صفحه 172 از 188 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shiraz university\power engineering

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

سلام
    من دانشجوی ترم6 کارشناسی برق قدرت دانشگاه شیرازم(23سالمه) معدلمم 16 هس
    من قصدم اینه که واسه ارشد یکی از دانشگاهای دولتی تهران بخونم و واسه دکترا اقدام کنه برای یکی از کشورهای دانمارک، استرالیا یا کانادا
    از لحاظ زبان انگلیسی مشکلی ندارم مطعنم نمره 8 رو واسه ایلتس میگیرم طبق پیش بینیایی که کردم
    واسه سربازیمم میتونم معافیت پزشکی بیگیرم
    از دوستان میخوام کمک کنن که تو این مراحل باید چه کارایی انجام بدم که به راحتی بتونم اپلایی بگیرم.

پیشاپیش از کمکتون سپاسگزارم.

Junior Member

سلام
    من 38 سالمه و دکترای کارآفرینی از دانشگاه تهران با معدل 18.3 دارم و ارشد هم این رشته دانشگاه تهران با معدل 18.5 خوندم و لیسانس هم مهندسی دانشگاه صنعتی اصفهان بودم.7 تا مقاله علمی و پژوهشی و 12 تا مقاله کنفرانس بین الملی و داخلی دارم چند تا کتاب تالیفی و ترجمه هم دارم و چند سال سابقه تدریس و کارهای پژوهشی هم دارم و استاد نمونه هم انتخاب شدم .زبان انگلیسی هم خوبه. حالا میخواستم برای دکترای دوم یا ... خارج از کشور اقدام کنم تا بتونم اقامت و کار خارج از کشور داشته باشم دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید که از چه مسیری امکان پذیره و شانس برای اخذ پذیرش چطوریه .ممنون

با سلام
    من لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم و تمایل دارم که به صورت رایگان پزشکی بخونم.ممنون میشم کمکم کنید که کدوم کشورها برای من مناسبند؟

سلام، بهترین کشور برای گرفتن اقامت دائم یا پاسپورت کانادایی بعد از تحصیل دوره دکتری چه کشوری هست؟
    شنیدم کانادا این شرایط رو داره و چندسال از تحصیل دوره دکتری رو جزء اقامت محسوب میکنه و سریع تر نسبت به کشور های دیگه بعد از تحصیل اقامت دائم و پاس کانادایی رو میده.
    یعنی من 4 5 سال میرم یه کشوری دکترا میخونم به امید اقامت دائم گرفتن، کدوم کشور سریعتر میده
    بعضی کشورا میگن تازه بعد دکترا باید کلی کار کنی 5 سال دیگه بعد اقامت دائم میدن
    بعضی کشورا همون اقامت موقت دوره دانشجویی رو هم حساب میکنن و بعد یکسال از تحصیل اقامت میدن
    من دنبال کشورایی هستم که سریع اقامت دائم بگیرم

Junior Member

سلام کسی اطلاعاتی در مورد نحوه پذیریش در دانشگاه رویال اکادمی انگلستان اطلاعاتی داره ؟

Junior Member

سلام
    برای ارشد رشته مدیریت چه گرایشی رو بخوانم که برای اپلای دکتری در کانادا یا آمریکا بهتر و راحتتر باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    سلام، بهترین کشور برای گرفتن اقامت دائم یا پاسپورت کانادایی بعد از تحصیل دوره دکتری چه کشوری هست؟
    شنیدم کانادا این شرایط رو داره و چندسال از تحصیل دوره دکتری رو جزء اقامت محسوب میکنه و سریع تر نسبت به کشور های دیگه بعد از تحصیل اقامت دائم و پاس کانادایی رو میده.
    یعنی من 4 5 سال میرم یه کشوری دکترا میخونم به امید اقامت دائم گرفتن، کدوم کشور سریعتر میده
    بعضی کشورا میگن تازه بعد دکترا باید کلی کار کنی 5 سال دیگه بعد اقامت دائم میدن
    بعضی کشورا همون اقامت موقت دوره دانشجویی رو هم حساب میکنن و بعد یکسال از تحصیل اقامت میدن
    من دنبال کشورایی هستم که سریع اقامت دائم بگیرم
    سوید رو بررسی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط star79 نمایش پست ها
    سلام
    من 38 سالمه و دکترای کارآفرینی از دانشگاه تهران با معدل 18.3 دارم و ارشد هم این رشته دانشگاه تهران با معدل 18.5 خوندم و لیسانس هم مهندسی دانشگاه صنعتی اصفهان بودم.7 تا مقاله علمی و پژوهشی و 12 تا مقاله کنفرانس بین الملی و داخلی دارم چند تا کتاب تالیفی و ترجمه هم دارم و چند سال سابقه تدریس و کارهای پژوهشی هم دارم و استاد نمونه هم انتخاب شدم .زبان انگلیسی هم خوبه. حالا میخواستم برای دکترای دوم یا ... خارج از کشور اقدام کنم تا بتونم اقامت و کار خارج از کشور داشته باشم دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنید که از چه مسیری امکان پذیره و شانس برای اخذ پذیرش چطوریه .ممنون
    دکتری مجدد خیلی make sense نمی کنه برای استادی که می خواین براش کار کنین. به فکر پست داک باشین به نظرم.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط MasoudK1997 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم6 کارشناسی برق قدرت دانشگاه شیرازم(23سالمه) معدلمم 16 هس
    من قصدم اینه که واسه ارشد یکی از دانشگاهای دولتی تهران بخونم و واسه دکترا اقدام کنه برای یکی از کشورهای دانمارک، استرالیا یا کانادا
    از لحاظ زبان انگلیسی مشکلی ندارم مطعنم نمره 8 رو واسه ایلتس میگیرم طبق پیش بینیایی که کردم
    واسه سربازیمم میتونم معافیت پزشکی بیگیرم
    از دوستان میخوام کمک کنن که تو این مراحل باید چه کارایی انجام بدم که به راحتی بتونم اپلایی بگیرم.

پیشاپیش از کمکتون سپاسگزارم.
    شما دو تا کار کنین
    1- بخونین حتما ارشد دانشگاه خوب داخلی قبول شین
    2- سعی کنین پروژه کارشناسی تون یجوری شه یه مقاله ISI دربیاد شاید شانس برای ارشد فاند دار کانادا هم داشته باشین.

موفق باشین.

سلام, وقتتون بخیر
    من یه دختر 18 ساله هستم که دیپلم تجربی دارم با معدل 18.37, قصدم تحصیل تو مقطع دندون پزشکی هستش ولی نمیدونم چه کشوری بهتره انتخابش کنم! از نظر مالی مشکلی نداریم, میتونن ساپورتم کنن, زبان اینگلیسیم خوبه, زبان دیگه ای هم میتونم یاد بگیرم. کلا واسه رفتن و تحصیل توی یه کشور دیگه اطلاعات کافی ندارم و نمیدونم چجوری باید اقدام کنم برای پذیرش... ممنون میشم راهنمایی کنید 💕

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)