صفحه 39 از 188 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط TCE نمایش پست ها
    در رابطه با اینکه من شاید برای نیمسال دوم یعنی از زمستان بخواهم وارد دانشگاه مورد نظر بشم چه نظری دارید؟ برای من مشکلی ایجاد نمی کنند؟
    نظر من مهم نیست؛ شما خودت صاحبنظر هستی.
    نه مشکلی نداره؛ فقط ظرفیت پذیرش و فاند برای ترم زمستان، خیلی کم هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام
    من الان پیش دانشگاهی رشته ریاضی هستم و قصد تحصیل و کار در خارج کشور رو دارم.
    میخواستم بدونم بهترین کشور برای تحصیل در رشته نرم افزار (رشته ای که علاقه دارم توی دانشگاه بخونم) کدوم کشور هست؟
    راستی رشته نرم افزار پذیرشش چه طوره؟
    ممنون

Junior Member

سلام. همسرم فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارند و فارغ التحصیل دانشگاه بین المللی زیر نظر دانشگاه گیلان هستند و معدلشون 16 هستش. به نظرتون واسه مقطع دکترا کجا واسمون بهتره اقدام کنیم و رایگان باشه؟من خودم هم لیسانس عمران از دانشگاه آزاد با معدل 13.5 هستم. آیا داشتن مقاله ISI واسه پذیرش برای همسرم الزامیه؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری/علمی کاربردی

سلام دوستان
    من پرسشی در مورد شانس گرفتن پذیرش و اخذ ویزا دارم. اول در مورد شرایطی که دارم می نویسم و بعد کشورهای مد نظرم.

دیپلم فنی حرفه ای ( هنرستان) با معدل 14 در رشته حسابداری دارم و فوق دیپلم رشته حسابداری با معدل 16/20 از دانشگاه علمی کاربردی دارم. کشورهای مد نظرم آلمان و اتریش هستند.

اولین پرسشم در این مورد هست که من وقفه تحصیلی 9 ساله دارم که در این سالها در زمینه حسابداری کار می کردم. می خواستم بدونم چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان و اتریش دارم؟ و چقدر شانس گرفتن ویزا از

این کشورها رو دارم؟

با این شرایطی که دارم اصلاً چه کشورهایی برای ادامه تحصیل می تونم ادامه تحصیل بدهم؟

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hrf1369 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
    این اولین پستمه تو این سایت چون چند روزه بعد فکر کردن فراووون به این نتیجه رسیدم که برای رفتن هم مثل سایر لحظات زندگیم تلاش کنمو شانسمو امتحان کنم الان می خواستم براساس شرایط زیر بهم راهنمایی کنید ببرای کجا اقدام کنم و اینکه فاند بهم میدن یا نه مرسی

لیسانس : دانشگاه مازندزان - صنعتی نوشیروانی بابل ( دولتی - روزانه ) رشته : عمران . معدل کل : 16.80 رتبه 4 و سهمیه استعداد درخشان
    ارشد : علم و صنعت تهران - ترم 3 ارشد معدل دروس تئوری : 16.78 با پایان نامه بالا 17 میشه . رشته : راه و ترابری
    دوره دبیرستان تو المپیاد شیمی تونستم تا مرحله 2 برم .
    الانم تو یه دانشگاه دولتی تدریس پاره وقت می کنم که درواقع میشه کالج اونور
    زبان : زبان خوبه متوسط به بالا .دارم برای ایلتس برنامه میریزم فکر کنم حداقل 7 و بدترین شرایط 6.5 بیارم پایه ام خوبه 3 4 سال ول کردم

مقاله : بعد پایان نامه ام احتمال 1 ای اس ای میاد
    برای رشته راه و ترابری دکتراش می خوام اقدام کنم میشه همون Transportation - Asphalt and Highway

به نظرتون برای چه رنک و دانشگاه و کشوری اقدام کنم

مرقصی
    منم هم رشته ی شما هستم.
    شما بهتره تافل و جی آر ای رو داشته باشی بعد رو رنک دانشگاه میشه بحث کرد.
    سعی کن تعداد مقالاتت بالا باشه.
    چون دانشجو کمه تو این رشته، احتمال پذیرش با فاند بالاست نسبتا.
    من آمریکا رو پیشنهاد میکنم چون آپشن انتخاب دانشگاه تو آمریکا، حداقل ۱۰ برابر کشورهای دیگست. تو کل اروپا کلا ۴ تا دانشگاه فکر میکنم هستن که کارشون تو آسفالته.
    استرالیا و نیوزلند باهم ۵ تا،
    کانادا ۵ تا،
    آمریکا بالای ۶۰ تا!
    موفق باشی.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hrf1369 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
    این اولین پستمه تو این سایت چون چند روزه بعد فکر کردن فراووون به این نتیجه رسیدم که برای رفتن هم مثل سایر لحظات زندگیم تلاش کنمو شانسمو امتحان کنم الان می خواستم براساس شرایط زیر بهم راهنمایی کنید ببرای کجا اقدام کنم و اینکه فاند بهم میدن یا نه مرسی

