صفحه 46 از 188 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام ...من محیط زیست خوندم در ایران ولی علاقه ای نداشتم..الان هم دارم در زمینه کریم کار می کنم ..چند تا هم دوره دیدم ولی می خوام اکادمیک بخونم...می خواهم اقدام کنم برای چند مدرسه حرفه ای گریم ولی اونا می خوان واسه من I-20 بفرستن ولی نوع ویزای من M1 هست....نمره تافل هم لازم دارن....ولی بعضی کالج ها هستند که نوع ویزای انها F1 هست..میخوام بدونم کدام نوع ویزا بهتر است و کدام یک احتمال گرفتن ویزا از سفارت بیشتر است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

سلام دوستان

معدل کارشناسی:‌13.52 پیام نور رشته حقوق
    معدل کارشناسی ارشد: 17.52 دانشگاه آزاد حقوق بین الملل
    1 مقاله ISI
    IELTS 6

دانشگاه رده ممتاز کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟

Junior Member NS1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Astrophysics-Philosophy-IT

سلام و درود به همه
    من میخوام کارشناسی اخترفیزیک بخونم و بعد مستقیما واسه دکتری دانشگاه های تا رنک 15 آمریکا اقدام کنم
    تو ایران فقط 2تا دانشگاه این درس رو ارایه میدن و فقط کلاسهای دانشگاه آزاد ورامین تشکیل شده
    اما ترجیح میدم کارشناسی رو هم یه جای بهتر بخونم
    معدل پیش دانشگاهی فک کنم حدودای 12 یا 13 بود و دیپلم هم کلا افتضاح(از درسهای دبیرستان اصلا خوشم نمیومد)
    اما متخصص IT هستم و مایکروسافت و سیسکو خوندم ولی مدارک مایکروسافت رو نگرفتم و فقط مدارک سیسکو دارم(این مدارک بین المللی و بسیار معتبر هستند و از آمریکا صادر میشه)
    کدوم دانشگاه ها میتونم پذیرش بگیرم که تا حدی هزینه های تحصیلی رو بده و خودم هم با این مدارک در زمینه IT بتونم کار کنم تو اون کشور تا هزینه ها کامل جبران بشه؟
    مدرک زبان نگرفتم اما مشکل زبان ندارم و وقتی این مدارک رو دارم یعنی زبان انگلیسی عالیه،با توجه به این باز هم مدرک زبان واسه کارشناسی نیازه؟
    "نکته:کشوری باشه که دانشگاه ها رایگان باشه و هزینه های زندگی هم پایین باشه تا بتونم همونجا هزینه ها رو تامین کنم"
    (راستی تازه وارد 27 سالگی شدم)
    ویرایش توسط NS1 : May 29th, 2014 در ساعت 12:28 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط NS1 نمایش پست ها
    سلام و درود به همه
    من میخوام کارشناسی اخترفیزیک بخونم و بعد مستقیما واسه دکتری دانشگاه های تا رنک 15 آمریکا اقدام کنم
    تو ایران فقط 2تا دانشگاه این درس رو ارایه میدن و فقط کلاسهای دانشگاه آزاد ورامین تشکیل شده
    اما ترجیح میدم کارشناسی رو هم یه جای بهتر بخونم
    معدل پیش دانشگاهی فک کنم حدودای 12 یا 13 بود و دیپلم هم کلا افتضاح(از درسهای دبیرستان اصلا خوشم نمیومد)
    اما متخصص IT هستم و مایکروسافت و سیسکو خوندم ولی مدارک مایکروسافت رو نگرفتم و فقط مدارک سیسکو دارم(این مدارک بین المللی و بسیار معتبر هستند و از آمریکا صادر میشه)
    کدوم دانشگاه ها میتونم پذیرش بگیرم که تا حدی هزینه های تحصیلی رو بده و خودم هم با این مدارک در زمینه IT بتونم کار کنم تو اون کشور تا هزینه ها کامل جبران بشه؟
    مدرک زبان نگرفتم اما مشکل زبان ندارم و وقتی این مدارک رو دارم یعنی زبان انگلیسی عالیه،با توجه به این باز هم مدرک زبان واسه کارشناسی نیازه؟
    "نکته:کشوری باشه که دانشگاه ها رایگان باشه و هزینه های زندگی هم پایین باشه تا بتونم همونجا هزینه ها رو تامین کنم"
    (راستی تازه وارد 27 سالگی شدم)
    با معدل دیپلمی که دارید، عملاً نمیتونید حساب خاصی روی گرفتن پذیرش باز کنید. از اونجایی که تحصیلات مقطع لیسانس، زمان زیادی از دانشجو میگیره، چندان نمیتونید امیدوار به اشتغال در کنار تحصیل باشید. دانشگاه های رایگان هم فقط توی اروپا وجود داره که به هر حال باید هزینۀ زندگی رو که الان تقریباً 800 تا 1000 دلار در ماه هست، تأمین کنید.

