صفحه 47 از 188 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط arashzed نمایش پست ها
    قربان میشه بفرمایید وضعیت عمران محیط زیست در استرالیا و نیوزلند برای ما ایرانی ها از نظر فاندو ..... هزینه .وووو چطوره

و موضوعات تو بورس اونجا چی هست............. شنیدم علم و صنعت بیشتر در زمینه هوا کار میکنه و نمره های بچه های عمران محیط زیاد جالب نیست

خلاصه اگه تجربه خاصی در زمینه عمران محیط زیست دارین ممنون میشم در اختیارمون بزارین
    ممنون
    عمران محیط ریست در هر دو کشور خیلی طرفدار داره (من خودم نیوزیلند هستم) و بازار کار خوبی هم داره مخصوصا آلودگی آب (مثل همه جای دنیا). فاند هم بیشتر فاند دانشگاهه نه استاد.
    من خودم مدرکم رو از علم و صنعت گرفتم اما بیشتر در زمینه آب کار میشه نه هوا (من خودم هوا کار کردم) در ضمن نمره ها اصلااااا پایین نیست حتی بالا هم هست (البته نه به اندازه دانشگاه تهران!!!). من خودم معدل ارشدم 18.5 بود البته شاگرد اول بودم اما معدل بقیه ورودیهای ما هم خیلی پایین نبود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام دوستان، خواستم ببینم واسه رشته های کامپیوتر و IT در مقطع ارشد کدام کشورها بهتر پذیرش و یا فاند میکنند؟ ممنون از راهنماییتون

سلام ، من می خوام تو ترکیه دندان پزشکی بخونم ، حالا می خواستم راهنماییم کنید که کدوم شهر و دانشگاه نزدیک به ایران بهتره و هزینه هاش مناسبتره؟

Junior Member ermia64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering

آیا این دانشگاه چین مورد تایید وزارت علوم هستش ؟

Chinese Academy of Science

لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم به مدت چهار سال هستش که بروز رسانی نشده!!!!!

Junior Member

میشه لطفا برای پذیرش مقطع کارشناسی ارشد رشته طراحی صنعتی منو راهنمایی کنید؟
    لیسانسم از دانشگاه علم وصنعت بوده و معدلم 16 و خرده ایی هست.
    امکان گرفتن فاند دارم؟ دانشگاه های مجانی چطور؟
    کدوم کشورها دانشگاه های بهتری برای پذیرش با شرایط من دارند؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط negin70 نمایش پست ها
    میشه لطفا برای پذیرش مقطع کارشناسی ارشد رشته طراحی صنعتی منو راهنمایی کنید؟
    لیسانسم از دانشگاه علم وصنعت بوده و معدلم 16 و خرده ایی هست.
    امکان گرفتن فاند دارم؟ دانشگاه های مجانی چطور؟
    کدوم کشورها دانشگاه های بهتری برای پذیرش با شرایط من دارند؟
    ممنون
    با معدل موجود و به شرط مهیا شدن نمرۀ زبان، بله شانس دارید.
    دانشگاه مجانی فقط در اروپا وجود داره؛ ظاهراً فنلاند یکی از این دسته کشورهاست.
    کشورهای زیادی هستند که رشتۀ شما رو دارند و به معدل شما پذیرش میدند؛ اما دانشگاه رایگان، در تعداد اندکی از کشورهای اروپایی وجود داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژی- دانشگاه ازاد واحد اردبیل

