صفحه 167 از 188 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

درود
    لیسانس گرافیک دارم
    دانشگاه آزاد
    معدلم ۱۷ هست
    ۴ سال سابقه کار پیش از چاپ دارم توی لیتوگرافی
    آیا میتونم برای دانشگاه هنر برلین اقدام کنم
    در حال خوندن زبان آلمانی هستم
    اما باید مدرک زبانم رو از گوته بگیرم
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان. من تازه دکترام را گرفتم. و میخوام برای پست داک اقدام کنم یا حتی یک دکترای مجدد که ترجیح میدم تو فیلدی کمی متفاوت با فیلد قبلیم باشه تا تجربه های بیشتری بدست بیارم. مهندسی برق هستم. حتی اگر ارشد مجدد هم باشه مشکلی نیست چون اونم باز میتونم ادامه بدم. فقط میخوام کمی فیلدم که الکترونیک هست تغییر بدم و مثلا به سمت الک نوری برم یا مخابرات بی سیم و ...
    نمره زبان ندارم و مشکلم هم همینه. حالا خواستم راهنماییم کنید که آیا میشه ارشد بدون نمره زبان پذیرش بگیرم؟ کجا ها؟؟ من بخصوص سوئد هلند و آلمان مد نظرم هست. نروژ و فنلاند هم اگه ویزا بدم دوست دارم. به نطر میرسه به دلیل پذیرش تعداد بالاتر ارشد راحتتر بشه پذیرش گرفت . لطفا راهنمایی کنید برا چه مقطعی و چه دانشگاههایی میتونم اقدام کنم که نیاز به نمره زبان نباشه یا لااقل پذیرش مشروط بدن و برم اونجا زبان را اوکی کنم تا بتونم زودتر برم؟؟ ممنونم
    در ضمن متاهل هستم و میخوام با همسرم برم حتما.

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق هستم
    از دانشگاه پیام نور
    میخواستم بدونم واسه کارشناسی ارشد کدوم کشور خوبه ؟ هیچ اطلاعی از هزینه ها و شرایط دانشگاه ها ندارم
    بیشترم دلم میخواد راجب دانشگاه های کانادا و نروژ و روسیه بدونم
    ممنون میشم اطلاعاتتونو در اختیارم بذارین

Junior Member

سلام من مستر رو آموزش زبان انگلیسی خوندم
    دنبال فاند از دانشگاه های نروژ هستم برای دکترا؟ به نظراون نروژ جای مناسبی ببرای ادامه تحصیل تو این رشته است؟

Junior Member

سلام به همه دوستان کارشناس و اساتید محترم
    شرایط من به این صورته :
    وضعیت تاهل : مجرد
    مقطع تحصیلی و مدرک : سال 92 کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل 14.37 و بدون سابقه کار مرتبط
    برای مقطع ارشد می خواستم پذیرش بگیرم ولی نمیدونم کدوم کشور و چه دانشگاهی
    ممنون میشم یه کشوری که هم بورسیه میدن و هم بازار کاری مطلوبی داره با شرایط من معرفی کنین . ممنون میشم. وضعیت زبان هم متاسفانه هنوز مدرکی ندارم.

Junior Member

رشتۀ لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار – دانشگاه
    ازاد اسلامی شیراز– معدل نهایی 17.3

نمرۀ زبان : L:7.5 R:7 W:7.5 S: 7
    رزومه : موسس و مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان برنامه نویسی در پارک علم و فناوری ، مدارک با اعتبار بین المللی برنامه نویسی با آخرین تکنولوژی ها(.net) ، یک اختراع ثبت شده ی سیستم هوش مصنوعی ، بنیانگذار چند استارت اپ فعال معتبر در ایران

دوستان سلام ، وقتتون بخیر
    سوال من اینه که با توجه به رزومه ی کاری خوبم از کدوم دانشگاه های انگلیسی زبان می تونم فاند کامل بگیرم؟ و یا برای کدوم دانشگاه ها شانس بیشتری برای فاند دارم و آیا رزومه ی کاریم و مدارک معتبر برنامه نویسیم تاپ نبودن دانشگاه کارشناسیمو جبران میکنه؟ و اگر شانسم کم هست چه کار های دگ ای لازمه انجام بدم. خودم بیشتر اولویتم آمریکا و کاناداست ولی با اروپا و آسیا(دانشگا های انگلیسی زبان) مشکلی ندارم مثلا سنگاپور.
    برای فوق لیسانس یکی از گرایشهای کامپیوتر و یا مدیریت و بیزینس قصد اپلای دارم
    ممنون میشم برای انتخاب کشور و دانشگاه راهنماییم کنید. با تشکر

Junior Member

رشتۀ لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار – دانشگاه
    ازاد اسلامی شیراز– معدل نهایی 17.3