شما مدرک زبان ندارید و با این وضعیت، هیچ جایی به شما پذیرشی نمیده که درس ها به زبان انگلیسی ارائه بشه. مدرک مایکروسافت و سیسکو، حاصل امتحانی هست که شما فقط نیازمند دانستن محتوای تخصصی هستید و شما رو بی نیاز از مدرک زبان نمیکنه.

با این شرایط، یک انتخاب شما میتونه این باشه که همین دانشگاه آزاد ورامین برید و در کنارش، با انجمن نجوم ایران همکاری کنید تا سطح علمیتون خیلی خوب رشد کنه و در کنارش، معدل حتماً الف در دورۀ تحصیلتون بگیرید. در انتها، با داشتن نمرۀ زبان و GRE عالی، میتونید از همین لیسانس دانشگاه ورامین هم راهی دانشگاه های برتر بشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

رشته و دانشگاه

منظورم این نبود که از مدرک زبان بی نیاز بشم،چون همونطور که فرمودید زبان مدارک سیسکو و مایکروسافت زبان کاملا تخصصی مربوط به IT هست ،منظورم این بود که اگه نیاز باشه میتونم سریعا مدرک زبان هم بگیرم
    اگه الان مدرک آیلتس رو با نمره خوبی بگیرم جای امیدواری هست که بتونم واسه کارشناسی پذیرش بگیرم؟( و GRE هم بماند واسه آمریکا)
    واسه کارشناسی کشورش اصلا مهم نیست،فقط همین که از دانشگاه آزاد ایران بالاتر باشه و رایگان،کفایت میکنه و اگه دروس هم انگلیسی ارائه بشه که بهتر
    اگه نمره زبان رو بالا بگیرم امکان گرفتن فاند (هرچند کم) هست؟چون شنیدم بعضی از دانشگاه های فک کنم آلمان که رایگان هم هست در مقطع کارشناسی فاند هم میدن
    درود بر شما دوست عزیز

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

منظورم این نبود که از مدرک زبان بی نیاز بشم،چون همونطور که فرمودید زبان مدارک سیسکو و مایکروسافت زبان کاملا تخصصی مربوط به IT هست ،منظورم این بود که اگه نیاز باشه میتونم سریعا مدرک زبان هم بگیرم
    اگه الان مدرک آیلتس رو با نمره خوبی بگیرم جای امیدواری هست که بتونم واسه کارشناسی پذیرش بگیرم؟( و GRE هم بماند واسه آمریکا)
    واسه کارشناسی کشورش اصلا مهم نیست،فقط همین که از دانشگاه آزاد ایران بالاتر باشه و رایگان،کفایت میکنه و اگه دروس هم انگلیسی ارائه بشه که بهتر
    اگه نمره زبان رو بالا بگیرم امکان گرفتن فاند (هرچند کم) هست؟چون شنیدم بعضی از دانشگاه های فک کنم آلمان که رایگان هم هست در مقطع کارشناسی فاند هم میدن
    درود بر شما دوست عزیز
    داشتن نمرۀ زبان، به شدت توصیه میشه؛ فارغ از اینکه کدام کشور و دانشگاه رو انتخاب میکنید. داشتن نمرۀ زبان آماده در رزومه، به شما قدرت مانور و رایزنی میده.

