صفحه 48 از 188 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

انتخاب کشور برای تحصیل در مقطع دکترای روان شناسی بالینی
    همراه با سلام و خسته نباشید
    من در حال حاضر مشغول نوشتن پروپوزال تز فوق لیسانسم با موضوع پیشگیری از اعتیاد هستم. دانش اموخته انستیتو روانپزشکی تهران دانشگاه علوم پزشکی ایرانم.
    میخوام بدونم کدوم کشور و دانشگاه رشته ی من رو داره و میتونم پذیرش بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط nznn نمایش پست ها
    انتخاب کشور برای تحصیل در مقطع دکترای روان شناسی بالینی
    همراه با سلام و خسته نباشید
    من در حال حاضر مشغول نوشتن پروپوزال تز فوق لیسانسم با موضوع پیشگیری از اعتیاد هستم. دانش اموخته انستیتو روانپزشکی تهران دانشگاه علوم پزشکی ایرانم.
    میخوام بدونم کدوم کشور و دانشگاه رشته ی من رو داره و میتونم پذیرش بگیرم. ممنون میشم راهنماییم کنید
    روانشناسی بالینی در اکثر کشورهای دنیا وجود داره. به طور بالقوه میتونید به همۀ کشورها فکر کنید.
    اینکه از کجا میتونید پذیرش بگیرید، بستگی به رزومه تون داره که باید در تاپیک های بررسی شانس پذیرش، مطرح کنید تا جواب دقیق تری بگیرید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام
    من مهندسی خودروی دانشگاه علم و صنعت تو مقطع ارشد ترم دوم هستم. برای کدوم کشور و دانشگاه های خارجی موقعیت بهتر برای گرفتن PhD تو این رشته هست؟؟؟

ممنون.

Senior Member

من لیسانس عمران دارم.ناپیوسته بودم.کاردانی روزانه معدل 12.کارشناسی غیرانتفاعی معدل 14.6کنکور ارشد قبول شدم.پیام نور تهرانزبان انگلیسیم هم خوبه ولی امتحان ندادم.در حد 6لازم باشه یه زبان دیگه هم میخونمپول هم زیاد ندارم!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (english literature)ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز

سلام. من درست ارسال سوال بلد نیستم. رشته من ادبیات انگلیسی هست. لیسانس و ارشد از دانشگاه شیراز. مقاله و موضوع پروپوزال متاسفانه ندارم توی این رشته ولی میخام توی همین رشته دکتری بگیرم. موجودی هم فقط 80 میلیون برا کجا می تونم شانس داشته باشم. اصلا شانسی هست؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من دانشجوی دکترا سازه های فضایی هستم.پروژه ام ارتعاشات غیرخطی در سیستمهای دینامیکی هست. کدوم دانشگاه ها تو اروپا برای Post Doc راحتتر پذیرش میدن؟ آیا شرایط خاصی وجود داره؟
    با توجه به کشورهای پیشنهادی شما تحقیقاتم رو راجع به نحوه پذیرش شروع میکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان برای دکتری کشاورزی (علوم دامی) تو کانادا یا امریکا چه دانشگاهی رو پیشنهاد میکنین؟ ترجیحا دانشگاهی که احتمال فاند گرفتن بیشتر باشه

سلام . من مریم هستم بیست و ساله از ایران . کارشناسی ارشد رشته شیمی فیزیک از دانشگاه سراسری اراک با معدل 17/3دارم . متاسفانه مقاله ندارم ولی میتونم تا دو سه ماه دیگه دوتا تهیه کنم . دارم برای امتحان آیلتس اماده میشم فکرکنم تا چهار پنج ماه دیگه بتونم نمره 6/5 تا 7 بگیرم . پایان نامه ام در مورد نانوکاتالسیت ها بوده . تازه تصمیم گرفتم جایی رو برای ادامه تحصیل پیدا کنم البته باید بورس بشم چون از پس هزینه ها برنمیام . به نظرتون کدوم کشور مناسبتره و ایا اصلا من شانسی برای بورس شدن دارم . منون میشم کمکم کنید .

Member caspain آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE-PoLy, SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamabadchi نمایش پست ها
    سلام . من مریم هستم بیست و ساله از ایران . کارشناسی ارشد رشته شیمی فیزیک از دانشگاه سراسری اراک با معدل 17/3دارم . متاسفانه مقاله ندارم ولی میتونم تا دو سه ماه دیگه دوتا تهیه کنم . دارم برای امتحان آیلتس اماده میشم فکرکنم تا چهار پنج ماه دیگه بتونم نمره 6/5 تا 7 بگیرم . پایان نامه ام در مورد نانوکاتالسیت ها بوده . تازه تصمیم گرفتم جایی رو برای ادامه تحصیل پیدا کنم البته باید بورس بشم چون از پس هزینه ها برنمیام . به نظرتون کدوم کشور مناسبتره و ایا اصلا من شانسی برای بورس شدن دارم . منون میشم کمکم کنید .
    ---- به پست شما در فرم مربوطه پاسخ داده شد، لطفا از قرار دادن پست های مشابه در فرم های گوناگون خودداری شود!!! با همه این تفاسیر، اگه معدل کارشناسی تون خوب باشه، واسه اروپا شانس خوبی دارید و پوزیشن ها رو از طریق findaphd دنبال کنید. با فرض گرفتن نمره 7 آیلتس با اسپیکینگ 7.5 موقعیت خوبی واسه پذیرش از دانشگاه های خوب کانادا (بعد از آلبرتا) خواهید داشت، گرچه ریپورت مقالات پابلیش شده شما هم مهمه. اما در حال حاضر پیشنهاد بنده اینه که صرفا بفکر یه نمره خوب زبان باشید که از جمله واجباب الوجباته...

Junior Member

سلام دوستان.من بیست وسه سالمه.دیپلم ریاضی فیزیک بامعدل کل نوزده.لیسانس فیزیک ازدانشگاه دولتی .معدل شانزده وسی وهشت صدم.برای ارشدمیخوام جی آی اس دانشگاه آزادبخونم.برای دکترا میخوام جی آی اس روتوخارج ادامه بدم.ازالان بایدچه آزمونهایی اعم اززبان وغیره شرکت کنم وچه کارهایی بایدانجام بدم تاشانس پذیرش دکترااز دانشگاههای تاپ روداشته باشم؟واینکه چه کشورهایی تورشته جی آی اس دانشگاههای خوبی دارن؟اینکه دوستان میگن سرچ کنیدودانشگاههای مناسب روپیداکنیداصلانمیدونم کجابایدسرچ کنم چون زبانمم ضعیفه.میشه راهنمایی کنیدمرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)