صفحه 156 از 188 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوست عزیزم
    خسته نباشید
    من کاردانی برق قدرت از دانشگاه آزاد اصفهان دارم با معدل 13 و چندین مدرک از فنی حرفه ای و کارت پایان خدمت هم دارم و مدیر عامل یک شرکت نسبتا خوب توی اصفهان هستم.25سالم هست
    چند سالم خارج از کشور زندگی کردم و به انگلیسی به طور کامل مسلط هستم ولی مدرکش رو نگرفتم و قبلش خواستم با دوستان فرهیخته ای که توی این سایت فعالیت دارن مشورت کنم که آیا با وجود موارد بالا من کشورهای انگلیسی زبان میتونم پذیرش بگیرم؟مثله ایرلند و نیوزلند؟
    اگر نه با این شرایط کدوم کشورها میتونم اخذ پذیرش کنم
    ممنون از کسانی که پیام من رو میخونن و جواب میدن چون 1سال از برگشت من به ایران میگذره و واقعا شرایط خوبی ندارم از نظر روحی چون هدفم تحصیل در اروپا هست و الان بلاتکلیف هستم.قصد من تحصیل در اروپا هست وگر نه در ژاپن زندگی می کردم.
    به نظر شما میتونم پذیرش بگیرم از کشورای اروپایی؟
    اگر پاسخ بدین ممنون دارتون میشم چون من هم نیاز به هم فکری کسانی دارم که قطعا از من تجارب بیشتری دارند

-مرد خردمند هنر پیشه را
    عمر دو بایست در این روزگار

تا بکی تجربه آموختن

در دگری تجربه بردن بکار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت ، آزاد

دوستان عزیز سلام و خسته نباشید ، نیاز به مشاوره دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

من متولد 1373 هستم و کارت پایان خدمت دارم .

کاردانی برق قدرت رو معدل نه چندان مناسب 15 گرفتم ( چون شاغل بودم وقت درس نداشتم ) و برای کارشناسی دارم میرم تهران جنوب قدرت رو ادامه بدم ( البته این در لیسانس میخوام درس بخونم تا 18-19 بیارم بالا معدل رو )

برای ارشد میخوام برم خارج کشور ادامه بدم ، شما برای برق قدرت چه کشوری رو پیشنهاد میکنید

هزینه مناسبی رو داشته باشه ( سالانه 12 تومن ) که بشه بدون مشکل زندگی کرد

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط aa1014 نمایش پست ها
    دوستان کشوری هست که بشه کلا با 20یا 30 میلیون، ارشد رو خوند؟ رشته: مهندسی برق
    با سلام.کشورهایی که می تونی با این مبلغ ارشد بخونی عبارتند از
    1-ایتالیا بدلیل بورس 5000 یورویی به هر دانشجو و احتمال 100% و اختمال 60%گرفتن بورس استانی 10000 یورویی.هزینه ها هم ماهی 700 یورو که با کار دانشجویی اوکی میشه
    2-هند بدلیل هزینه های بسیار پایین زندگی و تحصیل
    3-ترکیه در صورت قبول شدن در بورس سالانه دولتی
    4-بعضی کشورها هم دوره حرفه ای 1 ساله ارائه میکنن که بعدش می تونی کار هم بدست بیاری مثل کانادا و هزینه دوره ها 2 هزار تا 2500 دلاره کاناداست .

