صفحه 163 از 188 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام دوستان
    من رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل در مقطع ارشد هستم
    می خواستم بدونم برای تحصیل در خارج از کشور در وهله اول کدوم قاره و سپس کدوم کشور مناسب هست ؟

از لحاظ اخذ فاند چه طور؟

نظرتون در مورد دانشگاه های کانادا چطور هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1993 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشته مهندسی مکانیک گرایش تبدیل در مقطع ارشد هستم
    می خواستم بدونم برای تحصیل در خارج از کشور در وهله اول کدوم قاره و سپس کدوم کشور مناسب هست ؟

از لحاظ اخذ فاند چه طور؟

نظرتون در مورد دانشگاه های کانادا چطور هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
    درود بر شما
    قاره امریکای شمالی گزینه ی مناسبی هستش. دانشگاه های کانادا و امریکا خوب فاند می دن.

Junior Member

با سلام
    دوستان من دانشجوی سال آخر کارشناسی حسابداری دانشگاه آزاد مشهد هستم و میخوام برای مستر اپلای کنم
    نهایت تلاشم بر این هست که تا بهمن ماه لیسانسم تموم بشه معدلم الان حدود 14ست دارم سعی میکنم بیشتر بشه
    سطح زبانم B1ه هنوز اصلا برای زبان هیچ اقدامی نکردم یعنی کلا هیچ اقدامی واسه اپلای نکردم تا الان چون نمیدونم چه کشوری میخوام برم که برای اقامت بعد از اتمام تحصیلات خوب باشه و کار هم راحتتر پیدا بشه و میخوام تا جایی که بتونم حداقل نصف هزینه تحصیلم رو فاند بگیرم و اونجا هم در کنار تحصیل بتونم کار کنم در ضمن شاید برای مستر بخوام mba بخونم اگه کارش راحتتر از حسابداری پر استرس باشه
    میخواستم اگه ممکنه کمکم کنید برای این که ببینم کدوم کشور برای پرفتن پذیرش بهتره؟ کانادا؟سوئد؟آلمان؟....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان . لطفا منو راهنمایی کنید. من از دانشگاه خوارزمی تهران (سراسری) فارغ التحصیل دارم میشم با معدل 17.38 . رشته تحصیلیم روانشناسی بالینی هست. می خوام تو این رشته در مقطع ارشد ادامه تحصیل بدم یا رشته های مرتبط مثل نوروسایکولوژی یا نوروساینس. وضع مالی خوبی ندارم برای همین یک بورسیه ی فول فاند میخوام که از روز اول بهم تعلق بگیره و کمترین هزینه رو برای فرایندش ببرم. شما چه کشورها و دانشگاه هایی رو برای من پیشنهاد می کنید؟هر کشوری باشه مهم نیست حتی ترکیه. در ضمن از نظر زبان مشکلی ندارم و میتونم نمره ی بالا تو آزمون ها بیارم. اما مقاله ندارم و اینطور که شنیدم برای کارشناسی و ارشد بحث مقاله خیلی مطرح نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مکانیک سمنان

سلام دوستان وقت همگی بخیر
    من لیسانس مکانیک دارم دانشگاه سمنان معدل 15.2 و فوق هم MBA دارم همونجا میخونم یه ترم مونده (معدل 17)، میخواستم بپرسم
    کدام کشورها برای دکتری مناسب اپلای کردن هستن ؟
    و در زمینه مرتبط با رشته ارشد چه رشته ای برای دکتری پیشنهاد میکنید ؟
    و اینکه امکان فاند گرفتن در کدام کشورها بیشتر است ؟

Junior Member

سلام از طریق پزشکی هم میشه اقدام کرد؟از طرق بورسیه دانشگاه لطفا اگر کسی میدونه شرایطشو بگه ،خیلییییی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahgolm نمایش پست ها
    سلام از طریق پزشکی هم میشه اقدام کرد؟از طرق بورسیه دانشگاه لطفا اگر کسی میدونه شرایطشو بگه ،خیلییییی ممنون
    سلام بله میشه

سلام و وقت بخیر
    من 35 سالمه و ده سال پیش از دانشگاه آزاد در رشته ی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار فارغ التحصیل شدم. نزدیک به نه سال سابقه کار دارم در زمینه ی فروش و بازرگانی در یک شرکت خارجی (واردات قطعات صنعتی)... دوست دارم در رشته data science / information systems ارشد بخونم و از این طریق بتونم مهاجرت کنم. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که بهتره کدوم کشور اقدام کنم؟ خودم امریکا مورد نظرم بود اما با توجه به شرایط اخیر شاید نشه ویزا گرفت. وضعیت مالیم هم متوسط هست ولی اخیرا از کارم اومدم بیرون و در حال حاضر بیکار هستم. مدرک زبان هم هنوز ندارم و معدل لیسانسم 15.53 هست.

Junior Member

دوستان من دانشجو کارشناسی ازاد روانشناسی هستم با توجه به این که نمره ۷ ایلتس دارم و فرانسه هم نسبتا اشنایی دارم معدلم الف (۱۷بالا)ست
    و دارم روی دوره های کاراموزیم و کمک اولیه که مدرک قابل ترجمه دارند کار‌میکنم...البته ۱ سال تا اتمام کارشناسیم مونده...میخواستم بپرسم ..
    برای چه کشور و دانشگاه ها یی اپلای کنم بهتره؟.......رشته روانشناسی)
    فاند برام مهمه .................هزینه هم برام مهمه کشور گرون نباشه
    و بورس teacher assistant چطوری میتونم دریافت کنم؟وایا این بورس از فاند دانشگاه جدا حساب میشه؟ .........ممنون میشم راهنمایی کنید

و روی چه مهارت هایی کار کنم شانس بیشتری دارم.....
    مثلا تسول ...موسیقی

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    من لیسانس بهداشت عمومی و 3 سال سابقه کار مرتبط با رشته ام دارم . قصد ادامه تحصیل دارم ولی اطلاعات کافی برای انتخاب کشور مناسب رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنید چه کشوری و چه دانشگاهی برای ادامه تحصیل در این رشته مناسب تر هستش و گذیرش راحت تری داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)