صفحه 21 از 188 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام به دوستان
    مبا توجه به معدل 17 ارشد زبان 95 مقاله 3 خارجی
    هدفم از اپلای 1- در مدت تحصیل از نظر مالی شرایط خوبی داشته باشم 2- پس از فارغ التحصیلی همونجا بمونم
    حالا با توجه به دو موضوع بالا کدوم کشور یا دانشگاهی رو پیشنهاد میدین؟
    رتبه دانشگاه برام مهم نیس
    با توجه به مطالبی که تو فروم بود گویی میزان بورسیه در اروپا بیشتراز آمریکاس
    اگر اینجا مناسب برای این سوال نیس فروم مربوطه رو معرفی کنین

Junior Member

سلام دوستان.من مهندسی معماری دارم با معدل بالای هفده.برای آیلتس هم مشکلی ندارم و به زودی امتحان میدم.ممنون میشک اگه راهنمایی کنید که با توجه به رشتم کدوم کشور و دانشگاه مناسب تره و پذیرش میده.2- آیا دانشگاهی هم هست که کمک هزینه بده؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member

کسی سایتی را میشناسه که اطلاعات دانشگاهها با کرسهایی که دارن داخلش باشه؟ که موقعی گشتن بشه راحت آنها را پیدا کرد؟

Junior Member melakat آواتار ها

سلام عزیزان من سوالم خیلی فوریه,خواهش می کنم کمکم کنید:
    من لیسانس نرم افزار از دانشگاه پیام نور دارم با معدل 14.02
    مدرک زبان ندارم ولی دوره های آیلتس موسسه ی آفرینش رو تا آخر رفتم (امتحان آیلتس رو به این خاطر شرکت نکردم چون دلار کشیده بالا متاسفانه )
    دنبال دانشگاه هایی می گردم (برای ارشد) که هزینه تحصیلشون یا رایگان باشه یا خیلی کم باشه,و از همه مهمتر هم از نظر وزارت علوم و هم از نظر دانشگاه های جهانی معتبر باشه,
    یه موسسه رفتم برا مشاوره,که جواهر لعل نهرو مال حیدر آباد رو پیشنهاد داد,با این وضع دلار از هزینه هاش اطلاع دقیقی ندارم(در ضمن از هندوستان تعاریف خوبی نمی کنن)
    حتی الامکان می خوام برای کشور های اروپایی اقدام کنم,ممنون میشم دوستان مطلع راهنماییم کنن.
    در مورد هزینه ای که می تونم بکنم میتونم بگم که در حد ارشد دانشگاه آزاد خودمون (ایران)می تونم هزینه کنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط melakat نمایش پست ها
    سلام عزیزان من سوالم خیلی فوریه,خواهش می کنم کمکم کنید:
    من لیسانس نرم افزار از دانشگاه پیام نور دارم با معدل 14.02
    مدرک زبان ندارم ولی دوره های آیلتس موسسه ی آفرینش رو تا آخر رفتم (امتحان آیلتس رو به این خاطر شرکت نکردم چون دلار کشیده بالا متاسفانه )
    دنبال دانشگاه هایی می گردم (برای ارشد) که هزینه تحصیلشون یا رایگان باشه یا خیلی کم باشه,و از همه مهمتر هم از نظر وزارت علوم و هم از نظر دانشگاه های جهانی معتبر باشه,
    یه موسسه رفتم برا مشاوره,که جواهر لعل نهرو مال حیدر آباد رو پیشنهاد داد,با این وضع دلار از هزینه هاش اطلاع دقیقی ندارم(در ضمن از هندوستان تعاریف خوبی نمی کنن)
    حتی الامکان می خوام برای کشور های اروپایی اقدام کنم,ممنون میشم دوستان مطلع راهنماییم کنن.
    در مورد هزینه ای که می تونم بکنم میتونم بگم که در حد ارشد دانشگاه آزاد خودمون (ایران)می تونم هزینه کنم.
    دوست عزیز.
    الان بهترین کشورهای اروپایی هزینه بسیار بالایی برای تحصیل اخذ می کنند ضمناً برای کشورهای رایگان هم تقاضا زیاد و بهترین معدل و نمره زبان براساس رزومه قوی دستچین میشه. به نظرم شما اگر همچین هزینه ای دارید همون ایران تلاش کنید که با رزومه قوی برای دکتری با فاند اقدام نمایید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad63 نمایش پست ها
    کسی سایتی را میشناسه که اطلاعات دانشگاهها با کرسهایی که دارن داخلش باشه؟ که موقعی گشتن بشه راحت آنها را پیدا کرد؟
    منظور از کورس چیه؟؟ شما به هر حال باید لینک دروس ارائه شده رو از طریق دپارتمان پیدا کنید البته همه کشورها هم این راه را باز نگذاشته اند.
    البته نمیدونم منظور شما از وب سایت برای کدام کشور می باشد؟!!!