سلام دوستان می خواستم اگه میشه من را هم راهنمایی کنین
    من فارغ التحصیل کارشناسی رشته میکروبیولوژی هستم از دانشگاه ازاد با معدل 17.79 ولی کار علمی زیادی نداشتم فقط با یه شرکت تو انلاین کرس که تونستم سرتیفیکیت بگیرم که از المان بود و با یه مقاله با یکی از استادامون به عنوان همکار هستم که تا حدود یه سال دیگه اماده چاپ میشه البته ای اس ای هست تعهدش البته امتحان زبان ندادم هنوز ولی می خوام اخرای تابستون شرکت کنم می خواستم بپرسم برای ارشد رشته ژنتیک انسانی به نظرتون چه کشوری برای من بهتر هستش؟ هزینه دانشگاه هم برام کم باشه خیلی بهتر میشه رایگان باشه که چه بهتر یا اینکه حداقل بتونم بورس بگیرم
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar2525 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم اگه میشه من را هم راهنمایی کنین
    من فارغ التحصیل کارشناسی رشته میکروبیولوژی هستم از دانشگاه ازاد با معدل 17.79 ولی کار علمی زیادی نداشتم فقط با یه شرکت تو انلاین کرس که تونستم سرتیفیکیت بگیرم که از المان بود و با یه مقاله با یکی از استادامون به عنوان همکار هستم که تا حدود یه سال دیگه اماده چاپ میشه البته ای اس ای هست تعهدش البته امتحان زبان ندادم هنوز ولی می خوام اخرای تابستون شرکت کنم می خواستم بپرسم برای ارشد رشته ژنتیک انسانی به نظرتون چه کشوری برای من بهتر هستش؟ هزینه دانشگاه هم برام کم باشه خیلی بهتر میشه رایگان باشه که چه بهتر یا اینکه حداقل بتونم بورس بگیرم
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    معدلتون بالاست و کمی هم کار تحقیقاتی مختصر انجام دادید.
    اگر نمرۀ زبان و GRE مناسبی بتونید بگیرید، میتونید برای امریکا اقدام کنید و با توجه به معدلتون، شانس اسکالرشیپ هم خواهید داشت.
    اگر نمیتونید روی امریکا متمرکز بشید، دانشگاه های ارزان فقط توی اروپا پیدا میشند. باید بگردید توی اروپا پیدا کنید جایی رو که رشته تون رو داشته باشه.

Junior Member

سلام

همسر من چون پارسال ویزای امریکاش ریجکت شد امسال از چند تا کشور اقدام کرده. و از polytechnic هنگ کنگ، kaist کره و unb کانادا پذیرش گرفته. البته غیر از آخری هنوز هیچ کدوم رو اکسپت نکرده. استاد ها هم تقریبا شرایط مشابهی دارند، جز اینکه پروژه ای که تو هنگ کنگ قراره کار کنه مشترک با یه دانشگاه تو سوئد هست.دو تا دانشگاه هنگ کنگ و کره رنکشون بالاتر از کاناداییه است. هدفشم بعد از post doc, phd تو یه دانشگاه خوب کانادا و یا امریکاست. به نظر شما کدوم رو انتخاب کنیم؟

خیلی ممنون

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط peachboy نمایش پست ها
    سلام

همسر من چون پارسال ویزای امریکاش ریجکت شد امسال از چند تا کشور اقدام کرده. و از polytechnic هنگ کنگ، kaist کره و unb کانادا پذیرش گرفته. البته غیر از آخری هنوز هیچ کدوم رو اکسپت نکرده. استاد ها هم تقریبا شرایط مشابهی دارند، جز اینکه پروژه ای که تو هنگ کنگ قراره کار کنه مشترک با یه دانشگاه تو سوئد هست.دو تا دانشگاه هنگ کنگ و کره رنکشون بالاتر از کاناداییه است. هدفشم بعد از post doc, phd تو یه دانشگاه خوب کانادا و یا امریکاست. به نظر شما کدوم رو انتخاب کنیم؟

خیلی ممنون
    هر چند که موفقیت های آتی همسر شما، بستگی به کیفیت دورۀ دکترای ایشون داره، ولی خب اگر همین الان بره کانادا دکترا بخونه، میتونه بهتر و بیشتر با استادهای کانادایی و احتمالاً امریکایی رایزنی کنه برای پست داک.

زیاد به رنک کاری نداشته باشید؛ کیفیت کار استاد و تیم تحقیقاتی، به مراتب مهمتر از رنک هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)