صفحه 158 از 188 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام دوستان
    من کارشناسی الکترونیک تو دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 16 خوندم.
    و ارشد رو هم سال پیش، رشتۀ مهندسی نانو فوتونیک- دانشگاه تبریز با معدل 17 تموم کردم.

مدرک B1 ربان فرانسه رو دارم. از اونجایی که با داشتن مدرک زبان فرانسه (البته B2)، تحصیلات تو این کشور رایگان هست، آیا فرانسه گزینه خوبی برای من هست؟! من انگلیسیم خیلی بهتر از فرانسه هست و میتونم آیلتس 7 رو راحت بگیرم، در حالی که حوصله آماده شدن برا B2 رو ندارم! با این شرایط بهترین گزینه برام کدوم کشور هست؟!
    میخوام مستر رو تو یه رشته جدید مثل Neural Engineering یا Bio و اینجور گرایش ها بخونم!

با تشکر

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام
    من میخوام برای ارشد از یکی از دانشگاه های اروپا ترجیحا دانمارک پذیرش بگیرم. لیسانسم کامپیوتر، نرم افزاره ولی ده سال پیش فارغ التحصیل شدم از دانشگاه و توی این مدت کار میکردم تو یه شرکت سوئدی که هنوز هم همونجا هستم. اما کار و رشته تحصیلیم مرتبط نیست. شرکتمون در واقع یه دفتر فروشه که من کار هماهنگیهای فروش و حمل و نقل برای مشتریها رو انجام میدم. دوست دارم که تو رشته ی MIS - Management Information System ادامه تحصیل بدم. ممنون میشم که راهنمایی کنید که آیا امکان گرفتن پذیرش برام هست؟ توی رشته های دیگه ی مدیریت چطور؟

Junior Member

سلام من دانشجوي سال سوم پزشكي هستم و هنوز امتحان علوم پايه ندادم، دو تا مشكل دارم يكي اين كه نميدونم تو كدوم مرحله از تحصيلم بهتره براي مهاجرت اقدام كنم؟ بعد علوم پايه ؟ بعد فيزيوپات؟ بعد از گرفتن مدرك دكتراي عمومي؟ و اين كه كدوم كشور راحت تر ميشه براي پزشكي پذيرش گرفت و واحد هاي بيشتري رو قبول ميكنه و هزينه تحصيل هم معقول باشه... از بين كشورهاي انگليسي و آلماني زبان البته .

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Noushiiz نمایش پست ها
    سلام من دانشجوي سال سوم پزشكي هستم و هنوز امتحان علوم پايه ندادم، دو تا مشكل دارم يكي اين كه نميدونم تو كدوم مرحله از تحصيلم بهتره براي مهاجرت اقدام كنم؟ بعد علوم پايه ؟ بعد فيزيوپات؟ بعد از گرفتن مدرك دكتراي عمومي؟ و اين كه كدوم كشور راحت تر ميشه براي پزشكي پذيرش گرفت و واحد هاي بيشتري رو قبول ميكنه و هزينه تحصيل هم معقول باشه... از بين كشورهاي انگليسي و آلماني زبان البته .
    سلام
    یا قبل از کنکور ایران یا بعد از دکترا ی عمومی. علوم پایه و فیزیوپات با هم فرقی ندارند فقط شاید شما مسلط تر باشید. تا حدی که من اطلاع دارم پذیرش واحد در کشورهای انگلیسی و آلمانی زبان نداریم. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Yasamin180 نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای ارشد از یکی از دانشگاه های اروپا ترجیحا دانمارک پذیرش بگیرم. لیسانسم کامپیوتر، نرم افزاره ولی ده سال پیش فارغ التحصیل شدم از دانشگاه و توی این مدت کار میکردم تو یه شرکت سوئدی که هنوز هم همونجا هستم. اما کار و رشته تحصیلیم مرتبط نیست. شرکتمون در واقع یه دفتر فروشه که من کار هماهنگیهای فروش و حمل و نقل برای مشتریها رو انجام میدم. دوست دارم که تو رشته ی MIS - Management Information System ادامه تحصیل بدم. ممنون میشم که راهنمایی کنید که آیا امکان گرفتن پذیرش برام هست؟ توی رشته های دیگه ی مدیریت چطور؟
    مدیریت هایی که احیانا به فیلدتون یعنی کامیپوتر، اطلاعات و ... مرتبط باشه (نه مثلا finance و ...) علی القاعده باید امکان پذیر باشه. آزمون زبان بدین و اپلای کنید - به هر حال رقابتی وجود داره و نمیشه
    گفت که کسی حتما پذیرش می گیره - با توجه به کارتون که فروش بوده توی فیلدهای مارکتینگ و مدیریت های شبیه اون هم شاید بتونین وارد شین. در هر حال پیشنهاد اینه که خودتون رو محدود به یه کشور
    نکنین و کشورهای مختلف اقدام بفرماین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sos007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی الکترونیک تو دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 16 خوندم.
    و ارشد رو هم سال پیش، رشتۀ مهندسی نانو فوتونیک- دانشگاه تبریز با معدل 17 تموم کردم.

