صفحه 35 از 188 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed1991 نمایش پست ها
    سلام تو رو خدا جواب بدید هرکی واقعاّ اطلاع داره:
    من .I.B.T رو میتونم 100بشم شاید هم بیشتر از دوم راهنمایی کلاس زبان رفتم یه سال دیگه لیسانس فیزیک میگیرم(سراسری) معدلم تا حالا 15.00شده می تونم بیشر کنم، خودم خیلی گشتم برای بورس خوب تو آمریکا-کانادا اما برای مقطعM.Scهمونطور میدونید سخته اصلا پول ندارم شاید برای پروسه اپلای کم بیارم خدا وکیلی کمک کنید کجا اپلای کنم /
    نميخوام نااميدت كنم اما كلا بيخيال فاند در مقطع مستر باش.
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط yousef_panahi نمایش پست ها
    میشه بگین از چه کشورهایی راحتتر میتونم تو زمینه مدیریت فناوری اطلاعات یا کارآفرینی واسه دکترا پذیرش بگیرم
    در اروپا و با فرض اينكه رزومت خوب باشه:
    فنلاند
    اتريش
    اسلووني
    ايتاليا
    اسپانيا
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh-control

سلام میشه لطفا کمکم کنید من یه مشکل بزرگ دارم..
    من به خاطر شرایط خانوادگیم میخوام که فاند کامل از یه کشوره اروپایی رو بگیرم چون شنیدم که کشورهتی اروپایی خیلی راحت تر به خانواده ی دانشجو ویزا ی اقامت میدن ..
    الان من نمیدونم که کدوم کشور فاند کامل میده و شرایطش چیه ..من الان دانشجوی کارشناسی برقم..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط Motalleby نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا کمکم کنید من یه مشکل بزرگ دارم..
    من به خاطر شرایط خانوادگیم میخوام که فاند کامل از یه کشوره اروپایی رو بگیرم چون شنیدم که کشورهتی اروپایی خیلی راحت تر به خانواده ی دانشجو ویزا ی اقامت میدن ..
    الان من نمیدونم که کدوم کشور فاند کامل میده و شرایطش چیه ..من الان دانشجوی کارشناسی برقم..
    فاند گرفتن برای ارشد هم امکان پذیره اما درصد موفقیت کمه
    من پیشنهاد میکنم اگر تصمیمتون جدی هست ارشد را همین جا بخونید در اون مدت زبان را هم خوب بخونید و چند تا مقاله isi خوب هم داشته باشید واسه دکترا راحت تر میتونید اقدام کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh-control

یعنی من نمیتونم مستقیما فاند بشم و دانشجوی دکترا؟؟؟ من یک سال وقت دارم حتما چند تا مقاله می تونم داشته باشم تو این ی سال

Junior Member

سلام . من دیپلم تجربی دارم و پیش دانشگاهی ندارم و در حال حاضر در ترکیه زندگی میکنم و نمیتونم برگردم ایران به خاطر سربازی . میتونین کمکم کنید و بگید که با دیپلم از کدام دانشگاه های دنیا میتونم پذیرش بگیرم ؟ یعنی کدام کشور با دیپلم من رو قبول میکنه بدون پیشدانشگاهی؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

یعنی من نمیتونم مستقیما فاند بشم و دانشجوی دکترا؟؟؟ من یک سال وقت دارم حتما چند تا مقاله می تونم داشته باشم تو این ی سال
    دادن اقامت (چه به دانشجو و چه به خانواده دانشجو) در اروپا بسیار پیچیده تر از کشوری مثل کانادا یا استرالیاست. اینطور بگم اصلا دادن اقامت در اروپا به کسی که متولد اون کشور نباشه، بسیار دور از ذهنه (خوشحال میشم مراجع اطلاعاتی شما رو بدونم).
    دوم برای مقطع ارشد، بورسیه و یا فاند ویژه ای در اروپا وجود نداره. برای اقدام مستقیم برای دکترا هم شما نیاز به رزومه ای با سوابق پژوهشی و مقالات و همینطور نمرات زبان چشمگیر دارین تا بتونین بخت پذیرش داشته باشید.
    توصیه دوستمون financial_man کاملا توصیه مناسب و بجایی ست. بیشتر بهش فکر کنید
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh-control

وااا ی چ قد نا امید شدم همه به من گفته بودن با داشتن نمره ی ieltse بالای 6.5 و داشتن یکی دو تا paper حتما می تونم fund بگیرم حتی تو دوره ی ارشد....
    والا من شنیدم که امریکا که عمرا ویزا نمیده به خانواده دانشجو...یعنی شما میگید به استرالیا و کانادا فکر کنم؟

ApplyAbroad Guru

وااا ی چ قد نا امید شدم همه به من گفته بودن با داشتن نمره ی ieltse بالای 6.5 و داشتن یکی دو تا paper حتما می تونم fund بگیرم حتی تو دوره ی ارشد....
    والا من شنیدم که امریکا که عمرا ویزا نمیده به خانواده دانشجو...یعنی شما میگید به استرالیا و کانادا فکر کنم؟
    اتفاقا گرفتن ویزای همراه برای خانواده اخیرا در کانادا از امریکا هم مشکلتر شده. نمره آیلتس 6.5 چندان تعریفی نیست و خیلی از دانشگاههای کانادا حداقل 7 میخواهند. برای امریکا باید GRE را هم امتحان بدهید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh-control

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اتفاقا گرفتن ویزای همراه برای خانواده اخیرا در کانادا از امریکا هم مشکلتر شده. نمره آیلتس 6.5 چندان تعریفی نیست و خیلی از دانشگاههای کانادا حداقل 7 میخواهند. برای امریکا باید GRE را هم امتحان بدهید.
    شما فقط به من بگید من کدوم کشور میتونم found بگیرم و بعدش مامانمو ببرم ..حتی کشورهای اروپایی..من تمام تلاشمو میکنم برای نمره ی بالا ایلتس و جی آر ایی.....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)