صفحه 17 از 188 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member amin_rz آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

دوستان با آیلتس 5 کدوم کشورها میتونم برای لیسانس اقدام کنم ؟(معدل دیپلم 14.44) رنک دانشگاهش مهم نیست چون فقط میخوام یک مدرک بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_rz نمایش پست ها
    دوستان با آیلتس 5 کدوم کشورها میتونم برای لیسانس اقدام کنم ؟(معدل دیپلم 14.44) رنک دانشگاهش مهم نیست چون فقط میخوام یک مدرک بگیرم
    درود ،
    خیلی کلی پرسیدید . یه انگیزه ای ، هدفی ، علاقه ای ، رشته ای بگید تا بشه راهنمایی کرد .
    ضمنا این " رنک دانشگاهش مهم نیست چون فقط میخوام یک مدرک بگیرم " یعنی چی ؟!!! من درکش نمی کنم . یعنی همین جوری بری یه دانشگاه اپلای کنی ؟
    . . . . . . Never give up

Junior Member amin_rz آواتار ها

سلام حامد جان ..این جمله ی دومم بدین معنی بود که راستش من کلا درسم ضعیفه فقط میخوام یه لیسانس داشته باشم که جزو قشر بی سواد نمونم :دی به تب رشته هم هر چی آسونتر بهتر (مثلا عکاسی چطوره ؟)..قصدمم مهاجرت هستش ..از لحاظ مالی هم زیاد مشکل ندارم ..تو سوئد و کانادا هم فامیل داریم(که شاید یه پوئن مثبت باشه برام) ولی نمیدونم آیلتس 5 قبول میکنن یا نه البته از آب و هوای سوئد هم زیاد خوشم نمیاد ..کانادا هم فک نکنم آیلتس 5 قبول کنه(کلا کشوری هست که دانشگاهاش آیلتس نخوان ؟) ....خلاصه اگه مارو از بلاتکلیفی در بیاری لطف بزرگی کردی :*
    ویرایش توسط amin_rz : March 15th, 2012 در ساعت 10:54 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_rz نمایش پست ها
    سلام حامد جان ..این جمله ی دومم بدین معنی بود که راستش من کلا درسم ضعیفه فقط میخوام یه لیسانس داشته باشم که جزو قشر بی سواد نمونم :دی به تب رشته هم هر چی آسونتر بهتر (مثلا عکاسی چطوره ؟)..قصدمم مهاجرت هستش ..از لحاظ مالی هم زیاد مشکل ندارم ..تو سوئد و کانادا هم فامیل داریم(که شاید یه پوئن مثبت باشه برام) ولی نمیدونم آیلتس 5 قبول میکنن یا نه البته از آب و هوای سوئد هم زیاد خوشم نمیاد ..کانادا هم فک نکنم آیلتس 5 قبول کنه(کلا کشوری هست که دانشگاهاش آیلتس نخوان ؟) ....خلاصه اگه مارو از بلاتکلیفی در بیاری لطف بزرگی کردی :*
    درود ،
    (این احتملا بی ربط باشه به تاپیک ولی چاره ای نیست)
    پیشنهاد دوستانه و کاملا جدی :
    درس ، زبان ، مهاجرت ، رشته همه رو فعلا فراموش کن یه وقتی بگذار بشین با خودت فکر کن ببین هدفت چیه . اصلا می خوای چی کار کنی برای آیندت . یه شکلی از زندگی رو اول انتخاب کن بعــــــد خیلی راحتتر می تونی تصمیم بگیری .
    لیسانس بگیری بیسواد نباشی ؟!! لیسانس مدرکه و هیچ دلیلی برای نه تحصیلات آکادمیک داره نه تجربی
    کلا چیزی که نوشتی نشون از یه ذهن مغشوش داره ولی امیدوارم به زودی راهت رو پیدا کنی .