Junior Member melakat آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    الان بهترین کشورهای اروپایی هزینه بسیار بالایی برای تحصیل اخذ می کنند ضمناً برای کشورهای رایگان هم تقاضا زیاد و بهترین معدل و نمره زبان براساس رزومه قوی دستچین میشه. به نظرم شما اگر همچین هزینه ای دارید همون ایران تلاش کنید که با رزومه قوی برای دکتری با فاند اقدام نمایید.
    با تشکر از پاسختون,
    یه موسسه (از موسسات مجاز وزارت علوم)گفت ما می تونیم پذیرشتون رو از هندوستان (جواهر لعل نهرو (حیدر آباد)) بگیریم,به نظر شما در رشته ی نرم افزار این دانشگاه می ارزه آدم بره؟بعد از فارغ التحصیلی از این دانشگاه,آدم میتونه به پذیرش از دانشگاههای آمریکا امیدوار باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط melakat نمایش پست ها
    با تشکر از پاسختون,
    یه موسسه (از موسسات مجاز وزارت علوم)گفت ما می تونیم پذیرشتون رو از هندوستان (جواهر لعل نهرو (حیدر آباد)) بگیریم,به نظر شما در رشته ی نرم افزار این دانشگاه می ارزه آدم بره؟بعد از فارغ التحصیلی از این دانشگاه,آدم میتونه به پذیرش از دانشگاههای آمریکا امیدوار باشه؟
    دوست عزیز.
    من از دانشگاههای هند اطلاعی ندارم. اما فقط میدونم که در هند تنها 2 رشته ارزش خواندن داره. 1- نرم افزار 2- پزشکی
    بنابراین به نظرم هند برای رشته شما خوبه. اما باید بدونید تعریف هند در مقایسه با اروپا بسیار متفاوت است. خدای نکرده تو ذوق شما نخوره. (منظورم زندگی و امکانات شهر نشینی و فرهنگ اجتماعی )

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط MASOUD71575 نمایش پست ها
    با سلام من دانشچوی رشته مهندسی برق قدرت دانشگاه آزادم چه جوری باید اقدام کنم برای تحصیل از طریق سایت دانشگاه مورد غلاقه یا روش دیگه ای لطفا منو راهنمایی کنید
    ببین اول خوب شما یه تحقیق کلی می کنی در مورد اینکه کدام دانشگاها و استادها روی موضوع شما کار کردن من که می گم موضوع شما برای اینکه شما اول حتما در رشته ای که هستید اول نمرات خوبی در درسهای خاصی گرفتید و بعد در راستای اون درسها و موضوعات پایان نامه برداشید و بعد در راستای اون موضوع مثلا مقاله دادید و در بازار کار بر اساس اون موضوعات مثلا کار کردید بعد ترجیحا در درسهایی که مربوط به حوزه علاقتون هست نمره خوب تری گرفتید و ترجیحا از همون استادهای دروس مرتبط با تحقیق و علاقتون توصیه نامه گرفتید و sop نوشتید. این مراحل چیزی نیستند که شما اول استادها رو پیدا کنید بعد بر اساس علایق استادها تمام مراحل بالا رو از لیسانس یا فوق دوباره طی کنید! به هر حال برای جلب نظر استاد شما نیاز به مدارکی داری که نشون بدی یه شبه علاقه به کار کردن با این استاد رو پیدا نکردی و واقعا به کار این استاد علاقه مندی و مدتهاست درگیر چنین موضوعی هست، آنچه مهم هست اثبات این علاقه مندی هست حالا به هر طریقی که می شه.

