صفحه 7 از 182 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام خسته نباشید
    من قصد جدی دارم که حتما برای کارشناسی ارشد برق قدرت بتونم برم یکی از دانشگاه های خوب خارج از کشور
    الان ترم 3 کارشناسی قدرتم ، دانشگاه بوعلی سینا ، معدلمم تا الان 18.5 هستش احتمال میدم با معدل بین 17 تا 17.5 تموم کنم آیلتسمم طبق برنامه ریزی تو تابستون 95 میگیرم ( در وضعیت فعلی در حد نمره 6.5 هستم برا تابستون 95 بهترش میکنم ) یه سری هم مدارک فنی حرفه ای مثل پی ال سی و... گرفتم
    سطح علمی و اعتبار دانشگاه و هزینه های تحصیلی برام خیلی مهمه . بنظر شما چه کارایی الان میتونم بکنم تا به هدفم نزدیک تر شم ؟ کدوم دانشگاه ها رو شما پیشنهاد میکنید ؟ ( که در زمینه قدرت قوی باشن )
    یه سوال دیگه هم هس که اگه بخوام بلافاصله بعد تموم شدن لیسانس برم ارشد خارج از کشور ، مشکل سربازی هست ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من قصد جدی دارم که حتما برای کارشناسی ارشد برق قدرت بتونم برم یکی از دانشگاه های خوب خارج از کشور
    الان ترم 3 کارشناسی قدرتم ، دانشگاه بوعلی سینا ، معدلمم تا الان 18.5 هستش احتمال میدم با معدل بین 17 تا 17.5 تموم کنم آیلتسمم طبق برنامه ریزی تو تابستون 95 میگیرم ( در وضعیت فعلی در حد نمره 6.5 هستم برا تابستون 95 بهترش میکنم ) یه سری هم مدارک فنی حرفه ای مثل پی ال سی و... گرفتم
    سطح علمی و اعتبار دانشگاه و هزینه های تحصیلی برام خیلی مهمه . بنظر شما چه کارایی الان میتونم بکنم تا به هدفم نزدیک تر شم ؟ کدوم دانشگاه ها رو شما پیشنهاد میکنید ؟ ( که در زمینه قدرت قوی باشن )
    یه سوال دیگه هم هس که اگه بخوام بلافاصله بعد تموم شدن لیسانس برم ارشد خارج از کشور ، مشکل سربازی هست ؟
    سلام

در حال حاضر، درست ترین کار اینه که فقط به معدل بالای 17 و ترجیحاً 18 فکر کنید و در کنارش، با جدیت تمام پیگیر بهبود سطح زبانتون تا حد عالی باشید.

همین.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    همینطور که دوستمون گفتند به معدل بالا فکر کنید. شما اگه الان معدلت 18.5 هست باید سعی کنی توی ترم های آینده به بالای 19 برسونیش نه 17-17.5
    روی زبان هم به صورت جدی کار کن. روی 4تا بخش reading-listening-speaking-writing برای همشون ببین به چه صورت باید به آمادگی بالا برسی. کسی که اینقدر زمان داره و وضعیت فعلیش 6.5 هست ازش انتظار میره بتونه سال 95 نمره ی 8.5-9 بگیره
    الان اصلا وقت فکر کردن به دانشگاها نیست.
    سربازی هم مشکل نداره. میتونی معافیت بگیری.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

با سلام ! من 25 سال لیسانس معماری از دانشگاه آزاد قزوین دارم و به نرم افزار های 3d max-Auto cad- Photoshop- Revit - office- کمی هم rhino مسلطم ،4 سال سابقه کار هم دارم، برای هزینه ی اولیه تا مبلغ 20 میلیون حداکثر دارم! ترجیحا به دنبال یه کشور هستم که هم بتونم کار کنم هم درس بخونم ! می شه راهنمایی کنید کدوم کشور برای شروع مناسبه ؟ راهی هست که بشه به اینگلیس برم، با توجه به یک سال بودن master ؟! مقصد نهاییم امریکاست بعد از فوق ! با تشکر از کمکتون !
    ویرایش توسط Mw7 : April 11th, 2015 در ساعت 02:14 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mw7 نمایش پست ها
    با سلام ! من 25 سال لیسانس معماری از دانشگاه آزاد قزوین دارم و به نرم افزار های 3d max-Auto cad- Photoshop- Revit - office- کمی هم rhino مسلطم ،4 سال سابقه کار هم دارم، برای هزینه ی اولیه تا مبلغ 20 میلیون حداکثر دارم! ترجیحا به دنبال یه کشور هستم که هم بتونم کار کنم هم درس بخونم ! می شه راهنمایی کنید کدوم کشور برای شروع مناسبه ؟ راهی هست که بشه به اینگلیس برم، با توجه به یک سال بودن master ؟! مقصد نهاییم امریکاست بعد از فوق ! با تشکر از کمکتون !

