صفحه 61 از 188 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Melefi نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    چقدر خوبه که کنکور ندارن،من انگلیسی رو خوب بلدم و امسال تافل میدم،میتونم با زبان انگلیسی دانشگاههای المان،اتریش یا سوئیس رو برم امتحان بدم یا حتماً باید زبان رسمی اون کشور رو یاد بگیرم؟
    برای پزشکی دانشگاه کدوم کشور بهتره و راحتتر میتونم قبول بشم؟
    در ضمن من مشکل ویزا هم برای زمان امتحان ندارم.
    ببخشید زیاد سوال میپرسم
    المان و اتریش باید المانی یاد بگیرید. ام سوییس چون چندزبانس بستگی داره ولی کلا به انگلیسیه. باید اول سرچ کنی ببینی کدوم دانشگاه های خوب و ممتاز رشتتو دارن و بعد ببینی مدارک چی میخان.
    اگه احساس میکنی در این زمینه مشکل داری بمن پیغام خصوصی بده.

موفق باشید.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigoldnew نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    مشکل همین جاست که نمیدونم از کدوم کشور شروع کنم !!! تا برسیم سر این که کدوم دانشگاهش و کدوم استاد!!
    کارشناسی مهندسی رباتیک - موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری - معدل16.62- آیلتس آخر این ماه شرکت میکنم ولی نمره 7 خواهم گرفت- مقاله ندارم
    پژوهشگر نمونه رشته رباتیک- پروژه کارشناسی "طراحی و ساخت بازوی دولینکی صفحه ای" هست که اولین ربات ساخته شده در دانشگاه می باشد(نمره پروژه20)/ دوره کارآموزی3ماهه در کارخانه کوکاکولا با مبحث سنسورینگ کار کردم.

یا چه کشورهایی با توجه به شرایطم مناسب ادامه تحصیل هستند؟!
    تنها کاری که فعلا از دستم برمیاد همونطور که گفتید نمره انگلیسی بالاتری کسب کنم.
    این که مشکل خاصی نیست، خب از حروف الفبا شروع کن!!!
    از سایت 4icu.org اول قاره اروپا رو انتخاب کن و سپس کشورها بترتیب حروف الفبا قرار گرفتن ، دونه دونه میتونی انتخخاب کنی و اسامی و رنک تقریبی دانشگاهاشو ببینی و با کلیک کردن روی نام هر دانشگاه، اطلاعات و ادرس سایتشو دربیاری.
    اگه باز کمکی خواستی بگو.

موفق باشید.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر (نرم افزار)

با سلام ، دوستان گرامی اگر لطف کنید و بنده رو راهنمایی کنید که به نتیجه کامل و دلخواه برسم ممنونتونم ;
    دیپلم : سخت افزار کامپیوتر
    کاردانی : کامپیوتر - نرم افزار ( معدل 13.50 ) - موسسه آموزش عالی امین فولاد شهر
    کارشناسی : کامپیوتر - نرم افزار ( معدل 14 ) - موسسه آموزش عالی امین فولاد شهر
    آیلتس : 6.5
    میخواستم بدونم در رابطه با رشته ام و با توجه به معدلم ، شما کدوم کشور و دانشگاه را برای دوره ' ارشد ' معرفی میکنید؟ ( کانادا ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا )
    با توجه به اینکه قصد اقامت بعد از اتمام تحصیل رو دارم ، آیا شرایط کار با رشته مربوطه فراهم هست؟
    میتونم در مقطع ارشد تغییر رشته بدم؟ به یکی از گرایش های دیگر کامپیوتر؟ به عنوان مثال : Network And Security - IT - Artificial Intelligence و یا رشته (گرایش) خاصی که جای پیشرفت و تصاحب کار داشته باشه معرفی کنید.

