صفحه 66 از 188 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576116166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

با درود و احترام
    کارشناسی مدیریت 15.09
    کارشناسی ارشد مدیریت 17.09
    هردو مقطع دانشگاه دولتی
    آیلتس 6.5
    دوتا مقاله کنفرانس بین المللی
    دو تاسابمیت آی اس آی
    کتاب به زبان انگلیسی در دست چاپ
    یک سال سابقه کار
    دو تا ریکامندیشن
    اولویت من دانشگاه و کشوری است که بتوانم فول فاند بگیرم
    البته ادامه زندگی در خارج کشور هم برایم مهم است ولی اگر جایی بود که فاند بود ولی شانس مهاجرت نبود نیز مورد قبول است.
    پیشاپیش از راهنمایی هایتان سپاسگذارم

Junior Member

دوستان سلام

سوالی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که در انتخاب محل تحصیل برای دکترا، اولویت را باید داد به کیفیت کشور مقصد یا رنکینگ دانشگاه؟ برای مثال در مورد من امکان تحصیل در کانادا، در دانشگاههایی با رنکینگ بین 400 تا 500 وجود داره اما همزمان از دانشگاهی با رنکینگ زیر 100 از مالزی هم پذیرش دارم (توضیح تکمیلی اینکه مستر رو در مالزی بودم، برنامه ام هم این هست که در آینده برای زندگی برم به کشورهایی مثل کانادا، استرالیا و ...). لطفاً فرض رو بر این بگذارید که از لجاظ دریافت فاند هر دو گزینه در شرایط مشابه هستند. ممنون میشم اگه نظراتتون رو بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alivaldo نمایش پست ها
    دوستان سلام

سوالی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که در انتخاب محل تحصیل برای دکترا، اولویت را باید داد به کیفیت کشور مقصد یا رنکینگ دانشگاه؟ برای مثال در مورد من امکان تحصیل در کانادا، در دانشگاههایی با رنکینگ بین 400 تا 500 وجود داره اما همزمان از دانشگاهی با رنکینگ زیر 100 از مالزی هم پذیرش دارم (توضیح تکمیلی اینکه مستر رو در مالزی بودم، برنامه ام هم این هست که در آینده برای زندگی برم به کشورهایی مثل کانادا، استرالیا و ...). لطفاً فرض رو بر این بگذارید که از لجاظ دریافت فاند هر دو گزینه در شرایط مشابه هستند. ممنون میشم اگه نظراتتون رو بگید.
    من فکر می کنم به عوامل متعدد بستگی داره و دست آخر باید خودتون حساب کاست و بنفیت رو بکنید و تصمیم بگیرید. بعضی ها چون عقاید محافظه کارانه بیشتری دارند شاید با فرهنگ کشورهای غربی نتونند کنار بیایند و همان مالزی بهتر باشد. فرض رو بر این بگذارید که می خواهید ازدواج کنید و بچه دار شوید و فرزندتان دختر باشد و .........

استانداردهای زندگی در بسیاری از زمینه ها در کشوری مثل کانادا جزو چند کشور اول دنیاست. از طرفی چه بسا با مدرک همان دانشگاه رنکینگ 500 کانادا در کانادا بهتر کار پیدا کنید تا با مدرک رنکینگ 100 مالزی! مضافاً بر اینکه این رنکینگ ها رو اصلاً خیلی ها قبول ندارند و یا شما روی یک رنکینگ حساب می کنید و جای دیگر روی یک رنکینگ دیگر. من با خیلی دانشجو هایی که در اروپا هستند(مثلاً آلمان) صحبت می کنم اصلاً چیزی به نام رنکینگ نمی شناسند!!!

شخصاً کانادا را ترجیح می دهم.
    برو ای فقیه "دانا"؛ به خدای بخش ما را؛ تو و زهد و پارسایی؛ من و عاشقی و مستی
    0

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط alivaldo نمایش پست ها
    دوستان سلام

١- موضوع و ميزان پژوهش
    ٢- اعتبار استاد و ايجاد كانكشن هاي بعدي
    فقط اينا مهمه چه براي ادامه تحصيل چه كار...كلا بيخيال رنكينگ بشيد(كلا بيخيال مالزي و هند و.... هم بشيد بنفعتونه!)