مثلا حوزه مورد علاقه کلی من زیر مجموعه ای هست چه می دونم مثلا از هنر یونان، من اول می رم تو بخش graduate دپارتمان هنر هر دانشگاهی بعد می رم روی گزینه Faculty member یا people که Faculty member ها رو پیدا کنم در اکثر موارد شما وقتی این صفحه رو از هر رشته ای و هر دانشگاهی باز می کنید جلوی اسم بعضی می نویسه (Graduate Director(coordinator یا Undergraduate Director یا Head Department یا Chair Department گاهی هم وقتی می رید تو وب سایت تک تک اساتید عناوینشون رو اونجا می نویسه، خلاصه بعد از یه گشت و گذار در وب سایت تمام استادها دستم می یاد که این دانشکده بیشتر رو چی کار می کنه مثلا استادی که نوشته تخصص هنر باستان روم من بهش کاری ندارم بعد وقتی یکی رو پیدا کردم که نوشته هنر یونان من به خودش زود ایمیل نمی زنم اول من به Graduate Director ایمیل می زنم و ریز علاقه ام رو تو هنر یونان توضیح می دم چون هنر یونان هزارون زیر شاخه داره، همیشه بعد از حد اکثر 4 روز Graduate Director جواب من رو می ده که بله فلانی تو دانشکده ما خوبه و برای حالت بین رشته ای حوزه علاقه شما فلانی و فلانی هم در دپارتمانهای دیگه خوبن بهشون ایمیل بزن یا می گن نه فلانی درسته که هنر یونان هست ولی فقط روی هنر یونانی های ساکن کانادا کار می کنه حالا اگه می خوایی بهش ایمیل بزن که من هم بسته به شرایط یا می زنم در این حالت یا نه، ولی وقتی می گه فلانی خوبه من در متن ایمیلم می نویسم پیرو صحبتم با Graduate Director ایشون شما رو به من معرفی کرد می شه لطفا یه نگاه به رزومه و مقاله من بندازید و اگه اشکال نداره شما رو به عنوان استاد راهنمای احتمالیم در sop یاد کنم همان طور که می بینید مقاله اخیر من مثلا هنر یونان از منظر اسطوره شناسی هست و پایان نامه من مثلا بررسی الگوهای مشترک بین یونان و ایران در دوران فلانه که اتفاقا شما در مورد الگوهای دوران فلان کتاب نوشتید!! . چون برای رشته هایی مثل ما در آمریکا و کانادا شما باید یه دورنمایی از آنچه که می خواهید در آینده به عنوان موضوع پایان نامه بردارید رو باید الان بگید، خوب اون طرف هم تا الان که در کمال مهربونی ایمیل منو خونده و می گه باشه من رو به عنوان استاد راهنمای اولیه بنویس.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad63 نمایش پست ها
    اینو یه سر بزن : www.4icu.org

و اینکه
    برای رشته هنر در آمریکای شمالیبه این سایت سر بزنید
    http://www.collegeart.org/directories/

The College Art Association یک موسسه معتبر هست که اطلاعاتی بسیار کامل و جامع در مورد تمام رشته های هنری ارائه شده در دانشگاهای آمریکای شمالی رو در کتابی که در آدرس بالا اومده چاپ کرده من خودم از همون سایت بالا یه جایی رو پیدا کردم که می شد بدون خریدن کتاب توش سرچ کرد ولی الان هرچی گشتم پیدا نکردم شما بگردید شاید تونستید پیدا کنید. این سایت اطلاعات رشته ها و گرایشها و فاندها رو هم داره در مورد رشته هنر حالا فکر کنم اگه بگردید چنین منبع خوبی برای رشته های دیگه هم پیداکنید.
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)