صفحه 26 از 188 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط etud نمایش پست ها
    با سلام و بدون مقدمه:
    200 میلیون تومن سرمایه دارم و تا سال 93 طول میکشه که کارشناسی نرم افزار رو از ایران بگیرم و قصد دارم برای ارشد mba بخونم.
    میخوام برای کشوری اقدام کنم که سود بانک هاش در حدی باشه که با سپرده گذاری در اون کشور مخارج دانشگاه و زندگی رو جبران کنه، آیا بین کشورهای اروپایی گزینه مناسبی وجود داره؟
    اگه میشه راهنمایی کنید
    خیر هیچ کشور اروپایی به این شکل نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    1- با توجه به رشته اره اما به سختييييي....بستگي به قاره و كشورش داره....براي استراليا و كانادا راحت تر ميتونيد.
    2- خير//// در مقطع مستر با مدرك مجازي و بدون مقاله و نمره زبان بالا فكر گرفتن فاند رو هم نكنيد.....البته براي PHD شرايط فرق خواهد كرد.
    3- الان سال 2013 با اين همه بحران بايد بگم بسيييار كار سختيست...شما هر كشوري كه بري حداقل يه سل طول ميكشه تا زندگيت روي روال بيوفته پس حداقل براي سال اول بيخيال كار بشو.

مدرك زبانتو هرچه زودتر بگير.

البته من برات به ترتيب اينا رو پيشنهاد ميدم:
    1- آلمان
    2- اتريش
    3- فنلاند
    4- سوئد
    5- استوني
    6- چين
    7- كره جنوبي
    پس نظر شما اینه اول مدرک زبان رو بگیرم بعد به لیست کشور های اشاره شده فکر کنم ( در ضمن من بیشتر از تحصیل به کار فکر میکنم تحصیل هم نشد نشد کار به نظرم مهم تره )

یک سوال من چون هیچ ساپورتی از ایران ندارم چه چیز هایی باید در خودم داشته باشم تا بتونم مهاجرت کنم ؟ مثلا پول ؟ چقدر پول ؟
    کتابخوان دستگاهیست با صفحه نمایش مخصوص برای مطالعه کتاب های الکترونیکی
    انجمن کتابخوان

Junior Member

سلام. 27 سالمه. کارشناسی ارشد فیزیک نظری دارم. لیسانس فیزیک حالت جامد خوندم. هر دو دانشگاه گیلان و هر دو روزانه. میخواستم بدونم برای رشته فیزیک برای phd چه کشورهایی رو میتونم انتخاب کنم که هزینه کمتری داشته باشند، راحت تر پذیرش بدن، ویزا گرفتن آسون تر باشه و به نسبت معتبر هم باشند؟ ضمنا یک سوال دیگه هم داشتم: علاقه به تحصیل در رشته Journalism دارم. قصد خوندن آرت داشتم که فهمیدم خیلی پیش زمینه میخواد. شرایط تحصیل در Journalism با گرایش هنر چطوره؟ هم لیسانس هم ارشد؟ از لحاظ زبان و فاند و کشورها و هزینه و غیره. مدرک زبان ندارم اما زبان انگلیسی ام در حدود آیلتس 7 است.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط pesare1404 نمایش پست ها
    پس نظر شما اینه اول مدرک زبان رو بگیرم بعد به لیست کشور های اشاره شده فکر کنم ( در ضمن من بیشتر از تحصیل به کار فکر میکنم تحصیل هم نشد نشد کار به نظرم مهم تره )

