صفحه 57 از 188 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان فارغ التحصیل رشته ی اصلاح نباتاتم با معدل 14.98 ،ایلتس 6.5 برای ارشد میخام طراحی فضای سبز بخونم ، دانشگاهی میخام ک رنک بالایی داشته باشه و هزینه ای ک میتونم سالانه پرداخت کنم 10 میلیون هست بیشتر نمیتونم.
    اول اینکه اصا تو اینترنت پیدا نکردم کدوم دانشگاه ها دکترای این رشته رو دارن ؟لطفا راهنماییم کنید ک کدوم کشور و کدوم دانشگاه برای این رشته خوبه؟
    اگه ارشد بخام ایران باشم و برای دکترا برم چطور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    رزومت خوبه اما برای فاند در مقطع فوق لیسانس زیاد امیدوار نباش مگه اینکه با ایمیل زدن های درست و بابرنامه بتونی با یه استادی ارتباط برقرار کنی و بتونی ازش کمک هزینه برای مستر بر اساس ریسرچ بگیری.
    ضمنا اینی که گفتی اروپا برای ویزا سخته قبول ندارم چون کشور داریم تا کشور....
    برای کانادا بغیر از زبان بعضا روی معدل و داشتن مقاله هم حساسن مثل مک گیل و حتا به این سادگی پذیرش ساده هم نمیدن.ولی همه چی بستگی داره که بتونی استاد پیدا کنی چون اینجا استاد محوره.
    آمریکه هم که گفتی مستر کم میگیره میشه منبعتو بدونم چیه؟!!!
    تمام صحبت های گفته شده، نتیجه مطالعه فروم مختلف بوده.
    پیشنهاد شما بر اساس شرایطی که دارم کدوم کشور یا کشورهاست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

سلام
    من هنوز دانشجو هستم رشته مکانیک معدل هم تا آخر لیسانس ۱۴.۸۰ یا نهایتا ۱۵ میشه با این معدل میشه پذیرش گرفت از کشورهای کانادا و آمریکا و استرالیا و کشورهای خوب اروپا رنک دانشگاه خیلی مهم نیست متوسط هم خوبه... و زبان هم دارم میخونم و فکر کنم IELTS ۶.۵- ۷ بیارم برای gre هم فکر کنم نمره خوبی بیارم.... من ترجیحم به فاند هست حتی اگه خیلی کم باشه TA یا RA
    کدوم کشورا و دانشگاه هارو پیشنهاد میکنین؟ راستی من تا سالی ۲۰ میلیون هم میتونم خرج کنم
    ممنون

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaglam نمایش پست ها
    سلام
    من هنوز دانشجو هستم رشته مکانیک معدل هم تا آخر لیسانس ۱۴.۸۰ یا نهایتا ۱۵ میشه با این معدل میشه پذیرش گرفت از کشورهای کانادا و آمریکا و استرالیا و کشورهای خوب اروپا رنک دانشگاه خیلی مهم نیست متوسط هم خوبه... و زبان هم دارم میخونم و فکر کنم IELTS ۶.۵- ۷ بیارم برای gre هم فکر کنم نمره خوبی بیارم.... من ترجیحم به فاند هست حتی اگه خیلی کم باشه TA یا RA
    کدوم کشورا و دانشگاه هارو پیشنهاد میکنین؟ راستی من تا سالی ۲۰ میلیون هم میتونم خرج کنم
    ممنون
    در دوره مستر دنبال فاند نباشید. بهتره اول برید جایی مثل فنلاند رایگان مستر بگیرید و برای دکترا به فاند فکر کنید.
    کربلایم آرزوست...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

در دوره مستر دنبال فاند نباشید. بهتره اول برید جایی مثل فنلاند رایگان مستر بگیرید و برای دکترا به فاند فکر کنید.
    عاقا تو دل آدمو خالی نکن!
    نتایج پذیرش همینجا رو ببین...هستن خیلیا که فاند گرفتن برا مستر!