سلام دوستان
    من لیسانس عمران از آزاد مشهد دارم و متاهل هستم دنبال یک دانشگاه و یک کشور میگردم که شرایط پذیرش و گرفتن اقامتش برای خودم و خانوادم آسون باشه دارم برای مدرک آیلتس هم میخونم اگه دوستان میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    با سلام.کشورهایی که می تونی با این مبلغ ارشد بخونی عبارتند از
    1-ایتالیا بدلیل بورس 5000 یورویی به هر دانشجو و احتمال 100% و اختمال 60%گرفتن بورس استانی 10000 یورویی.هزینه ها هم ماهی 700 یورو که با کار دانشجویی اوکی میشه
    2-هند بدلیل هزینه های بسیار پایین زندگی و تحصیل
    3-ترکیه در صورت قبول شدن در بورس سالانه دولتی
    4-بعضی کشورها هم دوره حرفه ای 1 ساله ارائه میکنن که بعدش می تونی کار هم بدست بیاری مثل کانادا و هزینه دوره ها 2 هزار تا 2500 دلاره کاناداست .
    سلام.کانادا در کدام کالج یا دانشگاهی ،دوره حرفه ای یکساله برگذار میکنه؟ چه رشته هایی شامل حالشون میشه؟

بی زحمت مرا هم راهنمایی بفرمائید....لیسانس زبان فرانسه دارم از دانشگاه آزاد تهران ،فوق لیسانس باستان شناسی دارم به زبان انگلیسی و از کشور هندوستان.دختری ۴۱ ساله و مجرد هستم. متاسفانه دیگه ،زمان و روحیه زیادی برای تلف کردن ندارم. فقط ۵۰ میلیون سرمایه دارم و قصدم فقط بیرون رفتن از ایران هست به قصد تحصیل ، و اگر از کشور مورد بحث خوشم آمد ،از همانجا اقامت هم بگیرم . در حال آماده شدن برای امتحان آیلتس هستم .هدفم نمره ۶.۵ هست
    کجا و چه کشوری مناسب من هست ؟
    پیشنهاد کنید چه کار کنم؟ برای فوق لیسانس دوباره اقدام کنم ؟
    برای دکتری اقدام کنم؟
    برای کالج ها اقدام کنم ؟
    متاسفانه کسی را ندارم که راهنماییم کند،ممنون میشم کمکم کنید.با تشکر
    ( انتخاب اول خودم کشور کانادا است و بعد کشورهای دیگر )

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط ranginkaman995 نمایش پست ها
    سلام.کانادا در کدام کالج یا دانشگاهی ،دوره حرفه ای یکساله برگذار میکنه؟ چه رشته هایی شامل حالشون میشه؟
    بزن professional master in canada universites برات میاره.من برای رشته خودم رو دیدم .مک گیل داشت. ریسون داشت

Junior Member

سلام دوستان
    دیپلم فنی از هنرستان با معدل 12 رشته نقشه برداری
    فوق دیپلم دانشگاه آزاد معدل 15.70 رشته نقشه برداری
    لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی با کنکور سراسری معدل 14.14 رشته نقشه برداری (تیرماه 1391)
    هنوز برای زبان اقدام نکردم

متاهل با فرزند 2 ساله
    کل سرمایه ام صد و ده میلیون(هزینه های متفرقه رو میتونم جداگانه بپردازم)
    آیا پنج سال فاصله مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    برای مستر چه دانشگاه هایی و پیشنهاد میکنید ؟
    هزینه اش چقدر میشه ؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Amvaaj نمایش پست ها

کاردانی برق قدرت رو معدل نه چندان مناسب 15 گرفتم ( چون شاغل بودم وقت درس نداشتم ) و برای کارشناسی دارم میرم تهران جنوب قدرت رو ادامه بدم ( البته این در لیسانس میخوام درس بخونم تا 18-19 بیارم بالا معدل رو )

برای ارشد میخوام برم خارج کشور ادامه بدم ، شما برای برق قدرت چه کشوری رو پیشنهاد میکنید

سلام

شما اگر فاند نداشته باشید (با فرض اینکه دانشگاه شما شهریه ندارد) حداقل بایستی بین 4 تا 5 برابر این پول برای هزینه زندگی خرج کنید. پیشنهاد می کنم برای دکترا خارج اقدام کنید.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amvaaj نمایش پست ها

با توجه به پولتون استونی!
    با 200 یورو زندگی دانشجویی معمولی داری.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)