صفحه 58 از 188 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    عاقا تو دل آدمو خالی نکن!
    نتایج پذیرش همینجا رو ببین...هستن خیلیا که فاند گرفتن برا مستر!

شمام تلاشتو بکن! ایشالا که جور میشه برات.
    برای مستر اروپا فکر نمیکنم نتایج خوبی بگیری...
    اما کانادا و آمریکا رو میشه براش تلاش کرد!
    دوست عزیز
    خیلی دوست دارم بشینیم ساعتها باهم بحث کنیم!
    همینجور کلی نباید بگی. ضمنا من توی دل کسیو خالی نمیکنم ، بهتره که از همین الان با واقعیت ها روبرو بشی تا اینکه بری جلوتر و ناامید بشی. نمونش خود من ، روزهای اولی که مثه شما عضو همین سایت بودم چقدر نسخه برام پیچیدن که اینکارو بکن و اونکارو نکن....
    صحبت های من همه براساس تجربه های خودم و اطرافیانه. در دوره مستر فاندینگ به اون صورتی که دوستان میخان بیان خارج رایگان بیان اینطرف درس بخونن و زندگی کنن و یه چیزی هم ذخیره کنن وجود نداره عزیز برادر. اونی که شما میگی اسمش گرنت هستش. تازه یه پست بالاتر منو بخون : "مگه اینکه با ایمیل زدن های درست و بابرنامه بتونی با یه استادی ارتباط برقرار کنی و بتونی ازش کمک هزینه برای مستر بر اساس ریسرچ بگیری"
    یعنی با ارتباط برقرار کردن با استاد میشه به گرفتن هزینه ای امیدوار شد.
    من به دوستان حق میدم با این وضع ا ر ز، همه مشکل دارن برای خارج رفتن ، شما کافیه تاریخچه کامنتهای منو بخونید ببینید از کجاها پذیرش داشتم و در عین شایستگی بخاطر همین پول نداشته و حقوق کارمندی نتونستم برم ......بهرحال گذشت.
    در هرصورت شما وقتی میگی امیدوار باشن بیا بگو طرف معدل 17 شریف بوده با ایلتس 7 با 3 تا مقاله در دوره لیسانس و توصیه نامه فلانی و فلان....
    در هر صورت راه استاد بازه
    کاری که من کردم والان هم تونستم کمک هزینه بگیرم در دوره مستر.
    گفتن واقعیت بهتر ازینه که کسیو الکی و بی اساس امیدوار کنیم چون ممکنه مسیرش کلا عوض بشه و ما جوابگوی سالهای هدر رفته او خواهیم بود.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

Thumbs up پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    با این معدل، در استرالیا که تقریباً میشه گفت که هیچ دانشگاه معتبری به شما پذیرش نمیده.
    برای امریکا و کانادا و اروپا میتونید برنامه ریزی کنید که مقصد نهایی به معدل نهایی و نمرۀ زبان و احتمالاً GRE بستگی داره.

شما با سالی 20 میلیون تومان (هزینۀ تحصیل + هزینۀ زندگی) کجا میتونید دوام بیارید؟ 20 میلیون میشه معادل 6500 دلار. هزینۀ زندگی سالانه، به صورت معمولی، حدوداً سالی 10 هزار دلار در میاد. همین حالا شما 3000 دلار کم دارید! تازه با فرض اینکه تحصیل رایگان رو انتخاب کنید که فقط توی اروپا میشه پیدا کرد.

نکتۀ جالبتر اینه که جاهایی که تحصیل رایگان داره، معمولاً فاندی هم به دانشجو تعلق نمیگیره.

با این شرایط، تنها باید روی نمرۀ زبان و GRE تمرکز کنید تا بتونید با گرفتن نمرۀ رقابتی، راهی برای امریکا و کانادا باز کنید که در کنارش، اون سالی 6500 دلار هم میتونه کمک حال خوبی باشه.
    خیلی ممنون بابت جواب. من جواب تمام سوال هامو گرفتم
    پس من باید تلاش کنم که با نمره زبان و GRE خوب حداقل شهریه رو بردارم و خرج زندگی رو خودم بدم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaglam نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت جواب. من جواب تمام سوال هامو گرفتم
    پس من باید تلاش کنم که با نمره زبان و GRE خوب حداقل شهریه رو بردارم و خرج زندگی رو خودم بدم
    راستش برای گرفتن فاند از اروپا نمیتونم توصیه ای بکنم چون الگوی مشخصی وجود نداره برای همۀ کشورهای اروپایی. اما در کانادا و امریکا، استاد اگر از رزومه تون خوشش بیاد، میتونه RA بده. در هر دو کشور، اگر توی اسپیکینگ نمرۀ بالایی داشته باشید، ممکنه TA بگیرید. در این صورت، احتمالاً لازم نیست از جیب هزینه کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