مدرک B1 ربان فرانسه رو دارم. از اونجایی که با داشتن مدرک زبان فرانسه (البته B2)، تحصیلات تو این کشور رایگان هست، آیا فرانسه گزینه خوبی برای من هست؟! من انگلیسیم خیلی بهتر از فرانسه هست و میتونم آیلتس 7 رو راحت بگیرم، در حالی که حوصله آماده شدن برا B2 رو ندارم! با این شرایط بهترین گزینه برام کدوم کشور هست؟!
    میخوام مستر رو تو یه رشته جدید مثل Neural Engineering یا Bio و اینجور گرایش ها بخونم!

با تشکر
    دوست عزیز شما باید مشخص کنین که هدف دقیقا چه هست:
    اگر قصد تحصیل هست - کشورهای مختلفی خوبن از جمله فرانسه
    اگر قصد اقامت در کشور محل تحصیل پس از پایان دوره هست - فرانسه گزینه ارجح نیست قطعا
    اگر قصد پیدا کردن شرایطی مطلوب تر از حال حاضر هست - مثلا ارشد فرانسه و اقدام برای دکتری
    در کشور دوم (که مهاجرپذیر تر هستش) - اون موقع باز هم گزینه خوبی هست.
    شما با مدرک آیلتس گزینه المان تقربا رایگان به زبان انگلیسی رو هم دارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhmanla نمایش پست ها
    سلام دوستان، من واقعا کمک میخام ازتون
    من مهندسی نفت شریف دارم و فوق mba- بازاریابی دانشگاه تهران- تافل 91 و gre 301 با quantitative 163
    پارسال فقط Posittion های اروپا رو اپلای کردم و همه رو ریجکت شدم و الان به شدت ناامیدم
    فقط میخام برم یه جایی با یه فاند متوسط و رشته مدیریت یا اقتصاد ، مشکلم هم اینه که واقعا وقت کافی برای گشتن دانشگاه ها ندارم
    با توجه به رشته کارشناسی گزینه امریکا ریسک بالایی داره (ناممکن شاید نباشه ولی ارزش سرمایه گذاری به نظر من نداره - ولی خوب این صرفا نظر منه)
    از طرفی GRE شما هم برای دکترای مدیریت با فاند پایین هست - بگذریم از اینکه GMAT هم ندارین.
    چرا در مورد امریکا توضیح دادم؟
    به دلیل اینکه امریکا بسیار زیاد دانشگاه داره و بسیاری از دانشگاه های قوی نیستن در نتیجه پذیرش گرفتن از این کشور از جهتی راحت تر
    از هر کشور دیگه ای هست (ولی خوب قطعا نه برای دانشگاه های خوبش).
    اشاره ای به مقاله هم نکردین - من حس میکنم ندارین - گزینه استرالیا هم حذف میشه
    اروپا که همو سیستم پوزیشنی که میدونین - به اساتید کانادا هم ایمیل بدین.
    در دنیا گزینه دیگه ای در حال حاضر وجود نداره که چندان جذاب باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdw نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس مهندسی صنایع شیمیایی دانشگاه علمی کاربردی دارم.. با معدل 17.27 و دو ترم اخر بالای 17 بوده معدلم...
    مقاله ندارم... زبان در حال امادگی برای امتحان ایلتس هستم و بالای 6 خواهم گرفت
    میخوام برای مستر بخونم در رشته های مرتبط
    بنظرتون کدوم کشور میتونه خوب باشه؟ و هزینه های زندگی و تحصیلش کم باشه
    با شرایط توصیفی شما آلمان
    زبان رو البته اورال 6.5 و هیچکدوم زیر 6 نباشه

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    سلام
    من فوق منابع طبیعی صنایع چوب از دانشگاه آزاد کرج با معدل 18 دارم
    4 تا مقاله ISI
    خودم نظرم روی کانادا هست
    زبانم دارم واسه IELTS میخونم
    نظر دوستان چیه؟ کانادا با توجه به وضعیت من مناسبه میتونم فاند بگیرم؟
    به کارشناسی اشاره نفرمودین - اما در کل استرالیا رو هم در کنار کانادا جلو ببرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط brfc نمایش پست ها
    از بین رشته های ارشد کدوم رو پیشنهاد میکنید و چه دانشگاهی و برای کدوم کشور؟
    مهندسی پزشکی، مهندسی زیست شناسی، فناوری نانو
    اولویت من کشورهای آلمانی زبان هستند.
    اگر منظور تحصیل به زبان المانی هست که خوب سه کشور المان - اتریش و سویسس وجود دارند. دانشگاه های خوبشونم مشخصه
    اگر زبان تحصیل انگلیسی هست محدود میشین به آلمان در اکثر موارد - آلمان هم که قربونش برم از در و دیوارش دانشگاه میباره
    کسی نمیتونه در این فروم احصا کنه - شما در سایت DAAD با توجه به *****هایی که برای محدود کردن داره میتونین گزینه های خوبی پیدا کنین.

با توجه به رشته تحصیلی بیومتریال و بیوتکنولوژی پیشنهاد میشه - خصوصا اینکه آلمان در بایو اگر اول نباشه دومه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)