Junior Member

سلام
    سوال من مقایسه ی بین کشور کانادا و آلمان برای ارشد فناوری اطلاعات گرایش امنیت یا شبکه هست.
    از چند لحاظ ؛ از لحاظ دانشگاه ، آب و هوا (می دونم کانادا خیلی سردتره) ، هزینه ، فرهنگ ، پیشرفت کاری
    البته الان ترم 6 it هستم و هنوز مدرک تافل و ... و سطح b1 آلمانی رو ندارم.
    اول می خوام کشور رو انتخاب کنم و بعد شهر و دانشگاه رو.
    شما کدوم کشور رو برای تحصیل و اقامت پیشنهاد می کنید و چرا؟
    اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید
    با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_ch نمایش پست ها
    با سلام ، دوستان گرامی اگر لطف کنید و بنده رو راهنمایی کنید که به نتیجه کامل و دلخواه برسم ممنونتونم ;
    دیپلم : سخت افزار کامپیوتر
    کاردانی : کامپیوتر - نرم افزار ( معدل 13.50 ) - موسسه آموزش عالی امین فولاد شهر
    کارشناسی : کامپیوتر - نرم افزار ( معدل 14 ) - موسسه آموزش عالی امین فولاد شهر
    آیلتس : 6.5
    میخواستم بدونم در رابطه با رشته ام و با توجه به معدلم ، شما کدوم کشور و دانشگاه را برای دوره ' ارشد ' معرفی میکنید؟ ( کانادا ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا )
    با توجه به اینکه قصد اقامت بعد از اتمام تحصیل رو دارم ، آیا شرایط کار با رشته مربوطه فراهم هست؟
    میتونم در مقطع ارشد تغییر رشته بدم؟ به یکی از گرایش های دیگر کامپیوتر؟ به عنوان مثال : Network And Security - IT - Artificial Intelligence و یا رشته (گرایش) خاصی که جای پیشرفت و تصاحب کار داشته باشه معرفی کنید.
    سوال اخرت: بله ميشه. من بهت هوش مصنوعي رو پيشنهاد ميكنم. بحث شبكه در همه جاي دنيا، دست توش زياده اما هوش مصنوعي حالا حالاها كار داره.
    سوال دومت: اگه واقعا مطمئني و حتما ميخاي بعدش زندگي كني، پس از همين اول روي كشوري انرژي بذار كه مهاجرپذيره مثل كانادا ،امريكا، استراليا.....
    در اروپا بحز دانمارك(كه اونم بسيار محدود عمل ميكنه) شرايط مهاجرت وجود نداره و براي شهروند شدن بايد حدود ٥ تا ٧ سال سابقه كار و پرداخت ماليات داشته باشي و يكسري از شرايط ديگه كه عملا در مقايسه با اون كشورها بسيار سختتره.
    سوال اولت: براي پذيرش عادي با هزينه شخصي، براي همه كشورها شانس داريد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fomtal نمایش پست ها
    سلام
    سوال من مقایسه ی بین کشور کانادا و آلمان برای ارشد فناوری اطلاعات گرایش امنیت یا شبکه هست.
    از چند لحاظ ؛ از لحاظ دانشگاه ، آب و هوا (می دونم کانادا خیلی سردتره) ، هزینه ، فرهنگ ، پیشرفت کاری
    البته الان ترم 6 it هستم و هنوز مدرک تافل و ... و سطح b1 آلمانی رو ندارم.
    اول می خوام کشور رو انتخاب کنم و بعد شهر و دانشگاه رو.
    شما کدوم کشور رو برای تحصیل و اقامت پیشنهاد می کنید و چرا؟
    اگه ممکنه من رو راهنمایی کنید
    با تشکر
    ببين مزيت كانادا اينه كه هم انگليسي زبانه، هم "مهاجرپذيره"، يعني در شرايط يكسان براي استخدام، مهارتهات پارامتر استخدامن. نكته مهم بعدي نزديك بودن به امريكاست، كه ارزوي رفتن هر كسي در زمينه كامپيوتره.
    نكته: براي درس خوندن زياد به اب و هوا توجهي نكن(حالا نه اينكه بري قطب شمال!) ولي سرد بودن جايي رو عامل منفي بودنش نذار.
    فرهنگ اينجا هم بدليل مالاي كالچر بودن تركيبي از همه فرهنگهاست! پس فكر كنم بسيار جالب و خوب باشه.
    در پست بالايي هم گفتم، جاييو انتخاب كتيد كه پتانسيل مهاجرت داشته باشه. نه اروپايي كه الان درگير ورود خيل عظيم مهاجران و جنگ زدگان از شمال افريقا و خاورميانس...