سلام
    ممنون
    شمام تلاشتو بکن! ایشالا که جور میشه برات.
    برای مستر اروپا فکر نمیکنم نتایج خوبی بگیری...
    اما کانادا و آمریکا رو میشه براش تلاش کرد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

مرسی از جوابتون ولی شاید نتونستم منظورمو بگم... من منظورم این بود که تا سالی ۲۰ میلیون جایی هست که بشه تحصیل کرد و خوب باشه؟ (با هزینه خودم )
    اگه فاند بشه چه بهتر ولی اگه همون بدون فاند رو در نظر بگیرید با اینقدر پول کدوم کشورها بهتره و چه رنکهایی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    عاقا تو دل آدمو خالی نکن!
    نتایج پذیرش همینجا رو ببین...هستن خیلیا که فاند گرفتن برا مستر!

شمام تلاشتو بکن! ایشالا که جور میشه برات.
    برای مستر اروپا فکر نمیکنم نتایج خوبی بگیری...
    اما کانادا و آمریکا رو میشه براش تلاش کرد!
    مرسی که اینقدر روحیه میدین
    میخواستم ببینم با اینقدر پول که میبرم کدوم کشورها پولم بهش میرسه و برای چه رنک هایی اقدام کنم ؟ کجاها ویزا راحتتر میدن از اونجایی که self-funded هستم؟
    خودم استرالیا و کانادا و امریکا . ایتالیا و کشورهای اسکاندیناوی مد نظرم هست

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام
    ممنون
    ... من منظورم این بود که تا سالی ۲۰ میلیون جایی هست که بشه تحصیل کرد و خوب باشه؟ (با هزینه خودم )
    اگه فاند بشه چه بهتر ولی اگه همون بدون فاند رو در نظر بگیرید با اینقدر پول کدوم کشورها بهتره و چه رنکهایی؟
    با این معدل، در استرالیا که تقریباً میشه گفت که هیچ دانشگاه معتبری به شما پذیرش نمیده.
    برای امریکا و کانادا و اروپا میتونید برنامه ریزی کنید که مقصد نهایی به معدل نهایی و نمرۀ زبان و احتمالاً GRE بستگی داره.

شما با سالی 20 میلیون تومان (هزینۀ تحصیل + هزینۀ زندگی) کجا میتونید دوام بیارید؟ 20 میلیون میشه معادل 6500 دلار. هزینۀ زندگی سالانه، به صورت معمولی، حدوداً سالی 10 هزار دلار در میاد. همین حالا شما 3000 دلار کم دارید! تازه با فرض اینکه تحصیل رایگان رو انتخاب کنید که فقط توی اروپا میشه پیدا کرد.

نکتۀ جالبتر اینه که جاهایی که تحصیل رایگان داره، معمولاً فاندی هم به دانشجو تعلق نمیگیره.

با این شرایط، تنها باید روی نمرۀ زبان و GRE تمرکز کنید تا بتونید با گرفتن نمرۀ رقابتی، راهی برای امریکا و کانادا باز کنید که در کنارش، اون سالی 6500 دلار هم میتونه کمک حال خوبی باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام.
    رشته Computer Science
    کارشناسی آزاد. معدل 17.3
    ارشد شریف. معدل 18.4
    تافل 99
    دو مقاله ژورنال
    GRE هنوز ندادم ولی امیدوارم 1100-1200 بگیرم.
    شانسم برای دکترا McGill/USC/UC San Diego چقدره؟ پیشنهادتون چیه؟ کجا برم که شرایط اقامت و کار پس از دکترا خوب باشه؟

با احترام
    ویرایش توسط amir_vh : September 8th, 2014 در ساعت 05:33 PM

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تک تک شما !
    دوستان ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید
    من دانشجوی ترم 1 کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته صنایع غذایی هستم.
    تصمیم دارم برای دکتری و پس از اون اقامت برای خارج از کشور اقدام کنم.سوال من این هست که شما کدوم کشور و شهر (و دانشگاهی که پذیرش خوبی با فاند به این رشته میده) رو برای رشته ی من و همچنین امکان اقامت و کار پس از مقطع دکتری رو به من پیشنهاد میکنید ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)