صفحه 19 از 188 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام . من فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی کارشناسی ارشد از دانشگاه ازاد با معدل 17 هستم . آیلتس 6.5 دارم . 2 سال سابقه کار مدیریتی . 5 مقاله ISI و چند تا مقاله همایشی و غیر ISI . بهترین کشور اروپایی که می تونم اقدام کنم چه کشوریه ؟ آلمان یا اتریش خوبه ؟

سلام . آیا آلمان پذیرش دکتری به زبان انگلیسی می ده ؟ شرایطه ویزاش چطوره ؟ ( ممنون از راهنمائیتون)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_bahar نمایش پست ها
    سلام . آیا آلمان پذیرش دکتری به زبان انگلیسی می ده ؟ شرایطه ویزاش چطوره ؟ ( ممنون از راهنمائیتون)
    درود ،
    بله ، چرا نده . لطفا اول این سایت رو چک کنید :
    http://www.daad.de/deutschland/index.en.html
    . . . . . . Never give up

Junior Member lmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)

سلام
    چه خوب که کسانی اینجا هستند که بی منت دیگران رو برای رسیدن به هدفشون راهنمایی میکنند..

من 28 سالمه ، مهندسی کامپیوتر از پیام نور مرکز اصفهان با معدل 15:50 و حدود 7 سال سابقه کار مرتبط ،با بیمه دارم.
    ترجیح میدم رشته ی "روانشناسی" رو برای ارشد پذیرش بگیرم اما در واقع خیلی برام فرقی نمیکنه آی تی بخونم یا روانشناسی (چون در هر حال روانشناسی رو ادامه خواهم داد)
    مدرک زبان و مدارک بین المللی مایکروسافت و سیسکو و .. ندارم !

چه کشوری راحت ترین شرایط برای پذیرش رو داره !؟
    فرانسه برای علوم انسانی پذیرش میده ؟
    تاجیکستان چطوره ؟؟

پیشاپیش ممنون از همه
    "دلاورترین کسان هم در میان ما ، کمتر دل ِ آن چیزی را دارد که براستی میداند . "

" نیـــچه "

نقل قول نوشته اصلی توسط lmousavi نمایش پست ها
    سلام
    چه خوب که کسانی اینجا هستند که بی منت دیگران رو برای رسیدن به هدفشون راهنمایی میکنند..

من 28 سالمه ، مهندسی کامپیوتر از پیام نور مرکز اصفهان با معدل 15:50 و حدود 7 سال سابقه کار مرتبط ،با بیمه دارم.
    ترجیح میدم رشته ی "روانشناسی" رو برای ارشد پذیرش بگیرم اما در واقع خیلی برام فرقی نمیکنه آی تی بخونم یا روانشناسی (چون در هر حال روانشناسی رو ادامه خواهم داد)

تاجیکستان چطوره ؟؟

پیشاپیش ممنون از همه
    درود ،
    هر کشوری شرایط خاص خودش رو داره و تقریبا یه سری موانع همشون دارن .
    فرانسه بهتره به زبان فرانسه مسلط باشید ، ضمنا تاجیکستان کجا فرانسه کجا .
    زبان خیلی مهمه (نمره ای که می یارید) آیلتس ، تافل ، یا حالا امتحان برای فرانسه ، آلمانی و ....
    معدل و سابقتون خوبه .
    فقط شما فروم مربوط به کشورها رو بخونید + یه تحقیقی بین دوستان داخل و خارج از کشور انجام بدید ، ببینید کدوم رو از لحاظ فرهنگی ، مالی ، موقعیش ، حتی آب و هوا ( من دوستم از مالزی بابت آب و هوا شاکی بود شدید) می پسندید بعد از بچه های مربوط به فروم همون کشور یا کشورها بخواید راهنماییتون کنند.
    . . . . . . Never give up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidiza28 نمایش پست ها
    پیشنهاد خودتون چیه؟استرالیا یا آمریکا چی؟کشورهای اروپایی؟
    اگه پولشو داری خب آمریکا بهتره
    ولی در غیر اینصورت میتونی رو کشورای اروپایی رو آلمان حساب باز کنی خوب پذیرش میده ولی تو مقطع لیسانس حتما باید آلمانی بلد باشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط lmousavi نمایش پست ها
    سلام

تاجیکستان چطوره ؟؟

پیشاپیش ممنون از همه
    فرانسه یه خورده تو دادن پذیرش سخت گیره

Junior Member

سلام دوستان من میخوام برای دانشگاه های نروژ اقدام کنم رشته خودم(( مهندسی شیمی گرایش فراوری و انتقال گاز هست)) با معدل 15.88 از دانشگاه علوم حقیقات خواستم بدونم اگه برای نروژ اقدام کنم شانسی دارم البته هزینه تحصیل رو پرداخت میکنم مدرک ایلتس هنوز ندارم ولی به سرعت میگیرم و اینکه خالم هم 12 ساله اونجا ساکنه این برای من پوئن مثبت در قبولی به حساب میاد یا تاثیری نداره

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط K2P نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای دانشگاه های نروژ اقدام کنم رشته خودم(( مهندسی شیمی گرایش فراوری و انتقال گاز هست)) با معدل 15.88 از دانشگاه علوم حقیقات خواستم بدونم اگه برای نروژ اقدام کنم شانسی دارم البته هزینه تحصیل رو پرداخت میکنم مدرک ایلتس هنوز ندارم ولی به سرعت میگیرم و اینکه خالم هم 12 ساله اونجا ساکنه این برای من پوئن مثبت در قبولی به حساب میاد یا تاثیری نداره
    روی رشتتون تو نروژ خیلی خوب کار میشه! اصن متخصص همین رشته هستن.
    معدلتون ممکنه مشکل ساز بشه! ایلتس رو حتما تا اخر تابستون بگیرین. دانشگاهای نروژ یه سری بررسی کلی دارن که لازمه اوایل پاییز یه فرم کلی رو پر کنید بعدش اگر شرایطتون خوب باشه و این مرحله قبول بشید که حتما میشید بهتون میگن که مدارکتون رو براشون پست کنید. هزینه تحصیل برای ارشد هم حتما باید خودتون بدین چون بورس ندارن معمولا که میشه حدود ماهی 1 میلیون تومن هزینه زندگی و شهریه هم که ندارن فعلا. برای دانشگاه که اهمیتی نداره اشنا دارین یا نه اما موقع گرفتن ویزا سفارت ممکنه ازتون بخواد که یه مدرکی بدین که بعد از اتمام تحصیلات به کشورتون برمیگردین ( در مورد نروژ نمیدونم که میخواد یا نه اما خیلی از کشورها میخوان) اونجا اصلا نباید بگین که اشنا دارین چون خیلی راحت باعث دردسر میشه!!
    موفق باشین
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری! هستم . راستیش می خوام برم خارج ) کشورش اصلا مهم نیس (فقط آسیایی-آفریقایی) نباشه. همین. زبانم خوبه ، می تونم نمره ی بالا بیارم.فقط پول ندارم همین، رشته هایی مثه همین مکانیک یا علوم انسانی (فلسفه، جامعه شناسی ، روان شناسی و ... )... مقاله اینام ندارم. معدلم هم جالب نیست
    چنین چیزی شدنیه ؟ راهکار شما چیه ؟ چه پیشنهادی برای من دارید بعنوان برادر کوچیکترتون ؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)