صفحه 161 از 188 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام خسته نباشید

من قصد ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی رو دارم . خودم هند رو در نظر دارم به خاطر سه چهارتا از اشناهام اونجان میگن خوبه شرایط زندگی و تحصیل در اونجا .

بنظرتون هند برای ادامه تحصیل مناسبه یا کشور دیگه ای رو پیشنهاد میدید .

Junior Member

سلام
    دوستان من اول راهم برای پیدا کردن مسیر
    میشه کمک کنید که چه جور دانشگاهایی که رشته منو برای ارشد دارن رو میتونم پیدا کنم؟؟؟؟
    من مهندسی آب دانشگاه اراک دارم میخونم وترم 8ام. دنبال اپلای توی کشورهای اروپایی ام.

سلام دوستان.من دانشجوی رشته ی پزشکی سال پنجم هستم و ازدواج هم کردم و معدل متوسطی دارم و می خواستم بدونم برای پذیرش تحصیلی برای دوره ی بعد از پزشک عمومی،کدوم کشور اروپا مناسب تره؟؟همچنین من در رزومه ی دانشجوییم مسئول چند طرح بهداشتی و غربالگری بعضی بیماری ها مثل دیابت بودم و همچنین صاحب امتیاز و مدیر مسئول یه نشریه دانشجویی هم هستم که یه نشریه ی پزشکی هستش و تا الان دو شماره ی آن چاپ شده.اگر میشه در این زمینه بهم کمک کنین.از نظر هزینه هم اگر میشه بهم بگین کدوم کشور بهتره.خیلی ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyakalantary نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوی رشته ی پزشکی سال پنجم هستم و ازدواج هم کردم و معدل متوسطی دارم و می خواستم بدونم برای پذیرش تحصیلی برای دوره ی بعد از پزشک عمومی،کدوم کشور اروپا مناسب تره؟؟همچنین من در رزومه ی دانشجوییم مسئول چند طرح بهداشتی و غربالگری بعضی بیماری ها مثل دیابت بودم و همچنین صاحب امتیاز و مدیر مسئول یه نشریه دانشجویی هم هستم که یه نشریه ی پزشکی هستش و تا الان دو شماره ی آن چاپ شده.اگر میشه در این زمینه بهم کمک کنین.از نظر هزینه هم اگر میشه بهم بگین کدوم کشور بهتره.خیلی ممنون
    سلام
    برای تخصص اروپا ی غربی در کل مناسب هست. ولی با توجه به نتایج مثبت دوستانی که وارد تخصص شدند من المان پیشنهاد می کنم. رنج هزینه ها هم تقریبا در یک حدود هست فقط انگلستان بیشتر. موفق باشید

Junior Member

سلام. دوستان من دانشجوی ترم اخر مهندسی اب از دانشگاه دولتی ام. میشه راهنمایی کنید کدوم دانشگاه برای رشته من بهتره از کشورهای اروپایی باشه ومعدلم 16 است.

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    برای تخصص اروپا ی غربی در کل مناسب هست. ولی با توجه به نتایج مثبت دوستانی که وارد تخصص شدند من المان پیشنهاد می کنم. رنج هزینه ها هم تقریبا در یک حدود هست فقط انگلستان بیشتر. موفق باشید
    مرسی دوست عزیز.فقط یه سوال دیگه.شرایط ورود به انگلستان با توجه به رزومه ای که گفتم چی هست و باید از چه طریقی اقدام کنم؟

Junior Member

سلام !
    من الان دانشجوی رشته روزنامه نگاری هستم و متقاضی تحصیل در رشته مظالعات فرهنگی هستم از ارشد و کشورهای مقصد من آلمان یا فرانسه اند.
    1.در رشته ی مطالعات فرهنگی دانشگاه های کدام یک از این دو کشور دارای شرایط بهتری است؟؟ (( اگر میشود اسم دانشگاه های هر دورابگویید))
    2.پیش نیاز های آزمونی که باید برای این رشته بدهم چیست؟؟
    3. آیا استلزاماتی دیگری هست که باید از آن باخبر باشم؟

Junior Member

سلام
    من 17 ساله هستم معدل دیپلمم 18 و نیم الان کنکوری هستم، کلاسای دوره IELTS رو هم گذروندم فقط واسه گرفتن مدرک و دادن امتحان اقدام نکردم، شرایط مالی معمولی و نسبا متوسط به پایینی داریم
    ولی کلا علاقه مند درس هستم و زبان انگلیسی و بعضی کتاب های انگلیسی هم ترجمه کردم، رشتم تجربیه میدونم تو این سن و قبل گرفتن عمومی تقریبا غیر ممکنه ولی دانشگاهی هست که اگه بدونه علاقه مند باشی قبول کنه؟ برای رشته پزشکی؟ و اگه آره همه هزینه ها رو باید خودمون بدیم یا کمک هم میکنند مثلا بورسیه کنند برای رشته پزشکی؟ و اینکه رتبه کنکور هم تاثیر داره در پذیرش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط woko نمایش پست ها
    سلام
    من 17 ساله هستم معدل دیپلمم 18 و نیم الان کنکوری هستم، کلاسای دوره IELTS رو هم گذروندم فقط واسه گرفتن مدرک و دادن امتحان اقدام نکردم، شرایط مالی معمولی و نسبا متوسط به پایینی داریم
    ولی کلا علاقه مند درس هستم و زبان انگلیسی و بعضی کتاب های انگلیسی هم ترجمه کردم، رشتم تجربیه میدونم تو این سن و قبل گرفتن عمومی تقریبا غیر ممکنه ولی دانشگاهی هست که اگه بدونه علاقه مند باشی قبول کنه؟ برای رشته پزشکی؟ و اگه آره همه هزینه ها رو باید خودمون بدیم یا کمک هم میکنند مثلا بورسیه کنند برای رشته پزشکی؟ و اینکه رتبه کنکور هم تاثیر داره در پذیرش؟
    سلام
    در ابتدای کار خدمت شما دوست بزرگوار عرض کنم که رشته های علوم پزشکی برخلاف سایر رشته ها بورس و فاندی به معنای آنچه برای سایر رشته ها تعریف شده است،وجود ندارد.
    قبولی کنکور صرفا باعث گرفتن بورسیه نمیشود.حتی اگر رتبه یک کنکور تجربی بشید.
    شما سعی کنید اول کار ایران قبول بشید.در غیر اینصورت میتونید کالج آلمان برید والبته قبلش زبان آلمانی بلد باشید.که اونم فقط شهریه نمیدید ولی خرج زندگیتون بالاست.

در کل سعی کنید اگر بودجه کافی ندارید همین ایران قبول بشید.
    یا علی

Junior Member

با سلام
    دانشجوی ترم 6 برق شریف گرایش الکترونیک هستم. تا اینجا معدلم 17.61 بوده.
    آیلتس هم قبلا دادم و 7.5 گرفتم ولی چون تاریخ 2 سالش منقضی میشه دوباره باید امتحان بدم و میتونم بیشتر هم بیارم حتی
    مقاله ندادم هنوز
    با این تفاسیر کدام کشور رو برای فوق توصیه می کنید که هم سطح دانشگاه خوبی داشته باشه و هم اینکه فول فاند بده. تاکید خاصی هم روی آمریکا ندارم به هیچ وجه.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)