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام.
    رشته Computer Science
    کارشناسی آزاد. معدل 17.3
    ارشد شریف. معدل 18.4
    تافل 99
    دو مقاله ژورنال

GRE هنوز ندادم ولی امیدوارم 1100-1200 بگیرم.
    شانسم برای دکترا McGill/USC/UC San Diego چقدره؟ فرانسه و آلمان چطور؟

با احترام

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_vh نمایش پست ها
    سلام.
    رشته Computer Science
    کارشناسی آزاد. معدل 17.3
    ارشد شریف. معدل 18.4
    تافل 99
    دو مقاله ژورنال

GRE هنوز ندادم ولی امیدوارم 1100-1200 بگیرم.
    شانسم برای دکترا McGill/USC/UC San Diego چقدره؟ فرانسه و آلمان چطور؟

با احترام
    براي مك گيل و همچنين دانشگاه هاي ممتاز فرانسه و المان مثل ليون و تكنيك مونيخ شانس بسيار بالايي داريد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    ببين مزيت كانادا اينه كه هم انگليسي زبانه، هم "مهاجرپذيره"، يعني در شرايط يكسان براي استخدام، مهارتهات پارامتر استخدامن. نكته مهم بعدي نزديك بودن به امريكاست، كه ارزوي رفتن هر كسي در زمينه كامپيوتره.
    نكته: براي درس خوندن زياد به اب و هوا توجهي نكن(حالا نه اينكه بري قطب شمال!) ولي سرد بودن جايي رو عامل منفي بودنش نذار.
    فرهنگ اينجا هم بدليل مالاي كالچر بودن تركيبي از همه فرهنگهاست! پس فكر كنم بسيار جالب و خوب باشه.
    در پست بالايي هم گفتم، جاييو انتخاب كتيد كه پتانسيل مهاجرت داشته باشه. نه اروپايي كه الان درگير ورود خيل عظيم مهاجران و جنگ زدگان از شمال افريقا و خاورميانس...

موفق باشيد.
    ممنون از پاسختون
    کانادا مهاجرپذير هست اما 2 برابر هزینه می خواد
    تا جایی که فهمیدم بدون گرفتن فاند حدودا سالی 20 میلیون برای کانادا و سالی 10 میلیون هم برای آلمان هزینه تحصیل و زندگی و ... می شه ( از پست های قبلی خوندم )
    فکر می کنید تا 2016-2015 همین هزینه هاست؟
    هزینه زندگی برای یک نفر در آلمان و کانادا با داشتن فاند تقریبا چه قدر می شه؟
    تا جایی که فهمیدم اگه اشتباه نکنم یک جا گفتن در اروپا حدودا 400 هزار تومان ماهی می شه
    400*12=4800 که من 5 میلیون سالی حساب کردم،درسته؟
    با گرفتن فاند حدودا سالی ... میلیون برای کانادا و سالی 5 میلیون هم برای آلمان هزینه زندگی می شه

برای بورس هم این پست در مورد کانادا توضیح داده بود که ممکنه ندن :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post585236

الان بهترین کشور برای ارشد فناوری اطلاعات گرایش امنیت یا شبکه کدومه؟
    الان از لحاظ رتبه بندی ، 100 دانشگاه برتر در رشته ی ارشد فناوری اطلاعات گرایش امنیت یا شبکه کدومند؟
    الان از لحاظ کیفیت دانشگاه ، کدوم دانشگاه رو برای رشته ی ارشد فناوری اطلاعات گرایش امنیت یا شبکه پیشنهاد می کنید؟

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ریاضی از دانشگا الزهرا با معدل ۱۶/۹۰ دارم.آیلتس ۷ دارم.مقاله هنوز ندارم.به احتمال زیاد ارشد رو یه دانشگاه تو ایران بخونم. ولی اگه موقعیت پیش بیاد بجز ایران بهتره.
    حالا به نظر شما برای گرفتن فول فاند برای ارشد یا دکترا
    کدوم کشور برای من بهتره؟
    با توجه به رشتم که رياضیه به نظرتون کدوم کشور میتونم کار پیدا کنم و اقامت دائم بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)