یک سوال من چون هیچ ساپورتی از ایران ندارم چه چیز هایی باید در خودم داشته باشم تا بتونم مهاجرت کنم ؟ مثلا پول ؟ چقدر پول ؟
    اولا بايد اينو بدوني كه فعلا امكان رفتن به يك كشور خارجي براي كار وجود نداره مگه اين كه يه شركت يا موسسه يا كارفرما برات دعوتنامه بده و اسپانسرت بشه.
    ثانيا
    پروسه مهاجرت براي ما به كشورهاي كانادا، استراليا ، نيوزلند و شيلي به عنوان نيروي كار ماهر با سابقه كار مرتبط و كافي و نمره زبان ،امكانپذير هستش. ضمن اينكه به هر كشور ديگه در دنيا ميتوني مهاجرت كني از طريق سرمايه گذاري(ازجمله همين 4 تا كشور) كه پول خيلي تپلي ميخواد ...صحبت حداقل از مبالغ چند صد ميليون توماني هستش(تازه براي كشورهاي كوچكي مثل مالت و ليتواني و....)....
    پس بهترين و تنهاترين راه رفتن براي تحصيله.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdankm نمایش پست ها
    سلام. 27 سالمه. کارشناسی ارشد فیزیک نظری دارم. لیسانس فیزیک حالت جامد خوندم. هر دو دانشگاه گیلان و هر دو روزانه. میخواستم بدونم برای رشته فیزیک برای phd چه کشورهایی رو میتونم انتخاب کنم که هزینه کمتری داشته باشند، راحت تر پذیرش بدن، ویزا گرفتن آسون تر باشه و به نسبت معتبر هم باشند؟ ضمنا یک سوال دیگه هم داشتم: علاقه به تحصیل در رشته Journalism دارم. قصد خوندن آرت داشتم که فهمیدم خیلی پیش زمینه میخواد. شرایط تحصیل در Journalism با گرایش هنر چطوره؟ هم لیسانس هم ارشد؟ از لحاظ زبان و فاند و کشورها و هزینه و غیره. مدرک زبان ندارم اما زبان انگلیسی ام در حدود آیلتس 7 است.
    براي اينكه يه ليسانس يا يا مستر ديگه رو بخواي شروع كني، براي گرفتن ويزا به مشكل ميخوري(مخصوصا تو اروپا).
    براي فيزيك جاييكه نسبتا هزينه خوب باشه، مدرك زبان نخواد، ويزاش مطمئن باشه من كشور چين رو بهتون معرفي ميكنم. ضمن اينكه براي اروپا ميتوني روي اتريش و فنلاند حساب باز كني اما با مدرك زبان.
    کربلایم آرزوست...

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

اگه بخوام برم تو یه کشوره اروپایی واسه دکترت مدیریت و بعدش بخوام بمونم تو کدوم کشورها امکان کار به زبون انگلیسی هست 10 تا رو رتبه بندی کنید

Banned
    رشته و دانشگاه
    مدیریت دانشگاه آزاد

به طور دقیق در کدام کشور های اروپایی تحصیل در مقطع دکترا شغل محصوب می شود؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    اگه بخوام برم تو یه کشوره اروپایی واسه دکترت مدیریت و بعدش بخوام بمونم تو کدوم کشورها امکان کار به زبون انگلیسی هست 10 تا رو رتبه بندی کنید
    دوست عزيز
    به زبون انگليسي محدود به چندتا كشور مثل انگليس اسكاتلند ولز ايرلندهاي شمالي و جنوبي مي شويد.
    در كشورهاي ديگه مثل المان و سوييس و فرانسه...... شركت هاي بين المللي اي وجود دارند كه نياز به كارمند هاي انگليسي زبان دارند كه براي استخدام در اين شركت ها كه در اكثر كشورهاي بزرگ اروپايي رزومه خيلي قوي اي داشته باشيد....مثلا نمايندگي شركت اپل در فرانسه حتما در قسمتي نيازمند مديري است كه هم انگليسي بلد باشه هم فرانسوي...
    براي مديريت ماركتينگ كه دانستن چند زبان جزو شرايط اوليه هستش!!!
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

زبانم خوبه مشکلی برای زبان تا آیلتس تا 7.5 و تافل معادل ندارم. ممنون از جوابتون. مشکلاتی که عنوان کردید چه دلایلی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تجارت الکترونیک - شیراز

سلام
    من لیسانس ریاضی کاربردی دارم با معدل 13.82 و فوق فناوری اطلاعات با معدل 17.2 ایتس 6.5 اکادمیک دارم که البته دارم می خونم که بتونم بیارمش بالای 7.
    کشوری می خوام که بتونم گرایشی وابسته به فناوری اطلاعات بخونم و بعدش بتونم کار توی همون کشور پیدا کنم و اقامت بگیرم. اینجا 10 سال سابقه کار دارم. توی چه کشوری می تونم فاند بگیرم و بعدش گرفتن دکترا هم بتونم بمونم.
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)