صفحه 54 از 188 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان
    من لیسانس مدیریت بیمه با معدل 15/70 ارشد مدیریت اجرایی با معدل 18/5 از دانشگاه تهران هستم.
    مدرک زبان و مقاله رو ندارم اما دارم تلاش میکنم تا دی اکی بشه
    برای دکترا کدوم کشور و دانشگاه شانس بیشتری دارم؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام.بنده کارشناس پرستاری دانشگاه تبریز هستم. معدل دیپلم من هم 19.33 و معدل پیش 19.03 میخواستم برا ادامه تحصیل پزشکی ترکیه رو انتخاب کنم. خودم هم آذری هستم. با این شرایط کدوم دانشگاه خوب رو میتونم انتخاب کنم که راحت قبول بشم. هرینه تحصیل چقدر است؟
    سوای ترکیه کدوم کشور با توجه به شرایط بالا برم بهتره؟

سلام. من تازه عضو این سایت شدم. مدتی است که من در تلاشم تا پذیرش بگریم. دوستای عزیزم من مدرک کارشناسی رشته فقه و حقوق خوندم با معدل 15:93 فارغ التحصیل شدم. من در سال 91 در رشته حقوق محیط زیست قبول شدم و تا حداکثر 2 ماه دیگه من دفاع میکنم و در حال حاضر معدلم 17:98 است. دوستای عزیزم من میخواهم پذیرش در کشور های آلمان یا اتریش یا سوئد و... یگیرم و نمیدونم از کجا باید شروع کنم و آیا من میتوانم بار دیگر در مقطع ارشد پذیرش بگیرم یا نه؟ من زبان انگلیسیم خیلی خوبه اما مدرک آیلس ندارم. چه راهی وجود داره که بتونم برم اونجا درس بخونم؟ آیا هزینه تحصیلی هم بهم میدن؟ تو رو خدا کمکم کنید که از کجا باید شروع کنم؟؟؟ اینجا خیلی شلوغه و جواب سوالاتم را پیدا نمیکنم. این ایمیل منه:
    تو رو خدا هرکی میتونه کمکم کنه بهم ایمیل بزنه تا راهنماییم کنه؟!!!
    ویرایش توسط Mechatronic : August 24th, 2014 در ساعت 02:14 PM دلیل: درج کردن آدرس ایمیل، مخالف قوانین است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Institute of Higher Education - University of Qazvin

سلام به اساتید محترم

مهندسی نرم افزار با معدل 13 (غیر انتفاعی)
    آیلتس 6.5
    مقاله ندارم
    برای ارشد IT کجا اقدام کنم؟ که احتمال پذیرش داشته باشم.

ماهی 2 میلیون میتونم هزینه کنم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Deniiz نمایش پست ها
    سلام به اساتید محترم

مهندسی نرم افزار با معدل 13 (غیر انتفاعی)
    آیلتس 6.5
    مقاله ندارم
    برای ارشد IT کجا اقدام کنم؟ که احتمال پذیرش داشته باشم.

ماهی 2 میلیون میتونم هزینه کنم.
    چون معدل بالایی ندارید، مجبورید سراغ گزینه هایی برید که بیشتر باهاتون راه میاند.

پیشنهاد من کشورهای اروپایی هست؛ چون هزینه شون هم نسبتاً در حد توان شما هست.
    بررسی کنید که دانشگاه های ایتالیا خصوصاً پلی تکنیک تورین و پلی تکنیک میلان شما رو می پذیرند یا نه. ایرانی های زیادی در این دو دانشگاه حضور دارند.

اگر موفق بشید از دانشگاه های آلمان هم پذیرش بگیرید، به نظر مناسب و منطقی هست. فنلاند هم هزینۀ زیادی به شما تحمیل نمیکنه اما نمیدونم با معدلتون راه میاند یا نه. در مورد دانشگاه های سوئد و اسپانیا هم بررسی کنید؛ ممکنه گزینۀ خوبی براتون پیش بیاد.

