرفای اونا هم امیدی ندارم. من خیلی از دوستامو دیدم فقط با یکی دوتا مقاله معمولی پذیرش گرفتن و رفتن. نمیدونم اشکال کار من چیه که هنوز نتونستم برم. من کشور مدنظرم امریکاست و خیلی هم مایلم امریکا درس بخونم. ولی نمره جی ار ام جالب نشده و واقعا دیگه دوس ندارم واسه ازمون مجدد وقت بزارم. الان بفکر اینم واسه دانشگاههای دیگه هم اپلای کنم. بنظرتون ایا امریکا ارزش دوباره ازمون جی ار ای دادن داره؟ یا احتمال ریجکت از دانشگاه امریکا زیاده دیگه واسش وقت نزارم؟ کانادا استرالیا و یا کشورهای اروپایی کدوم مناسب تر برای ادامه تحصیل هست؟ من افر دکتری داخل ایران به خاطر ادامه تحصیل در خارج از ایران رد کردم. چون خیلی دوس دارم پیشرفت کنم و در زمینه رشته تحصیلی خودم بسیار بنام و موفق بشم. واسه خاطر همین همیشه امریکا ایده ال من بود چون احساس میکنم پیشرفت کسایی که اونجا تحصیل میکنن نسبت به بقیه کشورها سریعتره. اما وقتی نتایج پذیرشم اومد خیلی نومید شدم. میترسم بار دیگه اپلای کنم و باز هم رد بشم. اینطوری فقط عمرم و وقتم بیهوده میگذره. یه مدت هم به سرم زد که کلا قید رفتن بزنم همین ایران بخونم اما حقیقتا من علاقه ای به ادامه تحصیل و زندگی در ایران ندارم. خیلی بلاتکلیفم. ممنونتون میشم اگه بتونین منو با راهنمایی خوبتون از این بلاتکلیفی در بیارین.
    سپاس از وقتتون

Junior Member

سلام وقتتون بخير ، من آيلتس ٥.٥ دارم واسه فوق ليسانس بازرگاني بين الملل كدوم كشورها و دانشگاهها ميتونم اپلاي كنم؟
    خواهش ميكنم راهنماييم كنيد ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد مهندسی هسته ای گرایش پرتوپزشکی هستم از دانشگاه ازادتهران مرکز
    مدرک تافل دارم و زبانم خوبه
    چندتا مقاله دارم و و از نظر درسی سطحم خوبه
    از نظر مالی مشکلی ندارم برای اونور رفتن
    به نظر شما کدوم کشور می تونم برای دکترا اقدام کنم ؟ اصلا با ارشد اینجا میشه اونور دکترا اپلی گررفت ؟
    من شنیدم میگن المان بد نیست ولی سخت ویزا میدن ! درسته ؟
    یه راهنمایی بفرمایید همه نظراتتونو به گوش جان میگیرم

Junior Member

سلام دوستان ممنون برای این سایت با تایپیک های متنوع ش.
    من میخوام برای دکتر اپلای کنم ولی چون اقامت بعد تحصیل برام مهمه تا بخوام در اون کشور بمونم متاسفانه یک تاپیک خوب پیدا نکردم تا شرایط کشورهای مختلف رو به طور خلاصه توضیح بده و باید به ناچار واسه هر کشور کلی تاپیک سرچ کنم و تمام صفحات شو مرور کنم.

ای کاش مدیران محترم یک تایپیک میذاشتین که فقط شرایط کشورها برای اقامت بعد تحصیل گفته میشد فقط.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_20 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون برای این سایت با تایپیک های متنوع ش.
    من میخوام برای دکتر اپلای کنم ولی چون اقامت بعد تحصیل برام مهمه تا بخوام در اون کشور بمونم متاسفانه یک تاپیک خوب پیدا نکردم تا شرایط کشورهای مختلف رو به طور خلاصه توضیح بده و باید به ناچار واسه هر کشور کلی تاپیک سرچ کنم و تمام صفحات شو مرور کنم.

ای کاش مدیران محترم یک تایپیک میذاشتین که فقط شرایط کشورها برای اقامت بعد تحصیل گفته میشد فقط.
    چون تعداد کشورهای دنیا بالاست، نمیشه در یک تاپیک به مزایا و معایب همه پرداخت. راه بهتر اینه که به تاپیک های اختصاصی کشورهای مورد نظرتون در همین سایت سر بزنید و در موردشون مطالعه کنید. بعد، خودتون میتونید با توجه به اولویت های شخصی خودتون، جدول مقایسه درست کنید و به تصمیم منطقی برسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام من ترم آخر کارشناسی ارشد هوافضا گرایش دینامیک پرواز و کنترل هستم. معدلم 16.5 . کارشناسی مکانیک سیالات خوندم معدلم 15.5 بود . (دانشگاه سراسری زنجان و تبریز)می خوام برای تحصیل دکتری مهاجرت کنم و هوافضا رو ادامه بدم. به علاوه حتما کشور مورد نظر باید فاند خوبی بده. زبانم خوبه می تونم حداکثر سه ماهه نمره خیلی خوبی بگیرم. مقاله هم در حال حاظر ندارم ولی نظراتتون رو لطفا با فرض داشتن مقاله کمک کنید تا بفهمم کدوم کشور برای من بهتره بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