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nosratabadi نمایش پست ها
    با درود و احترام
    کارشناسی مدیریت 15.09
    کارشناسی ارشد مدیریت 17.09
    هردو مقطع دانشگاه دولتی
    آیلتس 6.5
    دوتا مقاله کنفرانس بین المللی
    دو تاسابمیت آی اس آی
    کتاب به زبان انگلیسی در دست چاپ
    یک سال سابقه کار
    دو تا ریکامندیشن
    اولویت من دانشگاه و کشوری است که بتوانم فول فاند بگیرم
    البته ادامه زندگی در خارج کشور هم برایم مهم است ولی اگر جایی بود که فاند بود ولی شانس مهاجرت نبود نیز مورد قبول است.
    پیشاپیش از راهنمایی هایتان سپاسگذارم
    دوست عزيز
    داشتن ريكامنديشن امتياز خاصي نيست و الازم نيست در رزومه اونو بيان كنيد. شما با داشتن نمره زبان بالاتر ميتونيد به كانادا فكر كنيد. البته رشته مديريت و كلا علوم انساني، فاند گرفتن بسيار دشوار و رقابتيه.
    روي دانمارك و المان و سوئد هم كار كنيد.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

سلام دوستان، بنده هم قصد پذیرش برای مقطع فوق دارم، بین آمریکا و کانادا موندم ! نیاز به فاند ندارم حداقل سال اول اگر بعدا بتونم حین تحصیل بگیرم که چه بهتر. رنکینگ زیاد مهم نیست فقط در حدی مهمه که بشه ویزا گرفت، قصد دارم بعد تحصیل هم بمونم و همونجا کار کنم و اقامت بگیرم. تافل ندادم هنوز یک ماه دیگه آزمون دارم و در حال حاضر با توجه به tpo ها نمرم اطراف ۸۰ تا ۹۰ میشه. ممنون میشم یک راهنمایی کنید. یک گزینه دیگه هم که پیش رو دارم خوندن فوق توی ایران و اقدام برای دکتراست که میشه ۳ ۴ سال دیگه و در ضمن سنم بالاست ۲۹ ! کاردانی به کارشناسی بودم که بینشون فاصله زیادی افتاد و الان چند ماهه کارشناسی گرفتم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    سلام دوستان، بنده هم قصد پذیرش برای مقطع فوق دارم، بین آمریکا و کانادا موندم ! نیاز به فاند ندارم حداقل سال اول اگر بعدا بتونم حین تحصیل بگیرم که چه بهتر. رنکینگ زیاد مهم نیست فقط در حدی مهمه که بشه ویزا گرفت، قصد دارم بعد تحصیل هم بمونم و همونجا کار کنم و اقامت بگیرم. تافل ندادم هنوز یک ماه دیگه آزمون دارم و در حال حاضر با توجه به tpo ها نمرم اطراف ۸۰ تا ۹۰ میشه. ممنون میشم یک راهنمایی کنید. یک گزینه دیگه هم که پیش رو دارم خوندن فوق توی ایران و اقدام برای دکتراست که میشه ۳ ۴ سال دیگه و در ضمن سنم بالاست ۲۹ ! کاردانی به کارشناسی بودم که بینشون فاصله زیادی افتاد و الان چند ماهه کارشناسی گرفتم.
    اگه هدفتون اومدنه مسلما هرچه زودتر بهتر. من كانادا رو پيشنهاد ميكنم.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

دوستان من تنها کشوری که مد نظرمه دانمارکه. شما میدونید تا چه حدی رقابتی هست رنک و اینا هم مهم نیس اصلا

و الویت بعدی سوئده

رشته انسانی
    لیسانس 18.31
    فوق 16.92
    تالیفی 1
    مقاله 2 داخلی
    همین )
    ویرایش توسط payize : October 11th, 2014 در ساعت 12:00 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    ١- موضوع و ميزان پژوهش
    ٢- اعتبار استاد و ايجاد كانكشن هاي بعدي
    فقط اينا مهمه چه براي ادامه تحصيل چه كار...كلا بيخيال رنكينگ بشيد(كلا بيخيال مالزي و هند و.... هم بشيد بنفعتونه!)

موفق باشيد.
    ممنون از پاسختون
    میشه بدونم برای چی فکر می کنید باید مالزی رو بی خیال شد؟ آیا موارد خاصی رو دیدید که دارندگان مدرک از این کشور به مشکل خوردن؟ با توجه به اینکه گفتید موضوع و میزان پژوهش از همه مهمتره، چقدر فرق می کنه که کجا انجام شده؟

برای رشته ی دندانپزشکی کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)