پی نوشت: اطلاعات بیشتر
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام دوستان ممنون میشم نظراتتونو بشنوم
    دنبال پذیرش دکتری از دانشگاه های اروپا با فاند هستم
    ارشد مکانیک دارم با معدل 17.92 از دانشگاه آزاد
    با دو مقاله علمی پژوهشی خارجی
    بدون مدرک زبان
    10 ترم سابقه تدریس دانشگاهی و 3 سال سابقه کار
    محدودیت زمانی دارم بنظرتون از کدوم دانشگاه یا کشور میتونم در زمان کم پذیرش با فاند بگیرم ؟
    رنک دانشگاه زیاد مهم نیست برام
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس حسابداری از دانشگاه سراسری روزانه تهران و فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد تهران دارم، معدلم هم تقریبا 16 هست
    (هنوز دفاع نکردم)، 1 مقاله چاپ شده دارم، زبان هم دارم دوره آیلتس میگذرونم، ساتو رشته های مرتبط برای دکترا چه کشورهایی میتونم اقدام کنم و فاند خوب هم بگیرم ؟!

Junior Member

سلام
    من لیسانس مدیریت اجرایی دارم با معدل 14 از دانشگاه پیام نور .میخواستم واسه مستر معماری اقدام کنم . برام مهمه که بتونم بعدش کار کنم . اگه میشه یکم راهنماییم کنید هم در مورد انتخاب کشور و هم اینکه چه جوری روند رفتنمو تسریع کنم؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط saminHP نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس حسابداری از دانشگاه سراسری روزانه تهران و فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد تهران دارم، معدلم هم تقریبا 16 هست
    (هنوز دفاع نکردم)، 1 مقاله چاپ شده دارم، زبان هم دارم دوره آیلتس میگذرونم، ساتو رشته های مرتبط برای دکترا چه کشورهایی میتونم اقدام کنم و فاند خوب هم بگیرم ؟!
    پذیرش که از قریب به اتفاق کشورهایی که این رشته رو در دانشگاه هاشون دارند، میشه گرفت. فقط باید تلاش کنید تا مینیمم های مورد نیاز فراهم بشه. معمولاً نمرۀ زبان مورد نیاز برای رشتۀ شما، از مینیمم مورد نیاز برای مهندسی ها بالاتر هست. پس تلاش کنید نمرۀ آیلتس بالای 7 بگیرید.

در مورد فاند نمیتونم نظر دقیق بدم. تنها میدونم که فاند موجود در رشتۀ شما، کمتر از فاند رشته های مهندسی هست. پس باید رزومۀ قابل توجهی داشته باشید.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط zhrr نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مدیریت اجرایی دارم با معدل 14 از دانشگاه پیام نور .میخواستم واسه مستر معماری اقدام کنم . برام مهمه که بتونم بعدش کار کنم . اگه میشه یکم راهنماییم کنید هم در مورد انتخاب کشور و هم اینکه چه جوری روند رفتنمو تسریع کنم؟
    برای دادن پذیرش در رشتۀ معماری، یک سری از دانشگاه ها، نمونه کار درخواست میکنند. شما چطور میتونید این مورد رو فراهم کنید؟ اگر بتونید این مسئله رو حل کنید، قاعدتاً میتونید برای اکثر کشورها اقدام کنید.
    بعدش کار کنید یعنی کی؟ همزمان با درس یا بعد از فراغت؟ بعد از فراغت که به اوضاع کار کشور مقصد ربط داره و حین درس هم تقریباً باید قید کار همزمان با تحصیل رو بزنید. کشورهای دیگه مثل ایران نیستند که همزمان با 20 واحد درسی در یک ترم، شغل تمام وقت هم داشته باشید.

اینکه چطور تسریع کنید، ساده هست. هر چه سریعتر دانشگاه های مقصد رو انتخاب کنید و مدارک مورد نیاز رو فراهم کنید. قدر مسلم اینکه نمرۀ زبان برای همه جا ضروری هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)