بعد از مدت خیلی طولانی باز گذرم به این فروم دوست داشتنی افتاده و الان میخوام برای دکتری یک کشور رو انتخاب کنم.
    ممنون میشم با توجه به این شرایط گزینه هایی که میتونن برای من مناسب باشن رو بفرمایید.
    کارشناسی: مهندسی مدیریت اجرایی(پیام نور) معدل 13.93
    ارشد: دانشجوی ترم ۲ کارافرینی(۱۲ واحد پاس شده با معدل 19.08 دانشگاه سیستان و بلوچستان)
    ایلتس رو ازمون ازمایشی دادم(دیباگران) و 6 گرفتم، اما تلاشم رو برای ۶.۵ تا ۷ میتونم انجام بدم

مقاله کنفرانسی داخلی: ۲
    مقاله کنفرانسی بین المللی: ۱
    ترجمه ۲ فصل کتاب
    مقاله ژورنالی: ۲ مورد سابمیت شده

علاقه دارم برای دکتری وارد حوزه های تخصصی بازاریابی دیجیتال بشم و کشورهای امریکا(مناطق خوش و اب و هوا)، استرالیا(و نیوزلند) و چین رو جز گزینه هام دارم.

با توجه به اینکه متاهل هم هستم و با احتمال بالایی توی یک سال اول سفر به هر کشور جدید توان کسب درامد ندارم، جوری باشه که هزینه زندگی متاهلی رو بتونم به عنوان بورس تحصیلی بگیرم.

پ.ن: این رو در نظر داشته باشید که تا موقع رفتن حداقل ۲ سال فرصت دارم و توی این مدت هم هر پیشنهادی که برای بهبود رزومه ام و افرایش امکان گرفتن بورس تحصیلی از یک دانشگاه خوب دارید رو ممنون میشم بهم بگید.
    ممنونم از همه دوستان
    سلام، دوستان کسی برای من پیشنهادی نداشت؟ میخوام کشور رو انتخاب کنم و شرایط هم جوری باشه که احتمال پذیرش با فول فاند برام زیاد باشه، برای همین میخوام از این فرصت استفاده کنم و تقویت رزومه رو با توجه به کشوری که میخوام برم انجام بدم.

ترم 2 هم شرایط درسیم تا الآن خوب بوده و ان شاءلله که بتونم معدلم رو بالا نگه دارم.

Junior Member

سلام دوستان. لطفا کسانی در حال حاضر فارغ التحصیل شدن در مقطع دکتری، پاسخ بدهند

حقیقتش من میخوام برای دکتری اپلای کنم ولی بعدش به فکر اقامت دائم هم بودم. تا اینجا هم فقط رفتم تایپیک خوندم هیچ سوالی هم نکردم و خودم فکرامو کردم.
    اولش بی خیال امریکا شده بودم و رفتم اکثر تاپیک های اروپا و استرالیا و کانادا رو در مورد اقامت بعد از تحصیل مطالعه کردم.
    در همه کشورها یک چیز مشترک بود و اون پیدا کردن شغل و کارفرمایی که اسپانسرت بشه بعد از تحصیل ت.

خیلی کوتاه بخوام بگم شما بعد تحصیل در کانادا و استرالیا در یک جدول امتیاز بندی قرار میگیری که بالاترین امتیاز مربوط میشه به همون کارفرما یا نهایتا امتیاز استانی هست.
    در اروپا هم که بهت 1تا 3 سال بسته به کشوری که هستی ویزای کار میدن تا حتما باید کار پیدا کنی.
    در امریکا هم کار و کارفرما که اسپانسرت بشه مهمه با اینکه مراحل امریکا بعد تحصیل یکم اذیت کننده هست opt و بعدش h-1 یا eB-3 یا ....
    با این اوصاف با توجه به شرایط کاری که در امریکا هست نسبت به کشورهای دیگه بهتره به امریکا فک کنم درسته ؟

سپاس فراوان

Junior Member

سلام
    من لیسانس عمران با معدل 18.01 از دانشگاه آزاد کرج دارم.
    سربازی رفتم.
    2 سال در مترو با قرارگاه سازنگی خاتم الانبیا کارکردم و همچنان دارم کار میکنم و مسئول فنی قطعه 3 مترو هستم.
    26 سالمه
    زبان انگلیسیم متوسط هست ( اما امتحان آیلتس ندادم ) ، زبان ترکی رو بلدم.
    یک مقاله ISI درباره نحوه طراحی خروج اضطراری در مترو دارم.
    برای ارشد میخوام برم خارج از کشور و نمیدونم کدوم کشور شرایط بهتری از نظر مالی و علمی داره با توجه به اینکه من حامی مالی ندارم.
    به نطرتون با توجه به شرایطم کدوم کشور برای من خوبه و میتونم براش پذیرش بگیرم؟
    برای شروع باید چه کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)