دوستان بین دانشگاه Chiang maiتایلند با رنک زیر 600 رشته ی مهندسی بیومدیکال ودانشگاه تکنولوژی تالین در کشور استونی رشته ی طراحی و مهندسی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟(ییخشید که در سطح کلاس کاندا و آمریکا نیستم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naniii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 21 سالمه لیسانس مهندسی تکنولوژی معماری دارم 3تا مقاله تو 3تا مجله داخلی چاپ کردم. دارم واسه ایلس می خونم فکر میکنم 7 بتونم بگیرم. چند تا مدرک فنی و حرفه ای دارم. معدل لیسانسم 15/45 هست. معدل فوق دیپلمم 14/98 هست می تونم سالی 20 میلیون تومان هزینه کنم میخواستم مستقیم واسه دکترا اقدام کنم ولی نمی دونم کدوم کشور و کدوم دانشگاه. ممنون می شم اگه بهم کمک کنین. میتونم واسه کانادا اقدام کنم؟
    دوستان خواهش می کنم کمکم کنین من خیلی سر در گمم شدیدا" نیاز به کمک دارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط naniii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 21 سالمه لیسانس مهندسی تکنولوژی معماری دارم 3تا مقاله تو 3تا مجله داخلی چاپ کردم. دارم واسه ایلس می خونم فکر میکنم 7 بتونم بگیرم. چند تا مدرک فنی و حرفه ای دارم. معدل لیسانسم 15/45 هست. معدل فوق دیپلمم 14/98 هست می تونم سالی 20 میلیون تومان هزینه کنم میخواستم مستقیم واسه دکترا اقدام کنم ولی نمی دونم کدوم کشور و کدوم دانشگاه. ممنون می شم اگه بهم کمک کنین. میتونم واسه کانادا اقدام کنم؟
    با سالی بیست میلیون کانادا بدردتون نمیخوره مگر اینکه بتونید به یک طریقی از استاد یا دانشگاه مقصد بورس بگیرید. با نرخ فعلی دلار بیست میلیون حتی برای هزینه یک سال زندگی مجردی در کانادا هم کافی نیست چه برسه به شهریه دانشگاه.

سلام من پزشک هستم میخوام واسه دکترا تغذیه اقدام کنم از کدوم کشورها میتونم فاند بگیرم؟معدلم 16.60

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh_a1984 نمایش پست ها
    سلام من پزشک هستم میخوام واسه دکترا تغذیه اقدام کنم از کدوم کشورها میتونم فاند بگیرم؟معدلم 16.60
    درود ،
    ابتدا خوش آمدید .
    ببینید برای دکتری گرفتن فاند خیلی زیاد بستگی به رزومتون داره تا کشور .
    دستاوردهاتون در ارشد (مثل تحقیق، مقاله ، پروژه،تدریس و . . .)
    حمایت اساتید معتبر از شما بابت اینکه شما فردی فعال و دانشجو در رشته خودتون هستید
    نمره های شما در لیسانس و ارشد
    و حالا پارامترهای عمومی مثل
    نمره زبان
    GRE-General (با توجه به اینکه گفتید پزشکی تحصیل کردید سابجکت ندارید شما)
    سابقه کار
    اگر دستتون پره تمرکز کنید روی آمریکا و کانادا که هم فاند راحتتر می دن هم آینده بهتری دارید (این خط آخر نظر شخصیم بود )

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirparthian نمایش پست ها
    دوستان بین دانشگاه Chiang maiتایلند با رنک زیر 600 رشته ی مهندسی بیومدیکال ودانشگاه تکنولوژی تالین در کشور استونی رشته ی طراحی و مهندسی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟(ییخشید که در سطح کلاس کاندا و آمریکا نیستم)
    امریکا و کانادا کلاس داره؟! اگر داره ایشاالله بعدها بری اونجا!
    صد در صد اروپا!! شک نکن! اما رشته هم مهمه ! ولی باز اروپا!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)