صفحه 23 از 188 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    اگر از گراند اکول ها در فرانسه پذیرش بگیرید کلا فاند همراهشون هست و گزینه بدون فاند ندارند در اکثر موراد اما در یونیور سیتی ها خیر هزینه ای بابت شهریه نمیگیرند اما زندگی با خودتونه.
    چند درصد اطمینان داری این حرفتو؟ من چند تا رو گشتم.هیچ کدام حرفی نزده بودن از این که فاد همراش هست .الان ecole polytechnique هم گراند اکول حساب میشه دیگه؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    چند درصد اطمینان داری این حرفتو؟ من چند تا رو گشتم.هیچ کدام حرفی نزده بودن از این که فاد همراش هست .الان ecole polytechnique هم گراند اکول حساب میشه دیگه؟
    البته شما قید هایی رو که ذکر کردم هم در نظر بگیرید یعنی همون زبان و رزومه و ......

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من شرایطم به صورت زیر هست:
    لیسانس عمران دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات فارس
    معدل:16.75
    TOEFL PBT:610
    میخواستم بدونم با این شرایط از چه دانشگاهی با چه رنکی اقدام کنم؟
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_kp نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من شرایطم به صورت زیر هست:
    لیسانس عمران دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات فارس
    معدل:16.75
    TOEFL PBT:610
    میخواستم بدونم با این شرایط از چه دانشگاهی با چه رنکی اقدام کنم؟
    ممنون از راهنماییتون
    دروود.
    بله شانستون برای اروپا خوبه. برای نروژ و فنلاند و اتریش و المان شانستون مناسب هست. این کشورها در دانشگاههای عمران حرف خوبی برای گفتن دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    بله شانستون برای اروپا خوبه. برای نروژ و فنلاند و اتریش و المان شانستون مناسب هست. این کشورها در دانشگاههای عمران حرف خوبی برای گفتن دارند.
    ممنون از راهنماییتون.
    من تو نروژ و فنلاند و اتریش 2 تا دانشگاه پیدا کردم که عمران گرایش سازه و انگلیسی درس بدن.
    اون که تو نروژ بود رنکش بالای 4000 بود و دانشگاه وین اتریش هم یه مدرکی میخوان که شما فوق تو ایران قبول شدین که من ندارم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_kp نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    من تو نروژ و فنلاند و اتریش 2 تا دانشگاه پیدا کردم که عمران گرایش سازه و انگلیسی درس بدن.
    اون که تو نروژ بود رنکش بالای 4000 بود و دانشگاه وین اتریش هم یه مدرکی میخوان که شما فوق تو ایران قبول شدین که من ندارم.
    مورد دوم در مورد اتریش تا اونجا که اطلاع دارم هنوز قابل حله!!! اگر بتونید نامه ای مبنی بر عدم منع تحصیلی از طرف وزارت علوم یا سازمان مرکزی دانشگاه ازاد صادر میشه بگیرید مشکلی وجود نخواهد داشت.
    به نظرم برای این بحث به تاپیک اتریش مراجعه نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت جهانگردی

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    کی گفته وجود نداره عزیزم.
    برای مستر اگر از گراند اکول ها فرانسه پذیرش بگیرند ماهیانه 1000 یورو دریافت میکنند.
    اما شرطش همین زبان و رزومه خوب هست.
    میشه یکم بیشتر برام توضیح بدید !؟ یه دانشگاه بهم معرفی میشه بکنید
    ممنون از اینکه بهم اطلاع دادید

Junior Member marmariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    هزینه ی مناسب از نظر شما چیه؟ مثلا سالی 5 میلیون؟ سالی 20 میلیون؟ و یا ایشالله انقدر وضعتون خوب که سالی 100 میلیون هم مناسب باشه براتون؟شما ابتا باید این مساله رو توجیح کنین.
    در هر صورت با این وضع یورو خیلی بعید کمتر از سالی 20 میلیون جایی رو بشه پیدا کرد. در حال حاضر ارزان ترین کشورهای ارو
    ای غربی فرانسه و المان هستند که شهریه ندارند و یا کم دارند و هزینه ی زندگی هم نسبتا پایین تر.
    اگر خیلی براتون مهم نیست میشه رو روسیه هم حساب کرد
    خب به نظرم سالی صد میلیون هزینه ی مناسبی نیس در واقع ! ینی اگه بخوام سالی صد میلیون هزینه کنم که دیگه نمیگم هزینه مناسب !
    مرسی از راهنماییتون . من بیشتر نظرم از هزینه ی مناسب اینه که بتونم هزینه تحصیل و زندگی رو خودم از طریق کار توی همون کشور پرداخت کنم . و البته یه مقدار کم ساپورت از ایران .
    درباره دانشگاه های رایگان فرانسه هم اطلاعاتی نداشتم ، اگر دانشگاه خاصی رو سراغ دارید میشه معرفی کنید ؟

مرسی
    خنـــــک آن دم کــه نشیــــنیم در ایــــــــوان مـن و تــــو
    به دو نــــقش و به دو صـــورت به یکی جـــــان من و تو

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marmariii نمایش پست ها
    خب به نظرم سالی صد میلیون هزینه ی مناسبی نیس در واقع ! ینی اگه بخوام سالی صد میلیون هزینه کنم که دیگه نمیگم هزینه مناسب !
    مرسی از راهنماییتون . من بیشتر نظرم از هزینه ی مناسب اینه که بتونم هزینه تحصیل و زندگی رو خودم از طریق کار توی همون کشور پرداخت کنم . و البته یه مقدار کم ساپورت از ایران .
    درباره دانشگاه های رایگان فرانسه هم اطلاعاتی نداشتم ، اگر دانشگاه خاصی رو سراغ دارید میشه معرفی کنید ؟

مرسی
    رشته های فرانسوی زبان عموما شهریه ندارند و یا خیلی خیلی مختصر.اما دانشگاه های انگلیسی زبانی هم پیدا میشن که شهریه پایینی دارند.میتونین از سایت campusfrance.org استفاده کنین.
    در مورد کار هم بگم زیاد امیدوار نباشین.یه خورده شاید سخت باشه با این فکر برین جلو که اونجا کار میکنم و خرجمو در میارم
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من کارشناس زیست شناسی دانشگاه آزاد تهران مرکز با معدل 16.2
    نمره آیلتس 6.5
    راستش مقاله ای هم ندارم متاسفانه
    در حال حاضر دانشجوی ارشد دانشگاه تربیت معلم هستم، 2 تا سوال دارم:
    1. اگر بخوام مجددا برای مستر پذیرش بگیرم ،امکانش هست یا نه؟
    2. اصلا با این وضعیت شانسی برای گرفتن پذیرش دارم ؟؟کدوم دانشگاه ها؟؟
    با سپاس فراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)