با سلام خدمت دوستان و عزيزان من سالار هستم و 19 سالمه امسال كنكور دادم زبانم تقريبا خوبه و دارم باز هم روش كار ميكنم و مطمينم به راحتي از پس GRE بر ميام
    فقط يك سوال دارم من در دانشگاه ازاد بار انتخاب رشته كردم در سه ژانر مختلف 1_آي تي 2_بيوتكنولوژي 3_مديريت بازرگاني
    شايد مضحك باشه كه سه تا رشته بي ربط قبول شدم چرا اينكارو كردم به هر حال من توي هر سه ضمينه (اشنايي خوب با كامپيوتر) +ديپلم تجربي + شغل و بزينس پدرم
    اشنايي نسبتا خوبي دارم.تنها سوال من اينه نحوه ي پذيرش گرفتن در دانشگاه هاي امريكا (هر ايالتي) و يا كانادا براي كدام رشته راحت تره و اينكه ايابا معدل بالا از دانشگاه ازاد اپلاي فاند و يا پذيرش ميكنند؟ ممنون ميشم جواب بديد.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط masihsalar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و عزيزان من سالار هستم و 19 سالمه امسال كنكور دادم زبانم تقريبا خوبه و دارم باز هم روش كار ميكنم و مطمينم به راحتي از پس GRE بر ميام
    فقط يك سوال دارم من در دانشگاه ازاد بار انتخاب رشته كردم در سه ژانر مختلف 1_آي تي 2_بيوتكنولوژي 3_مديريت بازرگاني
    شايد مضحك باشه كه سه تا رشته بي ربط قبول شدم چرا اينكارو كردم به هر حال من توي هر سه ضمينه (اشنايي خوب با كامپيوتر) +ديپلم تجربي + شغل و بزينس پدرم
    اشنايي نسبتا خوبي دارم.تنها سوال من اينه نحوه ي پذيرش گرفتن در دانشگاه هاي امريكا (هر ايالتي) و يا كانادا براي كدام رشته راحت تره و اينكه ايابا معدل بالا از دانشگاه ازاد اپلاي فاند و يا پذيرش ميكنند؟ ممنون ميشم جواب بديد.
    توی این مرحله ای که شما هستی، میدونم که شاید انتخاب رشته سخت باشه. و هر سه تا رشته ای که گفتی هم دلیل منطقی داری برای دنبال کردنش. اما ببین دلت بهت چی میگه و برو سمت همون.
    در مورد IT که فکر نمی کنم نیازی باشه در موردش صحبت کنیم. چون امریکا به قول معروف بهشت بچه های کامپیوتره. در مورد بیوتکنولوژی هم مبحث داغیه مخصوصا توی امریکا، پول خوبی هم توش هست، اما پول مهم نیست، بحث دل از پول مهم تره در مورد مدیریت هم، نمیشه چیزیو قطعی گفت. خوده رشته ی مدیریت چیزی نیست که بشه گفت با اون میشه موفق بود، به هرحال باید در یک زمینه ای تخصص داشته باشی و در اون زمینه یک کسب و کاریو راه بندازی تا مدیریت به کارت بیاد.
    از همین الان توی تک تک درس ها، تافل و GRE دنبال بالاترین نمره ی ممکن باش. در این صورت هم در امریکا و هم کانادا، میشه گفت بدون دردسر خاصی میشه از یک دانشگاه خوب فاند گرفت.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    توی این مرحله ای که شما هستی، میدونم که شاید انتخاب رشته سخت باشه. و هر سه تا رشته ای که گفتی هم دلیل منطقی داری برای دنبال کردنش. اما ببین دلت بهت چی میگه و برو سمت همون.
    در مورد IT که فکر نمی کنم نیازی باشه در موردش صحبت کنیم. چون امریکا به قول معروف بهشت بچه های کامپیوتره. در مورد بیوتکنولوژی هم مبحث داغیه مخصوصا توی امریکا، پول خوبی هم توش هست، اما پول مهم نیست، بحث دل از پول مهم تره در مورد مدیریت هم، نمیشه چیزیو قطعی گفت. خوده رشته ی مدیریت چیزی نیست که بشه گفت با اون میشه موفق بود، به هرحال باید در یک زمینه ای تخصص داشته باشی و در اون زمینه یک کسب و کاریو راه بندازی تا مدیریت به کارت بیاد.
    از همین الان توی تک تک درس ها، تافل و GRE دنبال بالاترین نمره ی ممکن باش. در این صورت هم در امریکا و هم کانادا، میشه گفت بدون دردسر خاصی میشه از یک دانشگاه خوب فاند گرفت.