با سلام
    هزینههای تحصیل و زندگی در انگلیس بسیار بالاست و امکان کار نیز ندارید. درست است که مستر یکساله میتوانید بگیرید اما در مقایسه با مستر دوساله بسیاری کشورها حتی هزینههای بیشتری را باید بپردازید. با مبلغی که فرمودید و رشته تحصیلیتان اگر بتوانید در داخل ارشد رشته خودتان یا مدیریت پروژه را اخذ و رزومه مناسب تری را با مقالات و ... کسب نمایید بهتر می توانید روی شانس آینده حساب کنید. در هرحال با این مبلغی که فرمودید برای شروع بدون کمک هزینه و کار که در حین تحصیل بسیار مشکل است فقط می توانید به گزینه هایی فکر کنید که احتمالا باز هم ارشد داخل ارجحیتهایی را نسبت به آن دارد به ویژه اینکه هدف نهاییتان مشخص و امکان ادامه تحصیل پس از ارشد نیز برایتان مهیا خواهد شد چنانچه بتوانید در این دوره رزومه بهتری را فراهم کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    با سلام
    هزینههای تحصیل و زندگی در انگلیس بسیار بالاست و امکان کار نیز ندارید. درست است که مستر یکساله میتوانید بگیرید اما در مقایسه با مستر دوساله بسیاری کشورها حتی هزینههای بیشتری را باید بپردازید. با مبلغی که فرمودید و رشته تحصیلیتان اگر بتوانید در داخل ارشد رشته خودتان یا مدیریت پروژه را اخذ و رزومه مناسب تری را با مقالات و ... کسب نمایید بهتر می توانید روی شانس آینده حساب کنید. در هرحال با این مبلغی که فرمودید برای شروع بدون کمک هزینه و کار که در حین تحصیل بسیار مشکل است فقط می توانید به گزینه هایی فکر کنید که احتمالا باز هم ارشد داخل ارجحیتهایی را نسبت به آن دارد به ویژه اینکه هدف نهاییتان مشخص و امکان ادامه تحصیل پس از ارشد نیز برایتان مهیا خواهد شد چنانچه بتوانید در این دوره رزومه بهتری را فراهم کنید.
    با سلام مجدد ! نه امکان موندن ندارم ، fund هم مهم نیست بدن یا نه ! برام مهم که بتونم کار کنم ! یه مقاله هم راجب خانه های هوشمند نوشتم ولی در حد دانشگاه ! به یه سکو نیاز دارم ولی خارج از ایران ! با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mw7 نمایش پست ها
    با سلام مجدد ! نه امکان موندن ندارم ، fund هم مهم نیست بدن یا نه ! برام مهم که بتونم کار کنم ! یه مقاله هم راجب خانه های هوشمند نوشتم ولی در حد دانشگاه ! به یه سکو نیاز دارم ولی خارج از ایران ! با تشکر
    کشور مالزی یکی از گزینه های قابل قبولی به لحاظ هزینه ها و شرایط شماست .
    اگر بتوانبد موقعیت و رزومه مناسبی در دوره ارشد کسب کنبد برای ادامه تحصیل در دوره دکترا می تواند شروع مناسبی باشد.
    انگلستان به دلیل هزینه های فوق العاده بالا و عدم اجازه کار حین تحصیل برای شرایط شما، چندان توصیه نمی شود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    من مهندس شیمی ام
    معدل 15
    سابقه کار 3 سال
    میخواستم بپرسم واسه ارشد مهندسی شیمی کدوم کشور بهتره؟؟
    از نطر پذیرش و خرج کمتر منظورمه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaleh_24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندس شیمی ام
    معدل 15
    سابقه کار 3 سال
    این سوال خیلی کلی هست و پاسخ کلی هم فقط میشه داد. جواب مناسب فقط میتونه این باشه که هرجا بتونید پذیرش بگیرید.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaleh_24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندس شیمی ام
    معدل 15
    سابقه کار 3 سال
    چه گرایشی؟
    نمره زبانتون چنده؟
    چقدر هزینه می خاهید بکنید؟
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)