صفحه 52 از 188 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام و خسته نباشید.
    هانیه هستم فارق التحصیل رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 16.75. دیپلم ریاضی با معدل 18.34. سال گذشته مدرک TOEFL با نمره ی 92 و GRE 300 گرفتم و می خواستم براس آمریکا اقدام کنم اما DEADLINE ها گذشت. از طرف دیگه من توانایی پرداخت هزینه های سنگین برای ادامه تحصیل ندارم. در حال حاضر برام فرق نمیکنه اروپا برم یا آمریکا یا کانادا. می خوام امکانشو داشنه باشم یه جای خوب فوق لیسانی بگیرم تا برای مقطع دکترا اقدام کنم برای آمریکا. آیا من شانس گرفتن بورسیه ازکانادا یا آمریکا رو دارم؟ اگر نه بین ایتالیا و آلمان کدوم شانس بهتری برای من هستند؟ با توجه به اینکه آلمان تحصیل رایگانه اما کار به سختی پیدا میشه و من نمی خوام بعد از گرفتن مدرکم مجبور به برگشتن باشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط gol7082 نمایش پست ها
    با سلام به تمامی اعضا :
    یه سوال داشتم که اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم.من مهندس مکانیک گرایش حرارت و سیالات هستم و از دانشگاه شهیدباهنر کرمان فارغ التحصیل شدم معدلم 13 است ولی نمره دروس اصلیم خوبه و اغلب بالای 15 است.آیلتس 6 دارم و چندتایی هم مدارک مربوط به نرم افزارای مرتبط به رشته ام را دارم.ماه آینده میخوام GRE دوتا هم مقاله دارم که دارم روشون کار می کنم اما هنوز چاپ نشدن.
    زمینه مورد علاقه ام هم انرژی است.حالا سوالم اینه که برای کدام دانشگاه ها شانس گرفتن پذیرشم خوبه که هم رنکینگ خوبی داشته باشه و هم هزینه هاش به نسبت خوب باشه
    نمره ایلتست یکم پایینه
    میتونی بری ولی اول تحقیق کن ببین کدوم کشور میخوای بری بعد متناسب با دانشگاهای اون کشور برنامه ریزی کن. اینجوری خیلی کلیه سوالت.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacy in national univercity

سلام
    یبرای گرفتن پذیرش و فاند برای رشته clinical pharmacy کدوم یکی از کشور های زیر مناسبه؟
    فرانسه_آلمان_ایتالیا_سوئد_ه لند و انگلیس
    شرایطم هم فعلا معدلم 16 هست تو رشته داروسازی
    مدرکه زبانم ندارم ولی حتما می گیرم نمره تقریبی بخوام بدم بین 6/5 تا 7
    مقاله هم دنبالشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

دوستان من لیسانسم معماری هستش.با معدل 17. به نظرتون با نمره ی زبان بالا شانس پذیرش فول فاند برای مستر می تونم داشته باشم ؟و اگه آره کدوم دانشگاه ها به نظزتون بهم پذیرش میدن؟

Junior Member

سلام دوستان تورو خدا کمکم کنین من و دوستم میخوایم با هم پذیرش بگیریم
    من شرایطم اینه :
    معدلم 17.5 از دانشگاه تبریز رشته آی تی و میخوام computer science بخونم. هنوز تافل ندادم ولی ایشالا بالای 100 میارم. مقاله ندارم متاسفانه ولی تجربه کاری دارم و 2 تا مدرک از Coursera دارم در همین زمینه
    و اما دوستم شرایطش اینه :
    معدلش 14.5 ه از همین دانشگاه تبریز و رشته آی تی، اون میخواد MBA بره. هنوز تافلم نداده و تجربه کاریشم کمه
    برای ما خیلی مهمه که یجا باشیم و من نمیتونم برم اگه فاند نگیرم .. حالا امکان این وجود داره ؟ اگه آره به نظرتون کدوم کشور و کدوم دانشگاه ها اپلای کنیم ؟

Junior Member

من امسال اختمالا دانشگاه آزاد رشته It برم آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد در کانادا برای من وجود داره ؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط hat3ck نمایش پست ها
    من امسال اختمالا دانشگاه آزاد رشته It برم آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع ارشد در کانادا برای من وجود داره ؟
    دوست من، شما درستو خوب بخون، معدل حدود 18 یا بالاتر بیار، از همین الان هم روی زبانت کار کن که 4ساله دیگه فوله فول باشی، اون موقع امکان ادامه ی تحصیل در کره ی ماه رو هم داری
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام
    لیسانس پیام نور مهندسی نرم افزار با معدل 16.5
    فوق لیسانس مهندسی آی تی از بهشتی با معدل 17.5
    یه کنفرانس IEEE یه کنفرانس داخلی بیشتر ندارم!

شانس پذیرش در چه جاهایی هست؟

می تونم با این شرایط برای ارشد مجدد اقدام کنم؟!

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه: ارشد خواجه نصیر ، لیسانس امیرکبیر
    2. معدل: ارشد
    17.29، لیسانس 14.35
    3. رشته: مهندسی مکانیک

4. نمره زبان: 100 Toefl ibt

5.نمره GRE یا GMAT:
    ندارم
    6. تعداد مقاله و نوع: از لیسانسم یک مقاله Impact 2.7 ISI از فوقم مقاله انگلیسی داخلی ولی خوب

به نظرتون با این رزومه کجا مناسبه اقدام کنم؟

سلام
    من امسال ميرم ٤ام. ميخوام طراحي مد بخونم ولي توي ايران درست حسابي بهش اهميت نميدن اونجوري كه من دوست داشته باشم به خاطر همين تصميم گرفتم كه خارج از ايران ادامه تحصيل بدم ولي با پدرم كه صحبت كردم گفت تا 200 مليون بيشتر نميتونه برام خرج كنه كه اونور درس بخونم به نظر شما كدوم كشور شهريه دانشگاهاش و هزينه زندگيش پايينه براي اينكه بتونم در ٤ سال توي اون كشور درس بخونم چون هر جايي باشه بهتر از ايران بعد براي 2 سال بعدش برم امريكا يا انگلستان يا اصلا كشوري اينجوري كه من ميخوام وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)