من اطلاع خاصی از مقطع کارشناسی ندارم که بتونم دقیقاً شما رو راهنمایی کنم. بهتره سؤالات تکمیلی رو در تاپیک های مربوطه (مثلاً اینجا) مطرح کنید.

رشته و دانشگاه

بازهم ممنونم از شما دوست عزیز
    حتما از اون تاپیک که معرفی کردید استفاده میکنم
    اما یه سوال دیگه در مورد ارشد و دکتری
    اگه کارشناسی رو همینجا بخونم میتونم واسه ارشد از دانشگاه های اروپا مثل آلمان پذیرش بگیرم؟(البته با فاند)
    فقط میخوام شرایطی رو فراهم کنم که واسه دکتری بتونم حداقل از 20 تا دانشگاه برتر آمریکا پذیرش بگیرم
    چون با کارشناسی دانشگاه آزاد ،حتی با داشتن رزومه خیلی خوب باز هم بعید میدونم از دانشگاه های برتر پذیرش با فاند بگیرم و فک میکنم در بهترین شرایط باید به فکر رنک 100تای اول اونجا باشم که این رو اصلا نمیخوام

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

بازهم ممنونم از شما دوست عزیز
    حتما از اون تاپیک که معرفی کردید استفاده میکنم
    اما یه سوال دیگه در مورد ارشد و دکتری
    اگه کارشناسی رو همینجا بخونم میتونم واسه ارشد از دانشگاه های اروپا مثل آلمان پذیرش بگیرم؟(البته با فاند)
    فقط میخوام شرایطی رو فراهم کنم که واسه دکتری بتونم حداقل از 20 تا دانشگاه برتر آمریکا پذیرش بگیرم
    چون با کارشناسی دانشگاه آزاد ،حتی با داشتن رزومه خیلی خوب باز هم بعید میدونم از دانشگاه های برتر پذیرش با فاند بگیرم و فک میکنم در بهترین شرایط باید به فکر رنک 100تای اول اونجا باشم که این رو اصلا نمیخوام
    با رکورد قابل قبول کارشناسی ایران، با امیدواری بالایی میتونید برید آلمان.

هیچ جایی درج نشده که با لیسانس دانشگاه آزاد نمیشه پذیرش از دانشگاه های برتر امریکا گرفت. بیش از اسم دانشگاه شما، رکوردهای شماست که بررسی و ارزیابی میشه. دوست خودم با لیسانس دانشگاه آزاد قزوین، برای ارشد رفت دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) که جزء 15 دانشگاه برتر رشته اش محسوب میشه.

Junior Member arashzed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

قربان میشه بفرمایید وضعیت عمران محیط زیست در استرالیا و نیوزلند برای ما ایرانی ها از نظر فاندو ..... هزینه .وووو چطوره

و موضوعات تو بورس اونجا چی هست............. شنیدم علم و صنعت بیشتر در زمینه هوا کار میکنه و نمره های بچه های عمران محیط زیاد جالب نیست

خلاصه اگه تجربه خاصی در زمینه عمران محیط زیست دارین ممنون میشم در اختیارمون بزارین
    ممنون

Junior Member

سلام
    معدل کارشناسی من 14.8 GPA=2.97 از دانشگاه سراسر است می باشد و معدل کارشناسی ارش من 15.92 است که براساس GPA =3.31 می باشد. 4 مقاله داخلی و 1 مقاله علمی پژوهشی انگلیسی و 2 مقاله ISI دارم و به احتمال قوی تا آخر امسال تعداد مقالاتم داخلی و خارجم تا آخر امسال ( ژانویه 2015) به 10 الی 12 می رسانم و همچنین در حال نوشتن کتاب نیز هتسم. در حال خواندن زبان نیز هستم من شانسی دارم در کدام کشور ها شانس گرفتن بورس و پذیرش را دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)