نمرۀ زبان : L:7.5 R:7 W:7.5 S: 7
    رزومه : موسس و مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان برنامه نویسی در پارک علم و فناوری ، مدارک با اعتبار بین المللی برنامه نویسی با آخرین تکنولوژی ها(.net) ، یک اختراع ثبت شده ی سیستم هوش مصنوعی ، بنیانگذار چند استارت اپ فعال معتبر در ایران

دوستان سلام ، وقتتون بخیر
    سوال من اینه که با توجه به رزومه ی کاری خوبم از کدوم دانشگاه های انگلیسی زبان می تونم فاند کامل بگیرم؟ و یا برای کدوم دانشگاه ها شانس بیشتری برای فاند دارم و آیا رزومه ی کاریم و مدارک معتبر برنامه نویسیم تاپ نبودن دانشگاه کارشناسیمو جبران میکنه؟ و اگر شانسم کم هست چه کار های دگ ای لازمه انجام بدم. خودم بیشتر اولویتم آمریکا و کاناداست ولی با اروپا و آسیا(دانشگا های انگلیسی زبان) مشکلی ندارم مثلا سنگاپور.
    برای فوق لیسانس یکی از گرایشهای کامپیوتر و یا مدیریت و بیزینس قصد اپلای دارم
    ممنون میشم برای انتخاب کشور و دانشگاه راهنماییم کنید. با تشکر

سلام دوستان من 18 سالمه و هدفم کشور کاناداس دانشگاه بریتیش کلمبیا الان دارم کاردانی میخونم انگلیسیم ایلتس دارم 8 هستش دوباره هم میتونم امتحان بدم مسئله ای نیست
    رشته ام کامپیوتره و میخوام هوش مصنوعی بخونم منتها واقعا دوست ندارم که واسه کارشناسی ارشد اقدام کنم میخواستم بدونم فاندی هستش برای کارشناسی؟ یا بدون فاند هم راهی هستش؟؟
    در ضمن دانشگاهم ازاد هستش منتها میخوام کارشناسی رو شریف بخونم و باور دارم قبول هم میشم پروژه های بیشمار کاری کامپیوتر در زمینه برنامه نویسی دارم منتها مقاله علمی ندارم سطح دانشگاه هم بسیار پایین هستش و من بخاطر اینکه خارج بودم نتونستم کنکور ثبت نام کنم ازاد ثبت نام کردم بنظورتون چیکار کنم؟ همچنین پدرم هم کاناداس پیشاپیش از کمکتون سپاسگذارم
    ویرایش توسط erwin0maleki : December 12th, 2018 در ساعت 11:06 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط erwin0maleki نمایش پست ها
    سلام دوستان من 18 سالمه و هدفم کشور کاناداس دانشگاه بریتیش کلمبیا الان دارم کاردانی میخونم انگلیسیم ایلتس دارم 8 هستش دوباره هم میتونم امتحان بدم مسئله ای نیست
    رشته ام کامپیوتره و میخوام هوش مصنوعی بخونم منتها واقعا دوست ندارم که واسه کارشناسی ارشد اقدام کنم میخواستم بدونم فاندی هستش برای کارشناسی؟ یا بدون فاند هم راهی هستش؟؟
    در ضمن دانشگاهم ازاد هستش منتها میخوام کارشناسی رو شریف بخونم و باور دارم قبول هم میشم پروژه های بیشمار کاری کامپیوتر در زمینه برنامه نویسی دارم منتها مقاله علمی ندارم سطح دانشگاه هم بسیار پایین هستش و من بخاطر اینکه خارج بودم نتونستم کنکور ثبت نام کنم ازاد ثبت نام کردم بنظورتون چیکار کنم؟ همچنین پدرم هم کاناداس پیشاپیش از کمکتون سپاسگذارم
    اگر پدرتون اقامت کانادا را داره سریعترین روش اینه که شما از طریق ایشون اقامت کانادا را بگیرید و بیایید کانادا از لیسانس شروع کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر پدرتون اقامت کانادا را داره سریعترین روش اینه که شما از طریق ایشون اقامت کانادا را بگیرید و بیایید کانادا از لیسانس شروع کنید.
    سلام سپاس از جوابتون اما یه سوالی که خیلی ذهنم رو مشغول کرده بنظرتون اگر بخوام از طریق پدرم نرم ( چون تازه رفته ظاهرا اقامتش کامل نیومده) میتونم کاردانی رو تموم کنم بعد واسه دانشگاه ترکیه در مقطع لیسانس فاند بگیرم ؟ بعد لیسانس در دانشگاه انگلیسی زبان و امریکایی ترکیه برم کانادا یا امریکا ؟ ( یا به جای ترکیه واسه لیسانس برم المان بعد برم امریکا یا کانادا) در هر صورت میخوام برم 2 کشور مد نظر منتها دیدم خیلی ها پشیمون هستند که چرا زود تر نرفتند منم الان واقعا نیاز به راهنمایی دارم ( یا اینکه ایران بمونم بخونم برم شریف یا یه دانشگاه خوب برای لیسانس)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)