لیسانس : دانشگاه مازندزان - صنعتی نوشیروانی بابل ( دولتی - روزانه ) رشته : عمران . معدل کل : 16.80 رتبه 4 و سهمیه استعداد درخشان
    ارشد : علم و صنعت تهران - ترم 3 ارشد معدل دروس تئوری : 16.78 با پایان نامه بالا 17 میشه . رشته : راه و ترابری
    دوره دبیرستان تو المپیاد شیمی تونستم تا مرحله 2 برم .
    الانم تو یه دانشگاه دولتی تدریس پاره وقت می کنم که درواقع میشه کالج اونور
    زبان : زبان خوبه متوسط به بالا .دارم برای ایلتس برنامه میریزم فکر کنم حداقل 7 و بدترین شرایط 6.5 بیارم پایه ام خوبه 3 4 سال ول کردم

مقاله : بعد پایان نامه ام احتمال 1 ای اس ای میاد
    برای رشته راه و ترابری دکتراش می خوام اقدام کنم میشه همون Transportation - Asphalt and Highway

به نظرتون برای چه رنک و دانشگاه و کشوری اقدام کنم

مرقصی
    سلام
    من هم مثل شما لیسانس عمران از دانشگاه بابل و ارشد از علم و صنعت دارم البته ارشد عمران-محیط زیست
    من الآن نیوزیلندم و برای آمریکا، نیوزیلند و استرالیا اقدام کرده بودم
    با اینکه فول فاند امریکا داشتم اما نیوزیلند (باز هم فول فاند) رو انتخاب کردم و الان واقعا راضیم
    همه جا هم خوبی داره هم بدی مثلا امریکا به اکثر بچه های مهندسی ویزای سینگل میده که خوب نیس
    به نظر من بعد از امتخان زبان برای چند تا کشور اقدام کنید نه فقط یه کشور!

Junior Member

سلام دوستان کسی هست راجع به ادامه تحصیل در رشته های مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد در کشور آلمان یا فرانسه ویا اسپانیا به من راهنمایی بده

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    منم هم رشته ی شما هستم.
    شما بهتره تافل و جی آر ای رو داشته باشی بعد رو رنک دانشگاه میشه بحث کرد.
    سعی کن تعداد مقالاتت بالا باشه.
    چون دانشجو کمه تو این رشته، احتمال پذیرش با فاند بالاست نسبتا.
    من آمریکا رو پیشنهاد میکنم چون آپشن انتخاب دانشگاه تو آمریکا، حداقل ۱۰ برابر کشورهای دیگست. تو کل اروپا کلا ۴ تا دانشگاه فکر میکنم هستن که کارشون تو آسفالته.
    استرالیا و نیوزلند باهم ۵ تا،
    کانادا ۵ تا،
    آمریکا بالای ۶۰ تا!
    موفق باشی.
    مرسی دوست عزیز من الان واقعا لنگ طبانم کلاسام پس و پیش میوفته اعصابم بهم ریخته به نظرت دیر نشده برای زبان ؟
    دوم اینکه من رو مکانیک شکست اسفالت کار میکنم به نظرت اونا کارشون شکسته دانشکده مکانیک قبول می کنن ؟

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام
    من هم مثل شما لیسانس عمران از دانشگاه بابل و ارشد از علم و صنعت دارم البته ارشد عمران-محیط زیست
    من الآن نیوزیلندم و برای آمریکا، نیوزیلند و استرالیا اقدام کرده بودم
    با اینکه فول فاند امریکا داشتم اما نیوزیلند (باز هم فول فاند) رو انتخاب کردم و الان واقعا راضیم
    همه جا هم خوبی داره هم بدی مثلا امریکا به اکثر بچه های مهندسی ویزای سینگل میده که خوب نیس
    به نظر من بعد از امتخان زبان برای چند تا کشور اقدام کنید نه فقط یه کشور!
    مرسی اتفاقا من خودم دوس دارم استرالیا ولی تو زمینه من خیلی کم کار می کنن اونم دانشگاه های خوبش خیلی کم کار می کنن تو دانشکده شما زمینه راه کار می کنن ؟ حداقل اونجا یه پارتی داشته باشیم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام
    خواستم بدونم تو دانشگاههای اروپا و کانادا، تحصیل رایگان هم هست یا حداقل هزینه پایین ؟ ترجیحا به زبان انگلیسی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)