تشكر جانانه بخاطر اينكه اينوقت شب (يا ظهر! نميدونم كجا هستيد! ) جواب داديد. راستش من با چند نفر كه صحبت كردم ميگن مديريت بازرگاني رو بزار براي فوق ليسانس حالا نميدونم
    خود شما بوديد اگر يكسان علاقه بين آي تي و بيوتكنولوژي داشتيد كدوم رو انتخاب ميكرديد؟
    من توي انتخاب رشتم واقعا رفتن برام يكي از اولويتاست. توي جفت رشته اينده ي تحصيلي توي كدام يك بهتره؟ ممنون ميشم تجربياتتون رو در اختيارم بگذاريد(در صورت تمايل البته!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    راستش برای گرفتن فاند از اروپا نمیتونم توصیه ای بکنم چون الگوی مشخصی وجود نداره برای همۀ کشورهای اروپایی. اما در کانادا و امریکا، استاد اگر از رزومه تون خوشش بیاد، میتونه RA بده. در هر دو کشور، اگر توی اسپیکینگ نمرۀ بالایی داشته باشید، ممکنه TA بگیرید. در این صورت، احتمالاً لازم نیست از جیب هزینه کنید.
    من با توجه به معدل پایینم اصلا زیاد رو فاند مانور نمیدم... بیشتر دارم به کشورهایی مثل آلمان و فنلاند فکر میکنم که تحصیل حداقل رایگان باشه.. کلا اسپیکینگ خوبی دارم امیدوام نمره خوبی ازش بگیرم... آمریکا برا مستر شنیدم اصلا پول زیادی نمیده کشور گرونی هست و دانشگاه ها هم همینطور بیشتر برای دکترا روش حساب باز کردم...
    خیلی ممنون بابت جواب دادن

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaglam نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون ولی شاید نتونستم منظورمو بگم... من منظورم این بود که تا سالی ۲۰ میلیون جایی هست که بشه تحصیل کرد و خوب باشه؟ (با هزینه خودم )
    اگه فاند بشه چه بهتر ولی اگه همون بدون فاند رو در نظر بگیرید با اینقدر پول کدوم کشورها بهتره و چه رنکهایی؟
    ببینید میتونید فنلاند اقدام کنید که تحصیل رایگانه و رنک های خوبی داره. در مرتبه های بعدی اسپانیا و ایتالیا و اتریش و کشورهای شرق اروپا مثل لهستان و....رو پیشنهاد میدم. فنلاند با شیر کردن خونه و زندگی شدیدا دانشجویی اون پول کافیه. استونی هم هزینه ها پاینتره
    کربلایم آرزوست...

سلام
    من 26 ساله هستم
    دانشجوی کاردانی ترم 3 علمی کاربردی با سطح مالی متوسط رو به پایین
    قائدتا باید برای لیسانس اقدام کنم
    حالا با این شرایط
    می خواستم بدونم با توجه به این شرایط شانس اقدام برای کدوم کشور رو دارم و پروسه رفتن پقدر طول می کشه ؟؟
    بنده نهایت پولی که می تونم تهیه کنم حدود 20 میلیون هست
    ممنون می شم راهنماییم کنید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasoud_ati نمایش پست ها
    سلام
    من 26 ساله هستم
    دانشجوی کاردانی ترم 3 علمی کاربردی با سطح مالی متوسط رو به پایین
    قائدتا باید برای لیسانس اقدام کنم
    حالا با این شرایط
    می خواستم بدونم با توجه به این شرایط شانس اقدام برای کدوم کشور رو دارم و پروسه رفتن پقدر طول می کشه ؟؟
    بنده نهایت پولی که می تونم تهیه کنم حدود 20 میلیون هست
    ممنون می شم راهنماییم کنید
    چه رشته ای هستید؟ نمره زبان دارید؟
    با این پول و رزومه جای خیلی تاپ نمیتونید برید.
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)